HC Energie Karlovy Vary

Hlavní partneři

KONCERN HOLOUBEK

www.holoubek.cz

KONCERN HOLOUBEK je obchodní skupina firem podnikající zejména v těchto oblastech : energetika, reality, import a export, logistika, osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), velkoobchod, internetový obchod, likvidace ekologických zátěží, organizační a ekonomické poradenství a letecká přeprava. Důležitou součástí koncernu jsou i společnosti, které organizují nebo provozují různé sportovní činnosti.

STATUTÁRNÍ MĚSTO KARLOVY VARY

www.mmkv.cz

Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR.

Karlovarský kraj

www.kr-karlovarsky.cz

Karlovarský kraj je nejzápadnějším územím České republiky a je po Libereckém kraji druhým nejmenším krajem. Kraj se skládá ze 3 okresů (Cheb, Karlovy Vary a Sokolov).

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

www.drmax.cz

S více než 400 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR.

PRAVA, s.r.o.

/www.starozitnictvivip.cz

Vykupujeme a prodáváme starožitnosti a zlato
Vykupujeme a zastavujeme nemovitosti
Realitní činnost

Holoubek Energo a.s.

www.holoubekenergo.cz

Velkoobchod s palivy, výroba technologického tepla.

Rieker

www.rieker.com

Společnost Rieker, výrobce kvalitní obuvi, je rodinnou firmou již pět generací. Obuv a doplňky Rieker dodáváme přibližně 9 000 nezávislým maloobchodníkům, zejména v Evropě. Obuv Rieker Antistress je jedinečná - díky její speciální konstrukci jsme schopni rychle reagovat na módní trendy a požadavky trhu.

Zlaťáky - SAFE HERITAGE a.s.,

www.zlataky.cz

www.safeheritage.cz

Společnost Zlaťáky vznikla v roce 2006. S rozjezdem e-shopu a otevřením první prodejny se začala realizovat vize společnosti, která v oblasti obchodu s investičními kovy, zlatými a stříbrnými mincemi a numismatikou nabídne zákazníkům ve střední Evropě nejlepší služby. Během let se Zlaťáky vypracovaly na největšího retailového obchodníka v Česku a Slovensku s miliardovým obratem, e-shopem, sedmi kamennými prodejnami a dceřinou společností na Slovensku.

Zlato se nemusí jen vyhrávat...