Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Mládež: Mladší dorost zahájil porážkou, žáci na úvod v Mannheimu

Mládež: Mladší dorost zahájil porážkou, žáci na úvod v Mannheimu

06.09.2017 | Matěj Hodoval, foto: HC Oceláři Třinec

Mladší dorostenci nezahájili sezonu podle představ. S německým Mannheimem pak sehrály po dvou utkáních ročníky 2004 a 2006. Karlovarští čtvrťáci absolvovali turnaj v Brně a v konkurenci dalších devíti týmů vybojovali energetici postup do čtvrtfinále.

ELIOD Extraliga mladšího dorostu

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Branka: März
Domácí vstoupili do utkání velmi bojácně a herně se do něj vrátili až ve druhé třetině, jenže dvoubrankové manko z první třetiny se jim nepodařilo smazat. Ve třetí třetině již pracovala nervozita a na straně Karlovarských bylo velké množství nepřesností. S konkurenceschopným výkonem 40 minut se nedá utkání extraligy mladšího dorostu vyhrát.

Liga starších žáků ročníku 2004

Jungadler Mannheim - HC Energie Karlovy Vary 2:2
Branky: Šmajda 2x
Hosté sehráli vyrovnané utkání s častým vylučováním. Celkem 20 minut v oslabení značně rozkouskovalo herní projev energetiků a těžko se tak dostávali do tempa. Po úvodním vedení domácích 1:0 se jim podařilo otočit skóre v prospěch na 1:2. Ve třetí třetině při závěrečném tlaku domácích se nepodařilo ubránit předbrankový prostor a domácí vyrovnali. Výborný výkon podal karlovarský brankář Ondra Hykel.

Jungadler Mannheim - HC Energie Karlovy Vary 1:3
Branky: Dvořák, Czingel, Sapoušek
Zlepšený pohyb a dodržování taktických pokynů včetně ukázněnosti ze strany Energie vedlo k rychlému úvodnímu gólu. V dalším průběhu hru hosté kontrolovali, nicméně nevyužili některé vyložené šance, což přivedlo oba týmy k nervóznímu závěru, hlavně ze strany domácích. Přesto hosté závěrečný tlak domácích přestáli a získali 2 body. Opět výborný výkon karlovarského brankáře, tentokráte Štěpána Jiskry v celém utkání.

Liga mladších žáků ročníku 2006

Jungadler Mannheim - HC Energie Karlovy Vary 9:1
Úvodní dvě třetiny v režii domácích, kteří měli lepší pohyb včetně z čehož vyplývalo častého ohrožení karlovarské branky. Jen výborný výkon brankář zabránil vyššímu přídělu branek a stav 4:0 byl pro hosty milosrdný. Ve třetí třetině jim podařilo vstřelit 2 branky, nicméně kanonádu domácích nezastavili a účet zápasu se zastavil na skóre 9:1.

Jungadler Mannheim - HC Energie Karlovy Vary 8:2
Utkání se odehrálo ve stejném duchu jako sobotní. Hosté sice zlepšili pohyb, jenže dělali hrubé chyby, které dokázali domácí zúročit ke druhému vysokému vítězství.

Liga mladších žáků ročníku pátých tříd

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 6:5

Liga starších žáků sedmých tříd

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 3:7