HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - František Ptáček

Ptejte se největší letní posily Františka Ptáčka.

tenkrát (. - KV.)
9.10.2003, 09:22
Co si myslíš jako o brankáři o:
Pejcharovi?
Sáblíkovi?
Jarinovi?
Jak bys je porovnal?

Odpověď:
Všichni to jsou dobří gólmani, velmi kvalitní a je jen na trenérovi, kdy kterého postaví. Ruda je starší a má velké zkušenosti a ostatní brankáře zase moc neznám. Ale musím říct, že jsou opravdu dobří.
bali12 (ENERGIE)
8.10.2003, 23:20
ahoj franto jak se ti zatim libi ve varech???myslim,ze ty s GALVASEM tvorite skvelou obranou dvojci,ale pri ty presilovce mi u tebe chybi lepsi rana,bud de na lapacku nebo doprostred brany-snad nekdy vyjde poradna petelice!!!!jinak preju hodne uspechu jak na lede,tak i v soukromi--cau bali12

Odpověď:
Vary i okolí jsou opravdu krásné. S Galvasem si opravdu vyhovíme. Co se týče přesilovek, tak rána doprostřed je taková taktická střela od obránce, který míří na prostředek proto, že to tam někdo může tečovat, nebo to gólman vyrazí a někdo to může zasunout do branky. A co se týče lapačky, tak když gólman nevidí, tak je lepší střílet nahoru a rozhodně na první tyč – to znamená, že na lapačku. Protože když se střílí na druhou tyč a netrefí se, tak puk vyjede z pásma a to není dobře. Děkuji za přání, Tobě také hodně úspěchů
Miro (mirsla@atlas.cz - Liguere Eden)
8.10.2003, 20:51
zdravim, chtěl bych se zeptat, jak vzpomínáte na hostování ve Slavii, tušim že to bylo v té postupové sezóně Slávky do extraligy? A co pro vás derby zápasy znamenaly, jsou skutečně tak vyhecované, znáte to - velcí rivalové atd., nebo naopak, z pohledu hráče spíše v klidu? A pak spešl k derby ze sezóny 2000/01- Sparta tenkrát dostala na Slávce "sedmičku":o), hatrick dával Rousíno. Pamatujete si na to? hlavně mě zajímá ten váš zákrok na Rousína po jeho třetím gólu?:)

Odpověď:
Určitě na tu mojí roční anabázi vzpomínám v dobrém. Už jenom proto, že jsem jako mladý kluk dostal šanci hrát s chlapama. A obrovským úspěchem pro mě bylo, když Slavie do extraligy postoupila a já u toho mohl být. Ty derby hecují spíš diváci a média, ne hráči. Samozřejmě, že když tam máte kamarády, tak se hecujete, ale jinak je to v klidu. Já nejsme takový, že bych si pamatoval zápasy několik let zpátky, ale tenhle zákrok si pamatuji. „Rousíno“ jel po modrý, já jsem mu dal stroma, on ještě stihl vystřelit a bohužel z té střely padl gól. Myslím, že jsem ani nebyl vyloučený, byl to totiž normální čistý zákrok.
JaR (KV)
7.10.2003, 22:18
jak drzis zivotospravu? co jis pred zapasem? predem dekuji a preji hodne stesti!

Odpověď:
Životosprávu dodržuji podle pocitu a podle potřeby. Den před zápasem si jdu lehnout dost brzo a jídlo v den zápasu jenom nějaké lehčí. Tohle je ale jen proto, aby člověk ošidil hlavu. Protože když to jídlo nějak necítí, není prostě moc těžké, tak je jedno, co jí. Děkuji za přání
Paulo (Paulos03@seznam.cz - K.Vary)
7.10.2003, 14:54
Franto, líbí se mi Tvůj styl hry. Jsi vzádu jistota, ale myslím, že s Tvými šikovnými rucemi bys byl i hodně dobrej ve předu. Nechtěl bys raději hrát třeba na křídle? Nebo nezkoušel jsi to už někdy a jestli jo, tak jak Ti to šlo? Díky za odpověď a hodně úspěchů.

Odpověď:
Děkuji za pochvalu, ale už by mi to asi nešlo hrát někde ve předu. Od malinka hraji v obraně, vím co mám dělat. Ale v tom útoku bych si asi nenajížděl tam, kam bych měl. Ale doufám, že ty moje ruce ještě využiji, abychom vyhráli nějaké zápasy, které by jinak skončily remízou, jako třeba s Vítkovicemi. Děkuji za přání
Marťas (kapustacek@seznam.cz - Vary)
6.10.2003, 21:15
Jaký dojem máte a co říkáte na fanoušky tady ve Varech??Mějte se a ať se Vám daří,jak na ledě tak i v osobním životě.

Odpověď:
Fanoušci ve Varech jsou vynikající. Hlavně ty děkovačky po vyhraném utkání, to musím říct, že jsem byl docela mimo. :o) Ani jsem nevěřil, že je něco takového možné. A děkuji za to mockrát!
SABiT (sabit@volny.cz - Praha)
5.10.2003, 19:57
Co vy a Pocitac - jste kamaradi ?
jakou hru jste naposledy hral ?

Odpověď:
S počítačem moc kamarádi nejsme. Hru jsem hrál naposledy tak před 5 lety, nějakou logickou. Mě to moc nevzalo, ty hry na PC. Používám ho k běžné práci, jinak nic moc.
Josef (- - Energie)
5.10.2003, 00:16
Co říkáš na ostrostřelce Balaštíka? Vám se ho ale podařilo ubránit. Jo a ještě k P. Leškovi. Takový dobrý hokejista, ale strašně simuluje....Má to zapotřebí? Jak na takového hráče reaguješ?

Odpověď:
Balaštík má teď štěstí, že mu to tam padá. Má cit střelce, umí se postavit tam, kam se odrazí puk a každopádně je to borec. Že jsme ho uhlídali je sice hezké, ale gól nám zase dali jiní. „Lešoun“ je skvělý hokejista a ohledně toho simulování. Ono je to občas dobré, když mu to rozhodčí spolknou, tak jeho tým hraje přesilovku navíc. Já na to nijak nereaguji, ale jsou hráči, které to pak rozptyluje, nesoustředí se na hru a jejich výkon jde kvůli tomu dolů.
Ferda (Kuba - K.Vary)
3.10.2003, 20:15
AŽ BUDE PÉŤA FIT DOSTANE SE JEŠTĚ DO REPREZENTACE?

Odpověď:
Petr Franěk je velmi kvalitní brankář a určitě má předpoklady k tomu, aby v reprezentaci dostal ještě šanci.
Francikovy (Francikovy - HC Energie)
3.10.2003, 20:05
Kdy zčne chytat FRÁŇA a co mu je?

Odpověď:
Fráňa začne chytat proti Znojmu a měl poraněný přitahovač stehenního svalu.
Další stránky
1234>>