Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Trenérský tým A-mužstva rozšíří Jaromír Kverka

Trenérský tým A-mužstva rozšíří Jaromír Kverka

09.04.2017 | Tisková zpráva

Od pondělního dopoledního tréninku bude rozšířen trenérský triumvirát Tlačil - Antonik - Kněžický o Jaromíra Kverku staršího. Sportovní manažer klubu se pokusí pomoci trenérům svými zkušenostmi, které nasbíral nejen jako hráč, ale i trenér, v bojích o záchranu extraligy. Vedení klubu věří, že bude v nadcházejících náročných bojích v baráži přínosem.

„V žádném případě nevzdáváme boj o záchranu extraligy v Karlových Varech. Mužstvo musí zlepšit především herní disciplínu, kde se musí vyvarovat stupidních chyb především v obranném pásmu, ze kterých dostáváme góly. Takovou neukázněnost vyjádřenou počtem zbytečných faulů, kdy hráči často neunášejí své emoce a ego a dělají fauly, si v žádném případě nemůžeme dovolovat. Třetí největší slabinou je hra v oslabení, která se v nedělním utkání sice o sto procent zlepšila, nicméně nemůžeme být desetkrát na trestné lavici. Kvůli tomu nakonec zbytečně ztratíme body,“ uvedl generální manažer HC Energie Miroslav Vaněk.