Mládež: Mladší dorost ovládl derby, žáci uspěli v Chomutově

I uplynulý víkend se nesl ve znamení mládežnického hokeje. Skvělý výsledek si připsali karlovarští mladší dorostenci, kteří zvládli derby a výhrou 3:2 po prodloužení připravili odvěkému rivalovi vůbec první porážku v sezoně. Dařilo se i hráčům žákovských kategorií, kompletní výsledkový servis naleznete v našem tradičním souhrnu mládeže.

Extraliga mladšího dorostu

17. kolo - 25.11.2017

HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929 3:2p (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Korčmaroš (Remeš), 27. Remeš (Vondráček), 62. Bockstefel – 32. Adamec (Hollar), 38. Kremláček (Malát, Hollar).

Jiří Kovka: Dnes jsme podali výborný týmový výkon. Utkání nám vyšlo ve všech směrech. Přestáli jsme tlak Plzně, byli dostatečně efektivní v zakončení, zblokovali spoustu střel, měli v kritických chvílích štěstí a celkově za charakterní výkon jsme byli odměněni vítězstvím. Rozhodně nechci toto vítězství přeceňovat, ale pro hráče je to motivace do další práce a známka toho, že jsme na dobré cestě. Při správném přístupu a pokoře můžeme porazit každého. Dnešní utkání je již minulost, příští týden v Litvínově se bude hrát zase od nuly.

Liga starších žáků 8. tříd

15. kolo - 25.11.2017

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary 6:4 (2:0, 2:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 6. Čech (Pešta, Maxa), 17. Maxa (Hartman), 27. D. Hamr (Beran, Pešta), 40. Novotný, 45. Pešta (Beran), 60. Beran (Pešta) - 23. Dorot (Czingel), 40. Sapoušek (Šlechta), 42. Zolnaj (Neubert, Dorot), 52. Šmajda (Šlechta, Sapoušek).

Bohumír Sapoušek: Utkání ve kterém jsme tahali za kratší konec. Do zápasu jsme nastoupili v bez několika zraněných hráčů. Zaostávali v pohybu a nasazení. Rychle jsme prohrávali o dva góly. V poslední třetině jsme dotáhli na rozdíl jednoho gólu a nevyužili několik stoprocentních šancí. V závěrečném powerplay potvrdil soupeř vítězství gólem do prázdné branky.

Liga starších žáků 7. tříd

16. kolo - 25.11.2017

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 1:5

Liga mladších žáků 6. tříd

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary 4:4
Branky: Mikeš 2, Poizl, Hruška.

Bohumír Sapoušek: Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Bohužel se nám nepodařilo přetlačit vítězství na naší stranu. Po prohře o gól v minulém kole další zlepšení.