HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Ptejte se Lukáše Krajíčka

Své zajímavé dotazy můžete pokládat Lukáši Krajíčkovi.

Filip (fcaniga@ostrov.cz - Ostrov/HC Energie)
21.11.2002, 20:34
Ahoj Luky, co dělá nos a neodradilo to ženský, nebo spíš přitáhlo a začaly Ti říkat Jofre?
Ať se daří stále tak dobře.

Odpověď:
Je nám líto, ale tato otázka byla položena po 14. hodině a tudíž už na ní nemohl Lukáš Krajíček odpovědět.
memorex (harzer_helmut@cmail.cz - Vary)
21.11.2002, 12:53
Obránci jsou tvrdí hoši. Jseš tvrďák i mimo led ? Dokáže tě na ledě něco pořádně vytočit? Jsou typy hráčů, kteří ti jako soupeři vyloženě nevyhovují? Jak se motivuješ na zápas, máš nějaký rituál? Vím ,jsem moc zvědavý. to by už stačilo. Přeji ti i si co nejvíc vítězných zápasů.

Odpověď:
Já jsem spíš klidnější povahy, a proto se vytočím jenom vzácně. Nevyhovují mi hráči, kteří hrají záludně a nečistě. Na zápas se motivuji hudbou a dobrou rozcvičkou. Děkuju za přání, snad jich bude hodně.
Tichá (TichaVerca@seznam.cz - K.Vary - HC Energie)
21.11.2002, 11:12
Dobry den, omlouvam se, ze zneuziji vyznamu toho mail.Vyridte,prosim Vas, ostatnim hokejistum nasi malou zadost.Po skonceni zapasu vzdy chodite zdravit hlavni tribunu.
A nas "zapadni tribunu" to mrzi, protoze fandime stejne dobre. Velice by nas potesilo Vase pozdraveni. Prejeme mnoho stesti Vam i vsem ostatnim
fanousci ze "zapadni tribuny".

Odpověď:
Samozřejmě to vyřídím a doufám, že vás budeme zdravit stejně jako ostatní fanoušky. Protože jste dobří, jako ostatní a moc vám za vaši podporu děkujeme!
JB fan (peruan@hubik.cz - západ)
21.11.2002, 00:55
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli si zvlášť považuješ některého svého goalu a jak se ti vlastně hraje s jedním z nejproduktivnějších obránců ligy?

Odpověď:
Žádného golu si nijak nepovažuji. S Martinem se mi hraje dobře, myslím, že si rozumíme. Hraje víc dopředu a já ho jistím vzadu.
JB fan (peruan@hubik.cz - západ)
21.11.2002, 00:41
Neplánujete s týmem kromě jednoho zápasu v Sokolově jako projev poděkování generálnímu sponzorovi třeba jednodenní inhalačně poznávací výlet do Vřesové?:)) Někteří KV fans přes ní musí kvůli každému domácímu zápasu HCE jet, hodláte si vyzkoušet, čím procházejí?!?:-)

Odpověď:
:) Tak tam jsem nikdy nebyl a ani tam cestu neplánuji.
Mikysek (marek.mm@seznam.cz - jak jinak než Energie)
21.11.2002, 00:40
Ahoj Lukáši.
Jak se ti hraje proti tvému mateřskému klubu Českým Budějovicím. Jseš nějak extra motivován do těchto zápasů? Jak podle tebe letos skončí Energie? Věříš ty a manšaft v play-off?
Přeji ti hodně úspěchů na ledě i v životě.

Odpověď:
Proti Budějicím jsem víc motivovaný, ale není to zase tak hrozné. Věřím v co nejlepší výsledek Energie, jestli bude hrát play-off, tak na to je ještě brzo... Děkuju, ať se daří i tobě.
růča (@ - Březová/Energie)
21.11.2002, 00:39
Ahoj, byl jsi nervozní před svým prvním extraligovým utkáním? A co lidi kolem tebe, ztratil jsi nějaké z přátel po tom, co jsi se stal úspěšným? Chtěl by sis jednou zahrát v NHL? Hraje se ti lépe na větším, nebo menším kluzišti? A ještě jeden dotaz - řvou na vás Petr, nebo Marcel při zápase nějaký pokyny? Ať se ti stále daří.

Odpověď:
Před 1. extraligovým zápasem jsem trochu nervozní byl, ale po 1. střídání to ze mě spadlo a bylo to dobré. Nemyslím si, že bych byl tak úspěšný, abych ztrácel své přátele, ale o některé jsem už přišel. O NHL bych se rád popral, kdyby byla šance. Hraje se mi lépe asi na menším kluzišti. Někdy nás golmani upozorňují, že máme za sebou hráče, nebo že máme volného hráče před bránou.
Jenda Becher fan (peruan@hubik.cz - západ)
21.11.2002, 00:33
Lukáši, seřaď prosím následující suroviny podle stupně tvé oblíbenosti: Becherovka - Budvar - Plzeň (abecední řazení):) (Nápověda: správná odpoveď by měla znít 1.Be, 2.Plz, 3.Bud:) )

Odpověď:
Zklamu tě. Podle mě to je: Plzeň, Becherovka, Budvar.
21.11.2002, 00:32
Zajímalo by mě jaký máš názor na rozhodčího Husičku po tom co předvedl po zranění Vojty Poláka.

Odpověď:
Husičku nemusím delší dobu a vím, že nepatří vůbec mezi nejlepší rozhodčí.
Martin Kocián (medvedmk@hotmail.com - --)
21.11.2002, 00:26
Lukáši, co říkáš na to, že např. slávisti hodně útočí na Fráňu? A že jim to rozhodčí povolí. Pak když následně toho drzého hráče trestáte, tak vyloučí hlavně vás, ale toho, který napadl brankáře nikoliv. Viz. úterní zápas s Litvínovem.

Odpověď:
Mě to taky hodně štve, ale bohužel s tím nic nenadělám. Fráňu určitě ochráníme!
Další stránky
12345>>