HC Energie Karlovy Vary

Vlčí smečka vstoupí do MHL domácím zápasem s Atlantem

Zatímco pro A-tým startuje extraligová sezona 12. září, junioři vstoupí do nového ročníku Mládežnické hokejové ligy už o týden dříve. Prvním soupeřem Vlčí smečky bude tým Atlant Moskevská oblast, který skončil v loňské sezoně v 1. kole play-off, když nestačil na Almaz Čerepovec. Karlovarští poslední dva přípravné zápasy zvládli, a tak by měli být před startem MHL v dobré pohodě. Zápas začíná ve středu od 18:00 a vstup je zdarma.
Kde sledovat utkání: Online přenos

VZÁJEMNÉ ZÁPASY 2013/2014

15. kolo Atlant - Energie 2:3
16. kolo Atlant - Energie 5:3
39. kolo Energie - Atlant 2:5
40. kolo Energie - Atlant 1:4

O startu MHL s trenérem Tomášem Mariškou

Středa 18:00. Tak to je den a čas, kdy do mistrovské sezony vstoupí Vlčí smečka HC Energie. Svěřenci trenéra Tomáše Marišky budou v KV Areně hostit Atlant z Mytišči v Moskevské oblasti.

Příprava byla dlouhá a náročná. Na start soutěže se již všichni hráči těší. „Jak jsme připraveni teprve ukáže čas. Naším cílem bude nahrát co nejvíce bodů a to především v domácím prostředí, kde nechceme ztrácet,“ řekl na úvod kouč Mariška.

Před sezonou prošla juniorka HC Energie rozsáhlou obměnou, tým opustila řada oport včetně brankáře Honzíka. „Celé léto jsme pracovali na doplnění kádru. Snažili jsme se najít co možná nejlepší kombinaci v sestavě. Postupem času se nám to nějak vytřídilo a já věřím, že hráči kteří tady zůstali, dokáží ty co odešli plnohodnotně nahradit,“ věří kouč svému týmu.

Pokud se podíváme na první soupeře v mistrovské sezoně, tak po Atlantu Mitišči se v KV areně představí Chimik Voskresensk. „V juniorských kategoriích se týmy hodně mění. Takže jak Atlant, tak i Chimik stejně jako my obměnily větší část kádru. Atlant se prezentuje klasickou ruskou hrou a bude silný jako v minulých letech. Naopak Voskresensk bude spoléhat na urostlejší a starší hráče,“ dodal kouč Mariška.

Související články