Elévové do finálové skupiny z prvního místa

K a r l o v y  V a r y - Jako první odehrála všechna svá utkání v základní skupině mužstva čtvrtých a pátých tříd. Protože se nejmladším žáčkům nadmíru dařilo, postoupili do finálové fáze z prvního místa. Ze základní části jdou do finálové skupiny týmy na 1. až 4. příčce součtové tabulky 4. a 5. třídy. Ve finálové části se utká dvoukolově každý s každým o 1. až 8. místo. Karlovy Vary si tedy postupně zahrají s Litvínovem, Kadaní a Chomutovem, postupujícími, stejně jako Energie, ze skupiny "A". Zbývající čtyři místa ve finálové části obsadí nejlepší ze skupiny "B", jimiž jsou Ústí nad Labem, Louny, Děčín a Teplice. V uplynulém týdnu se na ledě představily i všechny ostatní mládežnické výběry...
Junioři

25. kolo - 18. listopadu

HC Energie - HC Velvana Kladno 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)

Branky: Vrba, Tvrdek.

Kladno ukázalo proč je na čele juniorské extraligové skupiny "A". O svém vítězství sice rozhodlo až ve druhé třetině, ale celkově bylo mnohem hokejovějším mužstvem.

26. kolo - 21. listopadu

HC Energie - HC Sparta Praha 1:4 (0:3, 1:1, 0:0)

Branka: 26. Tvrdek.

Junioři sehráli trochu smolné utkání. Přestože jim utekla první třetina, od druhé měli výraznou převahu, snížili, ale nedokázali proměnit vypracované šance. Za to je hosté potrestali, když využili svou jedinou šanci ve druhé části.

27. kolo - 23. listopadu

České Budějovice - HC Energie 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Branka: 55. Tomaška.

Díky nevyužití řady šancí v prvních dvou třetinách, kdy se junioři několikrát ocitli sami před budějovickým brankářem Kubešem, a hrubé chybě 70 vteřin před koncem, získali Jihočeši důležité dva body v boji o postup mezi nejlepších šest týmů.

Extraliga juniorů po 27. kole (26. 11. 2002)

10. Písek 27 3 1 23 47:151 7

Kanadské bodování juniorů (26. 11. 2002)

Dorost

HC Keramika Plzeň - HC Energie 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Po velmi slabém výkonu vyšli dorostenci nejenom bodově, ale i brankově naprázdno na ledě, kde se minimálně jeden bod očekával.

HC Sparta Praha - HC Energie 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Branky: 7 a 45. Jakub Bauer, 58. Moro.

Dorost předvedl výborný výkon. Po celé utkání byl lepším mužstvem a kdyby se mu podařilo proměnit další brankové příležitosti, mohla být výhra ještě vyšší.

HC Energie - Č. Budějovice 4:4 (1:0, 2:3, 1:1)

Branky: 20. a 40. Prštický, 27. Sedláček, 58. Bašiaga.

Sled branek byl velice zajímavý, jakoby jej řídily přesýpací hodiny. Hosté byli v utkání hokejovějším kolektivem, ale nasazení a bojovnost našich dorostenců přinesli zasloužené vyrovnání v závěru utkání.

Nutella extraliga dorostu po 27. kole (26. 11. 2002)

10. Chomutov 27 3 1 23 64:147 7

Kanadské bodování dorostu (26. 11. 2002)

Karlovy Vary - Louny 17:1

Branky: Zucker 5, Sláma 4, Šimčík 3, Vítek 2, Louthan 2, Slovák.

Hráči měli v podvědomí, že jde o nejslabšího soupeře v lize. Úvod utkání byl z naší strany ležérní, ale od stavu 2:1 jsme předváděli již mnohem lepší hokej, za který jsme byli odměněni i gólově.

8.třída

Karlovy Vary - Louny 5:5

Branky: Majer 2, Sýkora, Schmidt, Fišar.

První vzájemný souboj se soupeři vůbec nevydařil, přesto karlovarští trenéři upozorňovali své svěřence na jeho sílu. Trenerská očekávání se naplnila. Nepoctivost a nedůslednost ve hře připravila naše žáky o vítězství.

7. třída

Mariánské Lázně - Karlovy Vary 1:13

Branky: Balšan 3, Tašner 3, Všetečka 2, Polák, Chodounský, Šíma, Sýkora, Hodek.

Dobrým vstupem do utkání získala sedmá třída potřebný náskok, který s přibývajícím časem postupně narůstal ve vysoké vítězství.

6. třída

Marariánské Lázně - Karlovy Vary 1:9 Branky: Shusser 5, Šaling 2, Jakubal 2.

Bez problému zvládnuté utkání. Šešťáci rozhodli o výsledku už v první polovině utkání.

5. třída

Karlovy Vary - Litvínov 4:0

Branky: Kverka 2, Fejtl, Frank.

Varští páťáci soupeři svým dobrým bruslením a kombinační hrou téměř nic nedovolili.

Chomutov - Karlovy Vary 1:5

Branky: Fišar 2, Frank, Baar, Vedral.

V posledním utkání základní části karlovarští zvítězili i přesto, že se jim vstup do zápasu nepovedl a již v první minutě inkasovali. Postupem času však přebrali iniciativu a svou převahu vyjádřili i brankově.

Vítězstvím nad druhým Chomutovem si karlovarští páťáci zajistili první příčku v tabulce po základní části. Ze 14 utkání pouze v jednom případě remizovali, ostatní s přehledem získali ve svůj prospěch.

4. třída

Karlovy Vary - Litvínov 6:9

Branky: Frk 2, Kysela 2, Červenka, Táborský.

Nejmladší třída sehrála s Litvínovem dobré a vyrovnané utkání, kdy po dvou třetinách prohrávala jen o jednu branku. Nakonec se ale favorit prosadil a dotáhl zápas do vítězného konce.

Chomutov - Karlovy Vary 1:8

Branky: Frk 4, Martinovský 2, Hluchý, Dřevokovský.

Soupeře se Karlovarští obávali, ale samotné utkání zvládli na výbornou a výtečným výkonem Chomutov jasně přehráli.

Čtvrtá a pátá třída již odehrála všechna svá utkání základní skupiny.

Ze základní části postupují do finálové skupiny týmy na 1. až 4. místě součtové tabulky 4. a 5. třídy. Ve finálové části se utká dvoukolově každý s každým o 1. až 8. místo.

Karlovy Vary se tedy postupně utkají s Litvínovem, Kadaní a Chomutovem, kteří postoupili, stejně jako Energie, ze skupiny "A". Zbývající čtyři místa ve finálové části obsadí nejlepší ze skupiny "B", jimiž jsou Ústí nad Labem, Louny, Děčín a Teplice.