Junioři se vrací z Budějovic bez bodu

JUN: HC Motor české Budějovice - HC Energie Karlovy Vary 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Ani ze druhého venkovního utkání nevytěžila Vlčí smečka jediný bod. V první třetině utkání proti Českým Budějovicím skóroval Albert Hrůša a ve druhé pak navýšil František Klejna. Vedení energetiků soupeř však dohnal a v závěrečných minutách rozhodl o svém vítězství.
DHL extraliga juniorů, 4. kolo, so 16.9.2017, Budvar Aréna
České Budějovice
3:2
0:1, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 39. Dančišin (V. Doktor, Tejko), 41. Dudáček (Rolínek, Tejko), 51. Beránek (Bláha) – 18. Hrůša (Bečka, Halberštát), 34. Klejna (Vodička, Slabý). Rozhodčí: Pešina – Jindra, Flegl. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 157. Střely na branku: 38:25. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
České Budějovice: Březina – Grauer, Rákosník, V. Doktor, Dosek (C), Kubeš, Brabec, Dudáček – Rolínek, Bláha, Prášek, Kaisler, Tejko, Kronus, Dančišin, Toman, Beránek, Kašper
Karlovy Vary: Grančarov - Pajk, Brabec, Vápeník, Hrůša, Kala, Klejna, Vodička – Chodounský, Horký, Tlačil, Salnikov, Kocík, Slabý, Pastyřík, Bečka, Petrov, Halberštát, Janata (C), Habr, Procházka