HC Energie Karlovy Vary

Souboj který hodně napoví, přijíždí Dynamo

Baráž pokračuje svým devátým kolem a hokejisté karlovarské Energie přivítají v KV Areně Dynamo. Energetici si v předchozím kole připsali pouze bod, stejně jako hosté z Pardubic. Úvodní buly bude vhozeno v 15:30 a vy jste na utkání srdečně zváni.
Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos
Vstupenky zakoupíte na: Ticketportal.cz

Extraligové kluby na dně

Vzájemné zápasy
2.4. Energie - Dynamo 4:5sn
4.4. Dynamo - Energie 2:3p

Dynamo je společně s Energií momentálně na pozicích znamenajících sestup do WSM ligy. Baráž je tento rok velmi vyrovnaná a již po dalším kole se pořadí týmů může změnit. Pardubice vybojovaly v rámci osmého kola jeden bod na ledě jihlavské Dukly, když celku z Vysočiny podlehly po nájezdech. Po dvou dvacetiminutovkách vedli Jihlavští 3:0, přesto svěřenci trenéra Holaně nesložili zbraně a ve třetím dějství dokázali vyrovnat. Pardubičtí mají ze všech účastníků boje o místo v extralize nejúspěšnější přesilové hry, využijí 33,33 % svých početních výhod. Daří se jim také na vhazování, pardubičtí hráči uspějí na buly v 57 %. Proti nim se postaví muž s nejvíce vyhranými vhazováními (93) - karlovarský kapitán Václav Skuhravý.

P klub Z V VpPp P VB : IB B +/-
1. HC Dukla Jihlava 8 1 5 0 2 20 : 19 13 +1
2. ČEZ Motor České Budějovice 8 3 1 2 2 16 : 17 13 -1
3. HC Dynamo Pardubice 8 2 1 3 2 23 : 23 11 0
4. HC Energie Karlovy Vary 8 2 1 3 2 21 : 21 11 0

Produktivitě velí beci

Nikoho příliš nepřekvapí, že nejvíce vytěžovaným hokejistou je Nicholas Schaus. Americký rodák strávil na ledě lehce přes 214 minut a nasbíral osm kanadských bodů (2+6). Nejproduktivnějším hráčem celé baráže je další pardubický obránce, osmadvacetiletý Marek Trončinský (2+8). Trončinský je rovněž s osmi asistencemi nejpilnějším nahrávačem soutěže. Nejlepším střelcem Východočechů je Tomáš Rolinek. Kapitán Dynama rozvlnil síť čtyřikrát a mezi střelci bojů o extraligovou příslušnost je na druhém místě hned po Jakubu Flekovi. Rozhodne někdo ze zmíněných třetí vzájemné utkání Karlových Varů a Pardubic?

Související články