HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Otázky na Robina Bacula

Na dotazy fanoušků odpovídá útočník Robin Bacul.

Kamila (@ - KV)
16.10.2002, 12:09
Ahoj Robe. Kdy by ses chtěl ženit? Uvažuješ vůbec o svatbě nebo jsi takovy ten typ co se nikdy ženit nechce? Diky a hodne stesti.

Odpověď:
Na to momentálně nemohu odpovědět. Zatím neuvažuju.
erwre (@ - Kotěhulky)
16.10.2002, 11:51
Čau Bacile!!!! Prý si ve Vsetíně byl posazen trenérem, jak to?

Odpověď:
První gol co jsme dostali jsem zavinil. Pak jsem neproměnil samostatný nájezd, prostě mi ten zápas nevyšel. Doufám, že to bude jen a jen lepší.
Profesorky (profesorky@seznam.cz - Havířov)
16.10.2002, 11:34
Ahojky Baci!Havirov zdravi Vary!Jakpak se mas Robiku?Havirov uz se nedockave tesi,na Tvuj prijezd,tesis se taky?Tak doufame,ze bude hezke privitani?!Tady celekm nic noveho,no vsak ty vis....No zatim se mej a at se Ti dari.Pa Profesorky

Odpověď:
Mám se dobře, děkuji za optání. Určitě se taky těším na přivítání a atmosféru havířovských fanoušků jsem doopravdy zvědavý.
Petr (bmw-vw@atlas.cz - Stružná)
15.10.2002, 22:30
Ahoj, máš doma internet? Pokud ano, brouzdáš po netu často?

Odpověď:
Doma internet mám, ale příliš často ho nepoužívám. Sem tam ano
Harry (harryd@centrum.cz - Energie K.V.)
15.10.2002, 15:32
Zdar, můj dotaz zní: Jaké je mínění o karovarském týmu v ostatních klubech dle Tvých informací? Přeji hodně úspěchů. Harry

Odpověď:
Neumím si vybavit, že bychom si o Varech říkali něco speciálního…. Díky.
Tony (slader@seznam.cz - Energie)
15.10.2002, 14:07
Ahoj Robine! Loni si byl v Havířově "dvorním nahravačem" Davida Hrušky, který se tam dostal výměnou za Davida Balázse z Litvínova právě z K.Varů. Teď hraješ právě s Davidem Balázsem. Jak bys je oba porovnal, je-li to vůbec možné. Přeji další úspěchy jako jsou ty současné. Díky a pozdravuj ostatní Tonda

Odpověď:
Jsou to asi stejné typy hráčů s dobrým zakončením a tahem na branku. Akorát, že Hruška je robustnější než Balázs. Budu pozdravovat.

Tazatel je výhercem soutěže. V následujících dvou domácích zápasech je možno si přijít pro malý dárek od klubu. A to do novinářské tribuny (je to ta rohová - mezi západní a severní tribunou), kde je v prvním patře malá kancelář s naším logem na dveřích.

Tom (mel-door@seznam.cz - Praha)
15.10.2002, 13:56
Čágo Robe, kdo je v šatně největší hecíř? Patříš i Ty mezi hráče, kteří povzbuzují a burcují ostatní, nebo se spíš soustředíš na sebe.

Odpověď:
Hecují spíše starší hráči. Já povzbuzuji ostatní podle toho, jak se sám cítím. Když se mi hraje dobře, tak povzbuzuji i ostatní, pokud ne, tak se soustředím sám na sebe.
Martina Petrincová (zeleznik@yahoo.com - Pardubice)
15.10.2002, 00:48
Ahoj, Velkou Pardubickou jsi asi neměl možnost vidět, že? Sleduješ jinak alespoň trochu dostihy? Líbí se Ti koně? Kolika bodů by jsi chtěl letos dosáhnout? Díky a měj se moc a moc hezky

Odpověď:
Nesledoval jsem, ani dostihy nijak nesleduji. Koně se mi ale celkem líbí. Bodů chci dosáhnout co nejvíc, každopádně více, než v minulé sezoně. Díky, měj se taky fajn.
Peťula Volná (tornado_lou@hotmai.com - Březová)
15.10.2002, 00:09
Zdar, prosim tě, co takhle ve volném čase děláš? Jsi v novém městě, už jsi se tu orientoval? Chodíš třeba do kina, do divadla, nebo tak?


Odpověď:
Ve volném čase sleduji TV, video, také hraju Play-station. A nejen to… V Karlových Varech jsem se orientoval tak napůl. Do kina sem tam jdu, do divadla vůbec.
Milena V. (orion@centrum.cz - Jáchymov)
14.10.2002, 15:45
Ahoj, ahoj, ahoj. Jak se vede? Je Vojta Polák opravdu tak dobrý, jak vypadá? Jak by jsi popsal Tvůj gól proti Slavii?

Odpověď:
Na svůj věk hraje velmi dobře, musí na sobě stále pracovat a doufám, že mu to vydrží i nadále. Při tom nájezdu jsem mířil na horu a věřil jsem, že to tam padne.
Další stránky
1234>>