HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Lukáš Pech

Lukáš Pech  |  Ptejte se  |  FanoušciPtejte se střelce zlatého gólu útočníka Lukáše Pecha.

HRÁČ ODPOVÍ V POLOVINĚ SRPNA!

alik (ales*** - Karlovy Vary)
25.8.2009, 11:36
Jaké to je střelit zlatý gol.

Odpověď:
Znamenalo to zisk titulu, takže to byl určitě úžasný pocit. Ještě hezčí pocit pro mě ale bylo, že jsme dokázali otočit zápas z 0:3 na 4:3. I kdyby ten gól dal někdo jiný, vůbec by mi to nevadilo.
Filip (ener**************** - ENERGIE)
25.8.2009, 08:02
Co říkáš na nominaci Jakuba Čutty do repre.A ještě jedna otáska co je S Vencou Skuhravým.

Odpověď:
Jakub Čutta je vynikající bek, je tvrdý a důrazný. Myslím, že si šanci zasloužil, a jen doufám, že jí využije. Venca měl natažené vazy v kotníku, snad už bude brzy v pořádku, protože je to náš kapitán a tahoun mužstva.
tomas (karlovy vary)
24.8.2009, 20:52
cus luky hele rekni kubovi cuttovi ze mu strasne preju aby se v repre dobre ukazal a aby ho ruza vzal i na mistrovstvi protoze kuba si to zaslouzi za to jak na sobe dre jo a tobe a celymu tymu preju samozrejme hodne stesti a at se vam dari

Odpověď:
Ahoj, díky za přání.
lukyn (Karlovy Vary)
24.8.2009, 20:05
Ahoj.Půjdeš se podívat na nákej zápas české reprezentace?

Odpověď:
Doufám, že nějaká místa seženu. Hlavně bych se chtěl přijít podívat na ruský tým, protože to je individualita jedna vedle druhé. Samozřejmě bych chtěl přijít povzbudit i naše kluky.
Daniel (shar***************** - Chomutov)
22.8.2009, 18:29
Ahoj Lukáši.
Jak se ti hrálo (hraje) na turnaji v německu ?
Myslíš, že dokážete obhájit titul ,,mistr extraligy,, i pro následující sezónu ? Doufám, že ano a že budeš jak bodově tak i střelecky prospěšným hráčem Energie.

Hodně štěstí a zdraví na ledě i mimo něj.

Odpověď:
Ve Švýcarsku to z mojí strany nebylo ono. Teď se docela trápím, chybí mi určitá lehkost, nedaří se mi ani střelecky. Doufám, že už to brzy prolomím a začne se mi dařit. Co se týče mistrovského titulu, uděláme samozřejmě všechno proto, abychom ho uhájili. Bude to ale strašně těžké, každý se na nás vyburcuje.
cany (Energie K.V.)
22.8.2009, 11:16
Ahoj,jsi nervozni ze jsi jeste v priprave nedal gol?Nebo patris k tem stastnym hracum na ktere tohle nema vliv?Anebo kdyz se ti nedari v lize dlouho skorovat?Dik a at se dari.

Odpověď:
Mám takový pocit, že jsem snad jediný útočník, který letos ještě nedal gól. Kamenem úrazu je to, že do šancí se sice dostanu, ale už je neproměním. Samozřejmě mě to trápí ale věřím, že když budu na trénincích pracovat naplno, že se mi to opět vrátí a v zápase nějaký gól vstřelím.
Veronika věrná fanynka (toth************ - Karlovy Vary-Hc Energie)
20.8.2009, 13:33
ahoj luky jsi fakt borec strašně moc ti fandim a jsem ráda že ještě furt hraješ hokej za ten nejlepší klub na světě ENERGIE KARLOVY VARY........ jinak jak dlouho budeš ještě hrát za energii....pozdravuj všechny a hlavně sebe :-) A MENSATORA že je to ten nejlepší brankář pod sluncem( A CELÝMU TÝMU VZKAŽ, ŽE NA VÁS NEMÁ NIKDO ŽE KAŽDÝHO ROZDRTÍTE A VŠECHNO VYHRAJETE)

Odpověď:
Ahoj Veroniko. Já doufám, že zde budu hrát ještě co nejdéle a určitě budu chtít dodržet tříletou smlouvu, kterou jsem letos podepsal. Záleží to samozřejmě nejen na mých přáních, ale hlavně na mých výkonech. Jinak Mensi je určitě nejlepší gólman v lize. Doufám, že dostane dostatek prostoru v reprezentaci, aby ukázal, co v něm je.
Jiří Sedlář (sedl**************** - Teplice)
20.8.2009, 11:38
Ahoj Luky,mam otazku,proc nehraje Venca Skuhravy? dik Jirka

Odpověď:
Ahoj, Venca má natažené vazy v kotníku.
Linda (lizi********************** - Karlovy Vary|Hc Energie)
19.8.2009, 21:18
Ahoj Luky Jak se ti líbilo na fotbale o pohár Ludvika Mosera???A ještě se chci zeptat jestli jste předali to skleněné prase Mensimu??;)Děkuju a přeju hodně štěstí tobě a celému týmu do nové sezóny..

Odpověď:
Bylo to příjemné, krásné počasí, celý den se vydařil. I když se hrálo během letní přípravy a bylo to celkem náročné, tak jsem si ten turnaj užil. Doufám, že za rok si účast zopakujeme. Myslím, že prase Mensimu předal Michal Dobroň.
Lucie (luci******************** - Chodov)
19.8.2009, 12:12
Ahoj Lukáši!Jelikož jsem už pár let veliká fanynka Varského hokeje,a co se týče hokeje v Karlových Varech tak mu hrozně fandim.Vy patříte mezi jednoho z nejlepších hráčů v tým,všimla jsem si u vás že od minulého playoff,vám ten hokej hrozně jde..Asi se u vás zřejmě něco stalo a proto vám to tak svědčí.Tak v tom hlavně pokračujteVypadáte na ledě jako hrozně velikej bojovník,tak jsem se chtěla zeptat jestli je to tak i v životě..?jestli si věc, kterou chcete a na které Vám záleží umíte vybojovat stejně tak jako si dáváte cíl, že dáte gól...?Přeju vám i celému týmu hodně štestí do nové sezóny

Odpověď:
Ahoj, děkuju za vzkaz i za to, co si o mě myslíš. Těší mě to.
Další stránky
123456>>