HC Energie Karlovy Vary

Cenu za loňskou sezonu už mají všichni školáci-energetici

Vedení mládeže HC Energie v tomto týdnu předalo ceny zbývajícím školákům vybraným klubem nebo školou za výkony a výsledky ve školním roce 2012/13. Už před letními prázdninami převzali poukaz na odběr nové hokejky žáci a žačky ze ZŠ Krušnohorská, nyní se mohli radovat i žáci z ostatních škol.

FOTOGRAFIE Z PŘEDÁVÁNÍ OCENĚNÍ - ČERVEN A SRPEN 2013

Jak už jsme uvedli v červnovém článku, mládežníci byli oceňováni ve dvou kategoriích. Kategorii nejužitečnější hráč vybírali trenéři příslušných hokejových ročníků napříč všemi školami, které jejich svěřenci navštěvují. V této kategorii tento týden cenu převzal Robin Sapoušek (roč. 2003, ZŠ Konečná), Dominik Binias (2002, ZŠ Chodov), Vít Jiskra (2000, Gymnázium) a Jiří Halberštát (1999, ZŠ Sokolov, ul. B. Němcové).

Ve druhé kategorii určovali třídní učitelé sportovních tříd ZŠ Krušnohorská nejlepšího žáka dle studijních výsledků. Tito žáci byli oceněni už v červnu, kdy školu navštívil Martin Zaťovič, David Zucker, výkonný ředitel pro sportovní rozvoj Bronislav Píša a šéftrenér mládeže Jiří Ryžuk. Z důvodu nepřítomnosti ve škole si cenu až v tomto týdnu vyzvedl Petr Rozhon ze 6. sportovní třídy.

Všichni ocenění převzali z rukou trenérů příslušných kategorií voucher k odběru hokejky v hodnotě 2500 Kč dle vlastního výběru.

Ocenění jednotlivci – za klub
2003 Robin Sapoušek ZŠ Konečná
2002 Dominik Binias ZŠ Chodov
2001 Daniel Poizl 6. A
2000 Vít Jiskra Gymnázium
1999 Jiří Halberštát ZŠ Sokolov, B. Němcové
Ocenění jednotlivci – za školu
4. ST Jakub Svoboda 4.A
5. ST Vojtěch Jiroušek 5.B
6. ST Petr Rozhon 6.B
7. ST Sabina Matoušková 7.B
8. ST Pavla Urbánková 8.B
9. ST Dominik Beer 9.B