Domácí souboj s Duklou už od 17:30

Baráž se láme do druhé poloviny a chtějí-li energetici pomýšlet na setrvání v nejvyšší soutěži, musí jí bezpodmínečně odehrát lépe. První příležitost k nápravě mají v úterý od 17:30 na ledě KV Areny, kam zamíří aktuálně první Dukla Jihlava.
Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos
Vstupenky zakoupíte na: Ticketportal.cz

Změna kvůli ČT

Utkání v přímém přenosu přinese program ČT sport. Z tohoto důvodu byl začátek přesunut z původních 18:00 na 17:30.

Vojáci poprvé zaváhali

Po šesti odehraných kolech má Dukla zatím k extraligové účasti nejblíže ze všech celků. V neděli si v baráži připsala vůbec první porážku, s 11 body se však stále těsně drží v čele. Nejsilnější zbraní Jihlavy je zatím hra po 60 minutách, když v prodloužení nebo nájezdech zvládla čtyři ze čtyř zápasů. Nájezdy skončilo i poslední vzájemné utkání, ve kterém Energii k dodatečnému bodu nestačily ani dvě proměněné penalty.

I v nedělním kole měl klub z Vysočiny nakročeno k úspěchu. Zvedající se Pardubice však ve třetí třetině utkání otočily z 0:1 na konečných 3:1.