Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Mládež: Starší dorost hraje naposledy před play-off, domácí dvojzápas pro juniory

Mládež: Starší dorost hraje naposledy před play-off, domácí dvojzápas pro juniory

07.03.2018 | David Sokol

Na karlovarské mladé hokejisty čeká další soutěžní týden plný zápasů. Starší dorostenci mají poslední příležitost zamíchat pořadím v play-off, jelikož mají před sebou závěrečnou dvojici utkání druhé fáze soutěže. Juniorům se letošní sezona také pomalu blíží ke konci, tento týden budou hrát dvakrát doma, naopak mladší dorost čeká dvojzápas na ledě soupeřů. Volný víkend si užijí sedmáci, jejich kolegové z osmých a šestých tříd zase cestují do vzdáleného Děčína.

DHL extraliga juniorů

7. kolo o konečné umístění - 7.3.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc 2:6
Více v reportáži

8. kolo o konečné umístění - 9.3.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec od 15:00
Oceláři dávají v části o konečné umístění alespoň trochu zapomenout na nepovedenou základní část, když onu druhou fázi soutěže vedou. Pyšnit se mohou zejména nejneprostupnější defenzivní linii z šestice klubů a primát jim patří též v hodnocení přesilových her. S drobnými komplikacemi se potýkají v útočném pásmu, v počtu vstřelených gólů jsou pouze v pásmu slabšího průměru. Na sebevědomí může Třinci přidat šestice vítězství v řadě, poslední prohru však Slezané zaznamenali právě s energetiky, se kterými mají letos zápornou bilanci v podobě dvou proher a jedné výhry.

Extraliga staršího dorostu

25. kolo o umístění v play-off - 9.3.2018

HC Energie Karlovy Vary - ČEZ Motor České Budějovice od 16:00
České Budějovice mají velice podobné výkony jako Karlovarští, v tabulce o umístění v play-off týmy dělí jediný bod ve prospěch Jihočechů. Ti také dosahují velice vyrovnaných výkonů napříč různými aspekty hry, kvalitní ofenzívu dokáží podpořit neméně dobrou obranou a nadprůměrně hrají i při nevyrovnaném počtu hráčů na ledě. Motor se však poslední dobou poněkud trápí, jelikož prohráli již tři utkání v řadě. Podobnou výkonnost obou mužstev dokazuje i výsledek dosud jediného vzájemného duelu, který Jihočeši vyhráli těsně 1:0.

26. kolo o umístění v play-off - 10.3.2018

HC Energie Karlovy Vary - EC Red Bull Salzburg od 12:30
Salzburg dlouhodobě opanuje celou soutěž s jednoznačným náskokem na ostatní celky. Rakušané disponují nejlepším útokem i obranou v lize a v počtu inkasovaných branek na zápas překonávají druhou Energii dokonce o rovný půlgól. Bez konkurence jsou také jejich speciální týmy a i v těchto oblastech vedou o markantní rozdíl. Salzburg navíc vyhrál neuvěřitelných deset utkání v řadě a zvítězit se mu podařilo i v jediném letošním střetnutí s energetiky.

Eliod extraliga mladšího dorostu

Nadstavba 18. kolo - 8.3.2018

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary od 17:00
Ústí se trápí na samém dně tabulky skupiny C s propastnou desetibodovou ztrátou na předposlední příčku. Na vině je katastrofální hra na obou stranách kluziště, Slovan vykazuje jak nejnižší počet vstřelených, tak i nejvyšší množství inkasovaných gólů. Stejně mizerně si Severočeši vedou i v oslabeních, naopak přesilovky jsou jediným alespoň trochu světlým bodem jejich hry, ačkoliv i zde se nepodařilo dosáhnout ve skupině nadprůměrných výsledků. Vše jen podtrhují čtyři porážky z posledních pěti utkání a zcela nulová úspěšnost proti Energii, se kterou Ústí prohrálo všechny čtyři dosavadní duely.

Nadstavba 19. kolo - 10.3.2018

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary
Pražané se drží na poměrně zajímavé třetí příčce ve skupině C, ale ač jsou jen o jednu pozici za Energií, ztrácí na ni celých šestnáct bodů. Slušný standart si drží napříč různými aspekty své hry, mírně nadprůměrné výkony předvádí v útoku, v obraně, či při přesilových hrách. Mírnou slabinou sešívaných mohou být oslabení, nicméně ani v nich nejsou jejich výsledky nikterak špatné. Aktuálně však již tři zápasy v řadě nevyhráli, nicméně poslední výhru si připsali právě proti Karlovarským, se kterými se navíc Středočechům celkem daří, z pěti utkání zvítězili třikrát. Vždy bylo k vidění mnoho branek, tudíž bude zajímavé pozorovat, zdali tomu tak bude i tentokrát.

Liga mladšího dorostu

Nadstavba 18. kolo - 10.3.2018

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary "B" od 15:10

Nadstavba 19. kolo - 11.3.2018

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Benátky nad Jizerou od 10:40

Liga starších žáků 8. tříd

29. kolo - 10.3.2018

HC Děčín - HC Energie Karlovy Vary od 12:45

Liga mladších žáků 6. tříd

29. kolo - 10.3.2018

HC Děčín - HC Energie Karlovy Vary od 10:45

Liga mladších žáků 5. tříd

29. kolo - 8.3.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Mariánské Lázně od 15:45 od 10:45