HC Energie Karlovy Vary

Partneři


Hlavní partneři


KONCERN HOLOUBEK

www.holoubek.cz

KONCERN HOLOUBEK je obchodní skupina firem podnikající zejména v těchto oblastech : energetika, reality, import a export, logistika, osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), velkoobchod, internetový obchod, likvidace ekologických zátěží, organizační a ekonomické poradenství a letecká přeprava. Důležitou součástí koncernu jsou i společnosti, které organizují nebo provozují různé sportovní činnosti.

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

www.mmkv.cz

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.

Karlovarský kraj

www.kr-karlovarsky.cz

Karlovarský kraj je nejzápadnějším územím České republiky a je po Libereckém kraji druhým nejmenším krajem. Kraj se skládá ze 3 okresů (Cheb, Karlovy Vary a Sokolov).

Živý kraj

www.zivykraj.cz

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

www.drmax.cz

S více než 400 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

PRAVA, s.r.o.

/www.starozitnictvivip.cz

Vykupujeme a prodáváme starožitnosti a zlato
Vykupujeme a zastavujeme nemovitosti
Realitní činnost

Holoubek Energo a.s.

www.holoubekenergo.cz

Velkoobchod s palivy, výroba technologického tepla.


Oficiální partneři


BPA sport marketing a. s.

www.bpa.cz

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.

Nadace města Karlovy Vary

www.nadace-karlovyvary.cz/o-nadaci.html

Rieker

www.rieker.com

Obuv Rieker - kdo by neznal věhlasnou obuvnickou značku, která je jedničkou na našem trhu

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.

www.hollandia.cz

Společnost HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o. dodává na český a slovenský trh mléčné výrobky, které obecně splňují všechny požadavky správné výživy. Mléčné výrobky jsou vyráběny v různých příchutích včetně jogurtových dezertů, drinků, cateringových a velkospotřebitelských balení jogurtů.

HOPI

www.hopi.cz

Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup.

JERUS a.s.

www.jerus.cz

Akciová společnost Jerus nabízí zprostředkování obchodu, technické a spediční služby a realitní činnost v Praze a Karlových Varech.

S. & W. Automobily s.r.o.

www.suw.cz

Autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz a Fuso v Jenišově u Karlových Varů a Ústí nad Labem. V nabídce jsou osobní, dodávková i nákladní vozidla nová i použitá z CarStore. Samozřejmostí je špičkový záruční i pozáruční servis, záruka, zprostředkování financování, prodej originálního příslušenství a náhradních dílů a další doplňkové služby.

Imperial Karlovy Vary Group

www.imperial-group.cz

Společnost Imperial Karlovy Vary je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexní lázeňské a wellness péče v České republice. Hotely společnosti Hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci poskytují tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu a komfortní ubytování kategorie 5* a 4*. V každém z hotelů se nachází moderní balneoprovoz, nabízející několik desítek léčebných a wellness procedur.

Akciová společnost Imperial Karlovy Vary se stala novým oficiálním dodavatelem a výhradním partnerem Českého olympijského týmu v oblasti lázeňských služeb.

ARDON SAFETY s.r.o.

www.ardon.cz

Velkoobchodní společnost, která podniká na trhu osobních ochranných pracovních prostředků a patří k nejvýznamnějším dovozcům tohoto zboží. Společnost je zároveň i významných vývozcem OOPP pro celý region střední a východní Evropy.

STASKO plus, spol. s r.o.

www.stasko.cz/

Soukromá stavební společnost v Karlových Varech s 20 letou tradicí. Novostavby, rekonstrukce na klíč, vestavby a nástavby, program Zelená úsporám.

WITTE Automotive

www.witte-automotive.cz

Od r. 1899 vyniká firma WITTE Automotive kreativními a inovačními řešeními v oblasti zamykací techniky a díky tomu se vyvinula v celosvětově působící korporátní společnost. Již 25 let působí v Nejdku a od roku 2016 také v novém závodě v Ostrově. Opakovaně je vyhlašována Zaměstnavatelem regionu. S výrobky společnosti WITTE, jako jsou zámky, panty, klíčové garnitury a kliky, se setkáte ve všech vozidlech významných výrobců automobilů na celém světě. WITTE Automotive - klíčové koncepty pro automobilový svět.

Penta Hospitals CZ s.r.o.

tahospitals.cz

Skupina Penta Hospitals CZ je provozovatelem sítě zdravotnických zařízení akutní i následné péče nebo zařízení pobytových sociálních služeb. V Karlovarském kraji provozuje Nemocnice Sokolov, Ostrov a síť ambulantních zařízení.

EUROVIA CS

www.eurovia.cz

EUROVIA CS je největší stavební skupinou v České republice a jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství. Výstavbu a rekonstrukce silničních a železničních staveb doplňuje v jejím širokém portfoliu také výstavba mostů, revitalizace památkových center a městských komunikací, budování sportovních areálů nebo čistíren odpadních vod.

AQUATHERM Group KV, s.r.o.

www.aquatherm-group.cz

Naše společnost se zabývá prováděním staveb se specializací na výstavbu primárních horkovodních rozvodů tepla, nabízíme instalatérské a topenářské práce, výstavbu a rekonstrukci kotelen a předávacích centrálních stanic tepla, poskytujeme prodej sanitární, topenářské a tepelné techniky.

Thun 1794 a.s.

www.thun.cz

Thun 1794 a.s. je největší český výrobce porcelánu. Vyrábí užitkový, hotelový a limitované série ozdobného porcelánu. Jedná se o specifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypalovací teplotou 1405 °C. Vysoká kvalita a osobitý design vycházející z více jak 200-leté tradice výroby porcelánu v Čechách zaručuje vysoký uživatelský standard pro naše zákazníky.

MATTONI

/www.mattoni.cz/

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant.

Keramika Soukup, a. s.

www.keramikasoukup.cz

Keramika Soukup je jedním z největších prodejců obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a stavební chemie v České republice. Společnost s téměř třicetiletou tradicí provozuje v západních Čechách tři pobočky – v Karlových Varech, Plzni a Horažďovicích. V Praze pak vybudovala unikátní showroom Soukup Experience. Firma Keramika Soukup se vždy zajímá o svého zákazníka, kterému chce poskytnout víc než jen pouhý materiál. V jejím portfoliu služeb je kromě odborného poradenství například i možnost realizace obkladačských prací nebo oblíbená služba ‚Přijedeme k vám‘.

Petrocargo trade s.r.o.

Prodej pohonných hmot, zásobování čerpacích stanic, čištění a revize nádrží. Servis nákladních automobilů, vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava.

NONAC

www.nonac.cz

Akreditovaný partner značky Canon. Kompletní sortiment značkové kancelářské a výpočetní techniky pro domácí i firemní použití. Prodej, pronájem, zápůjčky, konzultace, digitalizace dokumentů.

HF-Czechforge s.r.o.

www.hammerwerk.cz

Společnost HF-Czechforge s.r.o., dceřiná fírma společnosti Hammerwerk Fridingen GmbH, provozuje od roku 2007 v Průmyslovém parku Cheb moderní zápustkovou kovárnu se specializací na ocelové výkovky v hmotnostním spektru 0,3 – 7 kg.

Karlovarská krajská nemocnice

www.kkn.cz

Základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti.

3 x N spol. s r. o.

www.3xn.cz

Stavební společnost je spolehlivým dodavatelem staveb jak v regionu západních Čech, tak v rámci celé republiky, o čemž svědčí mnoho úspěšně realizovaných staveb a projektů. Provádíme jak pozemní stavby, inženýrské stavby, tak i sanace a rekonstrukce, výplně otvorů (okna, dveře, vrata), zasklívání lodžií a stavební izolace.

SUAS GROUP a.s.

www.suasgroup.cz.

Skupina SUAS GROUP se pohybuje na poli energetiky, cirkulární ekonomiky, realitní a developerské činnosti a strojírenství. Stojíme na čtyřech pilířích. Prvním je i nadále energetika, byť už založená na neuhelných zdrojích. Druhým takzvaná cirkulární ekonomika, tedy hospodaření s odpady. Třetím pilířem je realitní a developerská činnost, čtvrtým využití stávajících kapacit například ve strojírenství či autodopravě. Tato diverzifikace vede ke stabilitě skupiny při vstupu na trh a umožňuje rozvoj jednotlivých perspektivních segmentů.

Ventura Pub - Evropák

www.evropak.cz

Živé hokejové přenosy na velkoplošném plátně, skvělé pivečko z tanků, vyhlášená kuchyně.

Lias Vintířov, LSM, k.s.

www.liapor.cz

Stavební materiály Liapor jsou k dostání přímo ve výrobně ve Vintířově, nebo v několika obchodních a poradenských centrech rozmístěných po celé republice. Společnost Lias Vintířov také spolupracuje s celou řadou projektantů, stavebních firem, dopravců a dalšími subjekty.

MANFRED SCHÖNER

www.autoschoner.cz

Autoservis Manfred Schöner Karlovy Vary, Sokolov, Cheb - autorizovaný prodejce ŠKODA, VW, SEAT v Karlovarském kraji.

DS engineering PLUS, a.s.

www.ds-plus.cz/

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti stavby silnic, dálnic, mostů a dalších objektů dopravní infrastruktury. Zpracováváme investiční záměry, projekty a dokumentace. Zajišťujeme výstavbu i rekonstrukce a opravy mostů a silnic. Budujeme protihlukové stěny a gabiony, osazujeme silniční svodidla a systémy liniového řízení dopravy na dálnicích.

BAU-STAV a.s.

www.baustav.cz

Tradiční stavební firma z Karlových Varů působící na území celé České republiky. Společnost se orientuje na stavby a rekonstrukce bytových domů, zdravotnických zařízení, správních budov a areálů, hotelů a lázeňských zařízení, občanských staveb a v neposlední řadě i rodinných domků.

Koupelnové studio Elements

www.elements-cz.cz

Studio poskytuje individuální plánování, konzultace a poradenství, zkrátka kompletní servis, který oceníte při realizaci nové koupelny. Moderní showroom včetně vizualizace nejnovějších trendů navodí jedinečnou atmosféru a nabízí bohaté zkušenosti a inspiraci. Při výběru vzorových produktů klademe vždy důraz na chytré a energicky úsporné řešení, nejvyšší kvalitu, moderní design a skvělý poměr ceny a výkonu.

KARLOMIX-TRADE s.r.o.

www.karlomix-trade.cz

Firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. se již od prvopočátků zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebních materiálů, v průběhu podnikání dále rozšiřuje svoji nabídku zákazníkům. V současné době je kromě prodeje stavebnin k dispozici tónování barev, omítek, laků a lasur na počkání a nově půjčovna nářadí a stavebních strojů.

AUTO MUDRA s.r.o.

www.automudra.cz

Společnost Auto Mudra spol. s r.o. se specializuje především prodejem nových vozidel a mimo jiné nabízí také prodej, výkup a protiúčet ojetých vozidel, kompletní servisní služby, financování nových i ojetých vozidel, zpětný leasing.

Radegast

www.radegast.cz

Oficiální pivo hokejové extraligy a vybraných hokejových klubů.

Algon Plus-Auto a.s.

auto.algon.cz

Značkový prodej a servis kvalitních a spolehlivých vozů renomovaných značek, s autosalony v Karlovarském a Plzeňském kraji.

HORTIM International, spol. s r. o.

www.hortim.cz

Společnost patří v současnosti mezi největší dodavatele u nás, které Vám zaručí kompletní servis ovoce a zeleniny. Jsme schopní, díky vlastnímu vozovému parku vždy včas dodávat ovoce a zeleninu komukoli. Hlavním cílem je tedy zkvalitňovat tyto služby a rozšiřování naší působnosti ke spokojenosti našich klientů.

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

www.becherovka.cz

Hlavní činností společnosti je výroba a prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Statut akciové společnosti má od roku 1994 a v roce 1997 byla privatizována a přešla do vlastnictví druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě, skupiny Pernod Ricard.

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov

www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov.html

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov je v provozu od roku 2008. Disponuje vlastním pekařstvím, řeznictvím, restaurací a čerpací stanicí.

Parkhotel Richmond

www.richmond.cz

Parkhotel Richmond nabízí svým hostům služby špičkové úrovně. Veškeré léčebné procedury jsou poskytovány přímo v hotelu, nechybí ani nádherný bazén. Kromě tradiční komplexní lázeňské léčby si klient může vybrat ze široké škály speciálních léčebných a relaxačních programů.

TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o. (Českomoravský beton)

www.transportbeton.cz/tbg-severozapadni-cechy-s-r-o/betonarna-karlovy-vary-otovice.html

Společnost Českomoravský cement spolu s dceřinými společnostmi Českomoravský beton a Českomoravský štěrk je součástí silné mezinárodní skupiny HeidelbergCement a patří mezi přední výrobce cementu, transportbetonu a kameniva na území České republiky.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

www.dpkv.cz

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. je tradičním provozovatelem hromadné dopravy v Karlových Varech. Provozuje pravidelné autobusové městské linky, zvláštní linky i příměstské linky během denního i nočního provozu. Specifikem karlovarské hromadné dopravy je provoz lanové dráhy z Divadelního náměstí k hotelu Imperial a od Grandhotelu Pupp k rozhledně Diana.

Jednota Toužim

/www.jednotatouzim.cz

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potravin a drogistického zboží.

ZITA studio, s.r.o.

www.zitastudio.cz

Společnost se zabývá realizací interiérů podle představ klienta. (např. lepení koberců, PVC, plovoucích podlah nebo tapet) Dále nabízí nábytek, svítidla, koupelnové doplňky, výrobu a montáž garnýží, žaluzií, japonských stěn, textilních dekorací včetně šití.

HDT impex s.r.o.

www.hdt.cz

HDT impex nabízí širokou paletu zvukové a světelné techniky pro vybavení stadionů a arén, velkoplošné LED obrazovky a zobrazovače eLite Vision včetně vzdálené správy a servisu a hudební nástroje Stagg a Dimavery. Kromě maloobchodního a velkoobchodního prodeje HDT provozuje internetový obchod se zásilkovým prodejem a kompletní realizace zakázek na klíč.

KALIBRA NOVA, s. r. o.

www.kalibra.cz

Jsme výhradně česká soukromá společnost, založená v roce 1994. Specializujeme se na výrobu plastových, dřevěných a hliníkových oken a vchodových dveří, nabízíme rozmanitou stínící techniku i garážové a průmyslové vratové systémy.

AUTOCONT a.s.

www.autocont.cz

AUTOCONT a.s. je českou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií působí od roku 1990

Pohřební služby Ivan Oračko

/www.pohrby-oracko.cz

Nabízíme veškeré služby v oblasti pohřebnictví: pohřby do hrobu, pohřby žehem, převozy po celé ČR a zahraničí, nonstop služby 24 hodin denně. Tel.: 722 189 678.

RECOM REALITY s.r.o.

recomreality.cz/

Popisek: Společnost RECOM REALITY s.r.o. v Karlových Varech nabízí prodej a pronájem bytů, rodinných domů a vil, chat a chalup, komerčních objektů, prodej i pronájem provozních areálů, prodej hotelů a penzionů. Společnost je členem Asociace realitních kanceláří České republiky.

Apartmány Engadin

www.apartmanyengadin.cz/

Ubytování v 16 komfortně vybavených apartmánech v samotném srdci Krušných hor ve městě Boží Dar. Nabízí venkovní posezení s grilem, samoobslužný bar, spoustu zábavy pro děti a hlavně wellness cetrum, kde příjemně doplníte Energii.

LAVAZZA

www.espressolavazza.cz

Jsme již 15 let autorizovaným distributorem prémiové kávy Lavazza na českém trhu. Naše nabídka obsahuje širokou škálu kávových směsí určených pro maloobchod, profesionální gastronomii, kanceláře i vending. Vedle toho také originální doplňky, příslušenství, čaje, sirupy, čokoládu, další speciality a technologie. Aktuální sortiment se vyvíjí, jedno se však nemění; stále nás žene touha dodávat kvalitní produkty, originální podporu a služby. Ctíme duch rodinné firmy, ve které je spokojenost zákazníka naším závazkem.

Hologram4U s.r.o.

www.hologram.cz

JEDINEČNOST ORIGINÁLU
Výroba hologramů a bezpečnostních prvků proti padělání. 3D digitální hologramy.

Reklamní společnost REMA, spol. s.r.o

www.remakv.cz

Reklamní společnost REMA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti reklamy, propagace a marketingové studie pro podporu prodeje. Disponuje vlastním výrobním zázemím, velkoformátovým digitálním tiskem a DTP studiem. Dále nabízí tisk reklamních tiskovin a tiskopisů, malonákladový expresní tisk, polepy automobilů, autoplachet, výrobu reklamních tabulí aj.

Restaurace Símalka

alka.cz

Restaurace a apartmány v Klášterci nad Ohří.

PROM-IN

www.prom-in.cz

Firma se zabývá výrobou sportovní výživy. Konzumenti doplňků PROM-IN jistě nejvíce ocení právě nové vylepšené složení. Současná, inovovaná receptura je chutnější a vytvořena z kvalitních surovin tak, aby více vynikla samotná chuť výrobků.

Petr Šafránek – JYMMI ELEKTRO

www.jymmi-elektro.cz

Profesionální elektrikářské služby, domovní instalace, tepelná čerpadla, slaboproudé systémy. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupné služby.

Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.

www.hofmann.cz

Více než 20 let vytváříme z Vašich nápadů úspěšné gastronomické projekty. Věnujeme své plné soustředění a péči Vaší kavárně, restauraci, lázeňskému hotelu, franšízovému fast-foodu, kuchyni ve školní jídelně i cateringovému výdeji jídla.

Konzultace - Plány a projekty - Stroje a zařízení - Zaškolení a HACCP - Odborný servis 365 dnů v roce.

Varyada Karlovy Vary s.r.o.

www.varyada.cz

OC Varyáda je největším obchodním centrem v Karlových Varech. Nabízí 70 obchodů, kaváren a restaurací. V celém komplexu je k dispozici wi-fi připojení zdarma, 1200 parkovacích míst a dětské hřiště v příjemném prostředí řeky Ohře.

SAFEGUARD SERVICE, a.s.

www.safeguard.cz

Společnost SAFEGUARD SERVICE,a.s. je jednou z nejlépe vybavených bezpečnostních agentur s působností na celém Karlovarském kraji. Pevné postavení naší společnosti na trhu bezpečnosti, umožňuje rychlou operativnost při řešení bezpečnostních situací a poskytování profesionálních služeb.

SOŠ stavební Karlovy Vary

www.stavebniskolakv.cz

Střední odborná škola stavební nabízí svým žákům obory s různým zaměřením pro stavebnictví. Studium v maturitních oborech je 4-leté ukončeno maturitou, učební obory jsou 3-leté, nebo 2-leté a zakončeny závěrečnou zkouškou s výučním listem. Po úspěšném získání výučního listu je možnost studovat 2 letou nástavbu, která je zakončena maturitou.

VLNY music agency

www.vlny-musicag.cz

VLNY music agency pořádá koncerty, taneční party, zajišťuje i logistiku různých slavností, trhů a společenských událostí.


Klub Obléká


Kappa

www.kappa-sport.cz

Centrála společnosti je v italském Turíně. Kappa je v dnešní době výrobcem především sportovního oblečení a obuvi patřící do portfolia společnosti Basicnet. V jejím sortimentu jsou i další produkty např. tašky a sportovní potřeby.

BAUER

www.bauerhockey.cz

Společnost ALLSPORTS a.s. - jediné autorizované zastoupení značky BAUER pro Českou republiku - nabízí špičkovou hokejovou výstroj BAUER pro hráče ledního a in-line hokeje (brusle, hokejky,, chrániče, helmy aj.)


Mediální partneři


Karlovarský deník

karlovarsky.denik.cz

GARMOND spol. s r.o.

www.garmond-tisk.cz

Tiskárna GARMOND spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1992. Tiskárna byla od svého začátku zaměřena na klasický ofsetový tisk. Postupem času byla pořízena některá zařízení pro knihařské zpracování, později i výsekem, vlastní osvitovou jednotkou či laminováním.

W&P

www.wandp.cz

Váš specialista na outdoorovou reklamu! Billboardy – 650 nosičů na území Karlovarského a Plzeňského kraje, navigace na sloupech veřejného osvětlení, široká nabídka tiskových služeb (flexo tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk), výroba obalů z kartonu.

Český rozhlas Karlovy Vary

vary.rozhlas.cz/

Prvořadým úkolem Českého rozhlasu Karlovy Vary je přinášet všem posluchačům aktuální informace z karlovarského regionu. Regionální zpravodajství vysílá denně od 5 do 19 hodin. Český rozhlas Karlovy Vary poslouchejte na frekvencích 91.0 MHz (Karlovy Vary), 96.7 MHz (Aš), 98.2 MHz (Sokolov), 100.8 MHz (Cheb), 103.4 MHz (Jáchymov).

TV - Focus

www.tv-focus.cz

TV – FOCUS – Regionální televize Chomutov, Jirkov, Kadaň a Klášterec

Náš region

www.nasregion.cz


Partneři mládeže


STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

www.mmkv.cz

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.

Karlovarský kraj

www.kr-karlovarsky.cz

Karlovarský kraj je nejzápadnějším územím České republiky a je po Libereckém kraji druhým nejmenším krajem. Kraj se skládá ze 3 okresů (Cheb, Karlovy Vary a Sokolov).

Živý kraj

www.zivykraj.cz

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

www.drmax.cz

S více než 400 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

Karlovarská krajská nemocnice

www.kkn.cz

Základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti.

MATTONI (Karlovarské minerální vody)

/www.mattoni.cz/

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant.

Vodohospodářské sdružení obcí západních Čech

ww.vsozc.cz

Vodohospodářské sdružení obcí západních Čech je dobrovolný svazek 104 měst a obcí z Karlovarského, Plzeňského, Ústeckého a Středočeského kraje.