Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Generální partner

 
 

Hlavní partneři

KONCERN HOLOUBEK

KONCERN HOLOUBEK

www.holoubek.cz

KONCERN HOLOUBEK je obchodní skupina firem podnikající zejména v těchto oblastech : energetika, reality, import a export, logistika, osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), velkoobchod, internetový obchod, likvidace ekologických zátěží, organizační a ekonomické poradenství a letecká přeprava. Důležitou součástí koncernu jsou i společnosti, které organizují nebo provozují různé sportovní činnosti.

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

www.karlovyvary.cz

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

www.kr-karlovarsky.cz

Karlovarský kraj je nejzápadnějším územím České republiky a je po Libereckém kraji druhým nejmenším krajem. Kraj se skládá ze 3 okresů (Cheb, Karlovy Vary a Sokolov).

Živý kraj

Živý kraj

www.zivykraj.cz

KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP A.S.

KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP A.S.

www.holoubek.cz

Společnost KAREL HOLOUBEK – Trade Group a.s. je významnou obchodní korporací podnikající zejména v oblasti energetiky a realit. Je hlavní obchodní korporací koncernu HOLOUBEK. Od roku 1997 se společnost pravidelně umisťuje mezi 100 nejlepšími společnostmi České republiky a dále rozvíjí své podnikatelské aktivity k prospěchu nejen svých společníků, ale i regionů, ve kterých působí.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

www.drmax.cz

S více než 400 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

Holoubek Energo a.s.

Holoubek Energo a.s.

www.holoubekenergo.cz

Velkoobchod s palivy, výroba technologického tepla.

Penta Hospitals CZ, s. r. o.

Penta Hospitals CZ, s. r. o.

www.nemostrov.cz

Nemocnice Ostrov, založena v roce 1961, se soustředí na kvalitu poskytovaných služeb a klientský přístup. Již dvacet let je soukromým nestátním zdravotnickým zařízením s kapacitou 300 lůžek s téměř 500 zaměstnanci, od dubna 2017 je součástí skupiny Penta Hospitals CZ.

TENZA, a.s.

TENZA, a.s.

www.tenza.cz

TENZA, a.s. je významná česká společnost s vlastním technickým zázemím a vysoce kvalifikovaným týmem pracovníků, kteří zajišťují komplexní činnosti v oblasti výstavby a rekonstrukce zdrojů pro výrobu tepla a elektrické energie. Své aktivity rozvíjí také v oblasti vodohospodářských, inženýrských a pozemních staveb.

 
 
 

Oficiální partneři

BPA sport marketing a. s.

BPA sport marketing a. s.

www.bpa.cz

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.

Imperial Karlovy Vary Group

Imperial Karlovy Vary Group

www.imperial-group.cz

Společnost Imperial Karlovy Vary je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexní lázeňské a wellness péče v České republice. Hotely společnosti Hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci poskytují tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu a komfortní ubytování kategorie 5* a 4*. V každém z hotelů se nachází moderní balneoprovoz, nabízející několik desítek léčebných a wellness procedur.

Akciová společnost Imperial Karlovy Vary se stala novým oficiálním dodavatelem a výhradním partnerem Českého olympijského týmu v oblasti lázeňských služeb.

Nadace města Karlovy Vary

Nadace města Karlovy Vary

www.nadace-karlovyvary.cz/o-nadaci.html

Rieker

Rieker

www.rieker.com

Obuv Rieker - kdo by neznal věhlasnou obuvnickou značku, která je jedničkou na našem trhu

JERUS a.s.

JERUS a.s.

www.jerus.cz

Akciová společnost Jerus nabízí zprostředkování obchodu, technické a spediční služby a realitní činnost v Praze a Karlových Varech.

S. & W. Automobily s.r.o.

S. & W. Automobily s.r.o.

www.suw.cz

Autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz a Fuso v Jenišově u Karlových Varů a Ústí nad Labem. V nabídce jsou osobní, dodávková i nákladní vozidla nová i použitá z CarStore. Samozřejmostí je špičkový záruční i pozáruční servis s výhodami pro vozy starší 5 let, záruka, zprostředkování financování, prodej originálního příslušenství a náhradních dílů a další doplňkové služby. Nabízíme také vozy Ligier a Microcar, které mohou být řízeny od 15 let věku, stačí řidičský průkaz na moped.

Thun 1794 a.s.

Thun 1794 a.s.

www.thun.cz

Thun 1794 a.s. je největší český výrobce porcelánu. Vyrábí užitkový, hotelový a limitované série ozdobného porcelánu. Jedná se o specifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypalovací teplotou 1405 °C. Vysoká kvalita a osobitý design vycházející z více jak 200-leté tradice výroby porcelánu v Čechách zaručuje vysoký uživatelský standard pro naše zákazníky.

STASKO plus, spol. s r.o.

STASKO plus, spol. s r.o.

www.stasko.cz/

Soukromá stavební společnost v Karlových Varech s 20 letou tradicí. Novostavby, rekonstrukce na klíč, vestavby a nástavby, program Zelená úsporám.

ARDON SAFETY s.r.o.

ARDON SAFETY s.r.o.

www.ardon.cz

Velkoobchodní společnost, která podniká na trhu osobních ochranných pracovních prostředků a patří k nejvýznamnějším dovozcům tohoto zboží. Společnost je zároveň i významných vývozcem OOPP pro celý region střední a východní Evropy.

HOPI

HOPI

www.hopi.cz

Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup.

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.

www.hollandia.cz

Společnost HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o. dodává na český a slovenský trh mléčné výrobky, které obecně splňují všechny požadavky správné výživy. Mléčné výrobky jsou vyráběny v různých příchutích včetně jogurtových dezertů, drinků, cateringových a velkospotřebitelských balení jogurtů.

EUROVIA CS

EUROVIA CS

www.eurovia.cz

EUROVIA CS je největší stavební skupinou v České republice a jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství. Výstavbu a rekonstrukce silničních a železničních staveb doplňuje v jejím širokém portfoliu také výstavba mostů, revitalizace památkových center a městských komunikací, budování sportovních areálů nebo čistíren odpadních vod.

Karlovarská Korunní s.r.o.

Karlovarská Korunní s.r.o.

www.korunni.cz

Závod Karlovarská Korunní s.r.o. se řadí mezi nejvýznamnější výrobce minerálních vod v České republice. V současnosti je Karlovarská Korunní třetí nejprodávanější značkou balených vod v České republice a druhou nejprodávanější na Slovensku.

WITTE Automotive

WITTE Automotive

www.witte-automotive.cz

Od r. 1899 vyniká firma WITTE Automotive kreativními a inovačními řešeními v oblasti zamykací techniky a díky tomu se vyvinula v celosvětově působící korporátní společnost. Již 25 let působí v Nejdku a od roku 2016 také v novém závodě v Ostrově. Opakovaně je vyhlašována Zaměstnavatelem regionu. S výrobky společnosti WITTE, jako jsou zámky, panty, klíčové garnitury a kliky, se setkáte ve všech vozidlech významných výrobců automobilů na celém světě. WITTE Automotive - klíčové koncepty pro automobilový svět.

TRANS KV, s.r.o.

TRANS KV, s.r.o.

Provozovatel vnitrostátní a mezinárodní autobusové dopravy.

HF-Czechforge s.r.o.

HF-Czechforge s.r.o.

www.hammerwerk.cz

Společnost HF-Czechforge s.r.o., dceřiná fírma společnosti Hammerwerk Fridingen GmbH, provozuje od roku 2007 v Průmyslovém parku Cheb moderní zápustkovou kovárnu se specializací na ocelové výkovky v hmotnostním spektru 0,3 – 7 kg.

AutoESA a.s.

AutoESA a.s.

/www.autoesa.cz/

Společnost Auto ESA je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízí. Svým klientům se snaží kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby.

Karlovarská krajská nemocnice

Karlovarská krajská nemocnice

www.kkn.cz

Základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti.

Velta Tea

Velta Tea

www.veltatea.cz

V dnešním hektickém světě plném shonu je naší hlavní ideou přinášet vám kvalitní chuť čajů a směsí pro každý moment a to jak pracovních tak volných chvil každého dne přímo z lázeňského města. Vychutnávat kvalitu čajů Velta Tea s recepturou přímo z Karlových Varů můžete již od roku 2003, jejich historie ale sahá ještě o něco hlouběji, a to do roku 2000, kdy tato značka vznikla.

Ventura Pub - Evropák

Ventura Pub - Evropák

www.evropak.cz

Živé hokejové přenosy na velkoplošném plátně, skvělé pivečko z tanků, vyhlášená kuchyně.

PROFISTEP s.r.o.

PROFISTEP s.r.o.

www.profistep.cz

Prodej kvalitních podlah a podlahových krytin v Karlových Varech.

Lias Vintířov, LSM, k.s.

Lias Vintířov, LSM, k.s.

www.liapor.cz

Stavební materiály Liapor jsou k dostání přímo ve výrobně ve Vintířově, nebo v několika obchodních a poradenských centrech rozmístěných po celé republice. Společnost Lias Vintířov také spolupracuje s celou řadou projektantů, stavebních firem, dopravců a dalšími subjekty.

Vladimír Friš, Realstep - sdružení

Vladimír Friš, Realstep - sdružení

www.realstep.cz

3 x N spol. s r. o.

3 x N spol. s r. o.

www.3xn.cz

Společnost 3xN působí v oblasti revitalizace a zateplení domů, instalace plastových oken, zasklívání lodžií a prodeje kvalitního stavebního materiálu od omítek přes izolační materiály a zateplovací systémy až po plastová okna.

Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.

Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.

www.hofmann.cz

Více než 20 let vytváříme z Vašich nápadů úspěšné gastronomické projekty. Věnujeme své plné soustředění a péči Vaší kavárně, restauraci, lázeňskému hotelu, franšízovému fast-foodu, kuchyni ve školní jídelně i cateringovému výdeji jídla.

Konzultace - Plány a projekty - Stroje a zařízení - Zaškolení a HACCP - Odborný servis 365 dnů v roce.

AUTO MUDRA s.r.o.

AUTO MUDRA s.r.o.

www.automudra.cz

Společnost Auto Mudra spol. s r.o. se specializuje především prodejem nových vozidel a mimo jiné nabízí také prodej, výkup a protiúčet ojetých vozidel, kompletní servisní služby, financování nových i ojetých vozidel, zpětný leasing.

Radegast

Radegast

www.radegast.cz

Oficiální pivo hokejové extraligy a vybraných hokejových klubů.

KARLOMIX-TRADE s.r.o.

KARLOMIX-TRADE s.r.o.

www.karlomix-trade.cz

Firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. se již od prvopočátků zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebních materiálů, v průběhu podnikání dále rozšiřuje svoji nabídku zákazníkům. V současné době je kromě prodeje stavebnin k dispozici tónování barev, omítek, laků a lasur na počkání a nově půjčovna nářadí a stavebních strojů.

BAU-STAV a.s.

BAU-STAV a.s.

www.baustav.cz

Tradiční stavební firma z Karlových Varů působící na území celé České republiky. Společnost se orientuje na stavby a rekonstrukce bytových domů, zdravotnických zařízení, správních budov a areálů, hotelů a lázeňských zařízení, občanských staveb a v neposlední řadě i rodinných domků.

Algon Plus-Auto a.s.

Algon Plus-Auto a.s.

auto.algon.cz

Značkový prodej a servis kvalitních a spolehlivých vozů renomovaných značek, s autosalony v Karlovarském a Plzeňském kraji.

HORTIM International, spol. s r. o.

HORTIM International, spol. s r. o.

www.hortim.cz

Společnost patří v současnosti mezi největší dodavatele u nás, které Vám zaručí kompletní servis ovoce a zeleniny. Jsme schopní, díky vlastnímu vozovému parku vždy včas dodávat ovoce a zeleninu komukoli. Hlavním cílem je tedy zkvalitňovat tyto služby a rozšiřování naší působnosti ke spokojenosti našich klientů.

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

www.becherovka.cz

Hlavní činností společnosti je výroba a prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Statut akciové společnosti má od roku 1994 a v roce 1997 byla privatizována a přešla do vlastnictví druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě, skupiny Pernod Ricard.

Auto Sael Chodov

Auto Sael Chodov

www.skoda-auto.cz/dealers/-auto-sael

Jsme autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA. Poskytujeme komplexní nabídku servisních služeb na vysoké profesionální úrovni a zajišťujeme také pojištění a financování. Prioritou je pro nás především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi. S námi dojedete dál...

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.

www.pupp.cz

Grandhotel Pupp je již po tři staletí tradičním symbolem Karlových Varů, místem komfortu a prvotřídních služeb pro hosty z celého světa. Ochutnejte speciality naší šéfkuchařky v Grandrestaurantu, lahodnou kávu a vyhlášené tradiční dezerty v Café Pupp. Těšíme se na Vás.

MANFRED SCHÖNER

MANFRED SCHÖNER

www.autoschoner.cz

Autoservis Manfred Schöner Karlovy Vary, Sokolov, Cheb - autorizovaný prodejce ŠKODA, VW, SEAT v Karlovarském kraji.

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov

www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov.html

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov je v provozu od roku 2008. Disponuje vlastním pekařstvím, řeznictvím, restaurací a čerpací stanicí.

Jednota Toužim

Jednota Toužim

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potravin a drogistického zboží.

Parkhotel Richmond

Parkhotel Richmond

www.richmond.cz

Parkhotel Richmond nabízí svým hostům služby špičkové úrovně. Veškeré léčebné procedury jsou poskytovány přímo v hotelu, nechybí ani nádherný bazén. Kromě tradiční komplexní lázeňské léčby si klient může vybrat ze široké škály speciálních léčebných a relaxačních programů.

HDT impex s.r.o.

HDT impex s.r.o.

www.hdt.cz

HDT impex nabízí širokou paletu zvukové a světelné techniky pro vybavení stadionů a arén, velkoplošné LED obrazovky a zobrazovače eLite Vision včetně vzdálené správy a servisu a hudební nástroje Stagg a Dimavery. Kromě maloobchodního a velkoobchodního prodeje HDT provozuje internetový obchod se zásilkovým prodejem a kompletní realizace zakázek na klíč.

SPA HOTEL ČAJKOVSKIJ

SPA HOTEL ČAJKOVSKIJ

www.cajkovskij.com

Lázeňský hotel Čajkovskij**** poskytuje komplexní lázeňskou léčbu a nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených veškerým komfortem.

RUDOLF GROUP

RUDOLF GROUP

www.rudolf.de/en

Německá společnost RUDOLF GROUP založená v roce 1922 ve Varnsdorfu, je jedním z největších globálních poskytovatelů služeb v rámci celého textilního průmyslu. Je významným celosvětovým partnerem a distributorem textilních pomocných prostředků pro celý textilní řetězec. Společnost, která má dnes svou centrálu v Německu v obci Geretsried a pobočky po celém světě, vyrábí inovativní produkty, které přispívají k úspěchu zákazníků z celé řady průmyslových odvětví jako jsou výrobci vláken, přádelny, tkalcovny, pletárny, barevny, úpravny, firmy zabývající se coatingem, komerční prádelny, papírny a v neposlední řadě firmy vyrábějící stavební chemii.

TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o. (Českomoravský beton)

TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o. (Českomoravský beton)

www.transportbeton.cz/tbg-severozapadni-cechy-s-r-o/betonarna-karlovy-vary-otovice.html

Společnost Českomoravský cement spolu s dceřinými společnostmi Českomoravský beton a Českomoravský štěrk je součástí silné mezinárodní skupiny HeidelbergCement a patří mezi přední výrobce cementu, transportbetonu a kameniva na území České republiky.

ELKOV elektro a.s.

ELKOV elektro a.s.

www.elkov.cz

Specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly se sítí 21 prodejních skladů na území České republiky. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a široký výběr svítidel a světelných zdrojů různých typů od více než 900 domácích i zahraničních dodavatelů.

SAFEGUARD SERVICE, a.s.

SAFEGUARD SERVICE, a.s.

www.safeguard.cz

Společnost SAFEGUARD SERVICE,a.s. je jednou z nejlépe vybavených bezpečnostních agentur s působností na celém Karlovarském kraji. Pevné postavení naší společnosti na trhu bezpečnosti, umožňuje rychlou operativnost při řešení bezpečnostních situací a poskytování profesionálních služeb.

EUROMASTER Česká republika s.r.o.

EUROMASTER Česká republika s.r.o.

www.euromaster.cz/servisni-centra/5-karlovarsky-kraj/

Servisní centrum Euromaster Karlovy Vary, Váš odborník na prodej pneumatik a údržbu vozidel.

ZITA studio, s.r.o.

ZITA studio, s.r.o.

www.zitastudio.cz

Společnost se zabývá realizací interiérů podle představ klienta. (např. lepení koberců, PVC, plovoucích podlah nebo tapet) Dále nabízí nábytek, svítidla, koupelnové doplňky, výrobu a montáž garnýží, žaluzií, japonských stěn, textilních dekorací včetně šití.

K.V. DOORS s.r.o.

K.V. DOORS s.r.o.

www.kvdoors.cz

Od roku 1998 se obchodně specializujeme na sortiment dveří, zárubní a příslušenství s postupným rozšířením služeb o dodávky včetně montáží s využitím vlastních montážních skupin.

JUSTCAKE

JUSTCAKE

www.facebook.com/Justcake-159935007548844/

J en z poctivých surovin
U pečeme kvalitní a dobré dorty,
S e kterými bude i malá oslava povýšena na slavnost.
T radiční i moderní dobroty.

C upcake, dorty, koláče, makronky, cakepops...
A jiné sladké nesmysly na Váš stůl dodá
K ačka & Majda
E mailujte, volejte , pište.

Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o.

Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o.

www.tchibo-coffeeservice.cz

Specialista pro prožitek z kávy a čaje mimo domov. Tchibo Coffee Service Czech Republic je obchodní zastoupení německé společnosti Tchibo GmbH, jednoho z největších výrobců kávy v Evropě. Tchibo Coffee Service nabízí všechno, co patří k perfektní kávě a specializuje se na dodávky do hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, pekáren a cateringu.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

www.coca-colahellenic.cz

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko je významnou společností v potravinářském průmyslu v každé ze dvou zemí, v nichž působí jako výrobce značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company.

LightGate, a.s.

LightGate, a.s.

www.hologram.cz

JEDINEČNOST ORIGINÁLU
Výroba hologramů a bezpečnostních prvků proti padělání. 3D digitální hologramy.

Reklamní společnost REMA, spol. s.r.o

Reklamní společnost REMA, spol. s.r.o

www.remakv.cz

Reklamní společnost REMA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti reklamy, propagace a marketingové studie pro podporu prodeje. Disponuje vlastním výrobním zázemím, velkoformátovým digitálním tiskem a DTP studiem. Dále nabízí tisk reklamních tiskovin a tiskopisů, malonákladový expresní tisk, polepy automobilů, autoplachet, výrobu reklamních tabulí aj.

PROM-IN

PROM-IN

www.prom-in.cz

Firma se zabývá výrobou sportovní výživy. Konzumenti doplňků PROM-IN jistě nejvíce ocení právě nové vylepšené složení. Současná, inovovaná receptura je chutnější a vytvořena z kvalitních surovin tak, aby více vynikla samotná chuť výrobků.

MOSER, a.s.

MOSER, a.s.

www.moser-glass.com

Moser patří k nejstarším manufakturám v Evropě, jejichž věhlas je založen na dokonalém zvládnutí procesu ruční výroby, na originálním designu a mimořádné kvalitě výrobků. Nápojové kolekce, interiérové doplňky a umělecké rytiny Moser v charakteristických barvách a osobitých tvarech patří v oblasti ruční výroby luxusního křišťálu mezi nejlepší díla na světě. Křišťál Moser svou nadčasovou uměleckou a užitnou hodnotou vytváří nezaměnitelný životní styl a je rovněž výhodnou investiční příležitostí.

Varyada Karlovy Vary s.r.o.

Varyada Karlovy Vary s.r.o.

www.varyada.cz

OC Varyáda je největším obchodním centrem v Karlových Varech. Nabízí 70 obchodů, kaváren a restaurací. V celém komplexu je k dispozici wi-fi připojení zdarma, 1200 parkovacích míst a dětské hřiště v příjemném prostředí řeky Ohře.

SOŠ stavební Karlovy Vary

SOŠ stavební Karlovy Vary

www.stavebniskolakv.cz

Střední odborná škola stavební nabízí svým žákům obory s různým zaměřením pro stavebnictví. Studium v maturitních oborech je 4-leté ukončeno maturitou, učební obory jsou 3-leté, nebo 2-leté a zakončeny závěrečnou zkouškou s výučním listem. Po úspěšném získání výučního listu je možnost studovat 2 letou nástavbu, která je zakončena maturitou.

VLNY music agency

VLNY music agency

www.vlny-musicag.cz

VLNY music agency pořádá koncerty, taneční party, zajišťuje i logistiku různých slavností, trhů a společenských událostí.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

www.dpkv.cz

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. je tradičním provozovatelem hromadné dopravy v Karlových Varech. Provozuje pravidelné autobusové městské linky, zvláštní linky i příměstské linky během denního i nočního provozu. Specifikem karlovarské hromadné dopravy je provoz lanové dráhy z Divadelního náměstí k hotelu Imperial a od Grandhotelu Pupp k rozhledně Diana.

NON STOP SERVIS s.r.o.

NON STOP SERVIS s.r.o.

www.vysivkynatextil.cz

Dárky, loga, nášivky, výšivky od jednoho kusu.

Boom - reklamní agentura

Boom - reklamní agentura

http://www.agboom.cz

Sehraný tým reklamní společnosti BOOM nabízí svým zákazníkům kompletní služby v oblasti reklamy a propagace. Společnost disponuje vlastním technologickým zázemím. Do portfolia služeb patří např. velkoplošná reklama, informační systémy budov a areálů, polepy firemních vozů a sutobusů, světelná reklama, potisk textilu, výlep plakátů aj.

Taneční skupina Glamour

Taneční skupina Glamour

/www.facebook.com/TSGlamour

Taneční skupina Glamour, z.s. pod vedením Jany Anderlové vznikla roku 2003. Trénuje pod záštitou Městského domu kultury Sokolov. Tanečnice se zabývají scénickým, moderním tancem, řadí se do kategorií show art a dance art, contemporary. V rámci své činnosti skupina pořádá i módní show přehlídky. Jejich vystoupení lze vidět na různých plesech a kulturních akcích, dále se tanečnice prezentují i jako roztleskávačky na různých sportovních a kulturních událostech. Nedílnou součástí jejich aktivit je účast na tanečních soutěžích, kde se pravidelně nominují na mistrovství České republiky.

 
 
 

Klub Obléká

Kappa

Kappa

www.kappa-sport.cz

Centrála společnosti je v italském Turíně. Kappa je v dnešní době výrobcem především sportovního oblečení a obuvi patřící do portfolia společnosti Basicnet. V jejím sortimentu jsou i další produkty např. tašky a sportovní potřeby.

BAUER

BAUER

www.bauerhockey.cz

Společnost ALLSPORTS a.s. - jediné autorizované zastoupení značky BAUER pro Českou republiku - nabízí špičkovou hokejovou výstroj BAUER pro hráče ledního a in-line hokeje (brusle, hokejky,, chrániče, helmy aj.)

STŘÍDA SPORT s.r.o.

STŘÍDA SPORT s.r.o.

www.stridasport.cz

Firma STŘÍDA SPORT s.r.o. je zaměřena na kompletní servis hokejové výzbroje a výstroje, a to jak pro profesionály, amatéry, děti i rozhodčí. O tom, že jsou naše služby kvalitní, se přesvědčila řada známých hokejových hráčů extraligových družstev, včetně České hokejové reprezentace.

CCM

CCM

www.ccmhockey.com

CCM je známou a oblíbenou značkou, která je celosvětovým lídrem ve sportovním průmyslu a nabízí široké portfolio produktů v různých sportovních odvětvích. Je to především také významný dodavatel hokejového vybavení.

 
 
 

Mediální partneři

Karlovarský deník

Karlovarský deník

karlovarsky.denik.cz

GARMOND spol. s r.o.

GARMOND spol. s r.o.

www.garmond-tisk.cz

Tiskárna GARMOND spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1992. Tiskárna byla od svého začátku zaměřena na klasický ofsetový tisk. Postupem času byla pořízena některá zařízení pro knihařské zpracování, později i výsekem, vlastní osvitovou jednotkou či laminováním.

MEDIA A.S.

MEDIA A.S.

www.mediaas.cz

Jsme moderní reklamní a vydavatelská agentura, která působí na trhu od roku 2005. Za tu dobu jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších společností ve svém oboru na západě Čech, která pracuje pro významné klienty v celé republice. Naší filozofií je individuální přístup ke každému klientovi, kterému navrhujeme taková řešení, která jsou za daných podmínek nejefektivnější. Našimi přednostmi jsou komplexnost, spolehlivost a rychlost.

Český rozhlas Plzeň

Český rozhlas Plzeň

vary.rozhlas.cz/

Český rozhlas Plzeň je jednou z nejposlouchanějších regionálních rozhlasových stanic. Svým signálem pokrývá území západních Čech. Vysílání stanice je zaměřeno především na regionální dění v Plzeňském a Karlovarském kraji, ale má také přesahy do regionu Jihočeského, středních i severních Čech. Svým posluchačům nabízí velmi širokou a pestrou nabídku hudebních i slovesných pořadů.

Kamelot

Kamelot

www.kamelot.cz

W&P

W&P

www.wandp.cz

Váš specialista na outdoorovou reklamu! Billboardy – 650 nosičů na území Karlovarského a Plzeňského kraje, navigace na sloupech veřejného osvětlení, široká nabídka tiskových služeb (flexo tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk), výroba obalů z kartonu.

TV Ostrov

TV Ostrov

www.tv-ostrov.cz/

TV - Focus

TV - Focus

www.tv-focus.cz

TV – FOCUS – Regionální televize Chomutov, Jirkov, Kadaň a Klášterec

eSports.cz

eSports.cz

www.esports.cz