HC Energie Karlovy Vary

Oficiální partneři

BPA sport marketing a. s.

www.bpa.cz

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.

Nadace města Karlovy Vary

www.nadace-karlovyvary.cz/o-nadaci.html

Imperial Karlovy Vary Group

www.imperial-group.cz

Společnost Imperial Karlovy Vary je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexní lázeňské a wellness péče v České republice. Hotely společnosti Hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci poskytují tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu a komfortní ubytování kategorie 5* a 4*. V každém z hotelů se nachází moderní balneoprovoz, nabízející několik desítek léčebných a wellness procedur.

Akciová společnost Imperial Karlovy Vary se stala novým oficiálním dodavatelem a výhradním partnerem Českého olympijského týmu v oblasti lázeňských služeb.

Rieker

www.rieker.com

Obuv Rieker - kdo by neznal věhlasnou obuvnickou značku, která je jedničkou na našem trhu

JERUS a.s.

www.jerus.cz

Akciová společnost Jerus nabízí zprostředkování obchodu, technické a spediční služby a realitní činnost v Praze a Karlových Varech.

S. & W. Automobily s.r.o.

www.suw.cz

Autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz a Fuso v Jenišově u Karlových Varů a Ústí nad Labem. V nabídce jsou osobní, dodávková i nákladní vozidla nová i použitá z CarStore. Samozřejmostí je špičkový záruční i pozáruční servis, záruka, zprostředkování financování, prodej originálního příslušenství a náhradních dílů a další doplňkové služby.

STASKO plus, spol. s r.o.

www.stasko.cz/

Soukromá stavební společnost v Karlových Varech s 20 letou tradicí. Novostavby, rekonstrukce na klíč, vestavby a nástavby, program Zelená úsporám.

Keramika Soukup, a. s.

www.keramikasoukup.cz

Keramika Soukup je jedním z největších prodejců obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a stavební chemie v České republice. Společnost s téměř třicetiletou tradicí provozuje v západních Čechách tři pobočky – v Karlových Varech, Plzni a Horažďovicích. V Praze pak vybudovala unikátní showroom Soukup Experience. Firma Keramika Soukup se vždy zajímá o svého zákazníka, kterému chce poskytnout víc než jen pouhý materiál. V jejím portfoliu služeb je kromě odborného poradenství například i možnost realizace obkladačských prací nebo oblíbená služba ‚Přijedeme k vám‘.

ARDON SAFETY s.r.o.

www.ardon.cz

Velkoobchodní společnost, která podniká na trhu osobních ochranných pracovních prostředků a patří k nejvýznamnějším dovozcům tohoto zboží. Společnost je zároveň i významných vývozcem OOPP pro celý region střední a východní Evropy.

HOPI

www.hopi.cz

Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup.

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.

www.hollandia.cz

Společnost HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o. dodává na český a slovenský trh mléčné výrobky, které obecně splňují všechny požadavky správné výživy. Mléčné výrobky jsou vyráběny v různých příchutích včetně jogurtových dezertů, drinků, cateringových a velkospotřebitelských balení jogurtů.

Penta Hospitals CZ, s. r. o.

www.nemostrov.cz

Nemocnice Ostrov, založena v roce 1961, se soustředí na kvalitu poskytovaných služeb a klientský přístup. Již dvacet let je soukromým nestátním zdravotnickým zařízením s kapacitou 300 lůžek s téměř 500 zaměstnanci, od dubna 2017 je součástí skupiny Penta Hospitals CZ.

EUROVIA CS

www.eurovia.cz

EUROVIA CS je největší stavební skupinou v České republice a jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství. Výstavbu a rekonstrukce silničních a železničních staveb doplňuje v jejím širokém portfoliu také výstavba mostů, revitalizace památkových center a městských komunikací, budování sportovních areálů nebo čistíren odpadních vod.

AQUATHERM Group KV, s.r.o.

www.aquatherm-group.cz

Naše společnost se zabývá prováděním staveb se specializací na výstavbu primárních horkovodních rozvodů tepla, nabízíme instalatérské a topenářské práce, výstavbu a rekonstrukci kotelen a předávacích centrálních stanic tepla, poskytujeme prodej sanitární, topenářské a tepelné techniky.

Thun 1794 a.s.

www.thun.cz

Thun 1794 a.s. je největší český výrobce porcelánu. Vyrábí užitkový, hotelový a limitované série ozdobného porcelánu. Jedná se o specifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypalovací teplotou 1405 °C. Vysoká kvalita a osobitý design vycházející z více jak 200-leté tradice výroby porcelánu v Čechách zaručuje vysoký uživatelský standard pro naše zákazníky.

WITTE Automotive

www.witte-automotive.cz

Od r. 1899 vyniká firma WITTE Automotive kreativními a inovačními řešeními v oblasti zamykací techniky a díky tomu se vyvinula v celosvětově působící korporátní společnost. Již 25 let působí v Nejdku a od roku 2016 také v novém závodě v Ostrově. Opakovaně je vyhlašována Zaměstnavatelem regionu. S výrobky společnosti WITTE, jako jsou zámky, panty, klíčové garnitury a kliky, se setkáte ve všech vozidlech významných výrobců automobilů na celém světě. WITTE Automotive - klíčové koncepty pro automobilový svět.

MATTONI

/www.mattoni.cz/

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant.

Petrocargo trade s.r.o.

Prodej pohonných hmot, zásobování čerpacích stanic, čištění a revize nádrží. Servis nákladních automobilů, vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava.

NONAC

www.nonac.cz

Akreditovaný partner značky Canon. Kompletní sortiment značkové kancelářské a výpočetní techniky pro domácí i firemní použití. Prodej, pronájem, zápůjčky, konzultace, digitalizace dokumentů.

HF-Czechforge s.r.o.

www.hammerwerk.cz

Společnost HF-Czechforge s.r.o., dceřiná fírma společnosti Hammerwerk Fridingen GmbH, provozuje od roku 2007 v Průmyslovém parku Cheb moderní zápustkovou kovárnu se specializací na ocelové výkovky v hmotnostním spektru 0,3 – 7 kg.

Karlovarská krajská nemocnice

www.kkn.cz

Základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti.

Ventura Pub - Evropák

www.evropak.cz

Živé hokejové přenosy na velkoplošném plátně, skvělé pivečko z tanků, vyhlášená kuchyně.

PROFISTEP s.r.o.

www.profistep.cz

Prodej kvalitních podlah a podlahových krytin v Karlových Varech.

Lias Vintířov, LSM, k.s.

www.liapor.cz

Stavební materiály Liapor jsou k dostání přímo ve výrobně ve Vintířově, nebo v několika obchodních a poradenských centrech rozmístěných po celé republice. Společnost Lias Vintířov také spolupracuje s celou řadou projektantů, stavebních firem, dopravců a dalšími subjekty.

REALSTEP

www.realstep.cz

Realizujeme PODLAHY NA KLÍČ.

Byty, rodinné domy, kanceláře, hotely, školy? Koberce, vinylové podlahy, laminátové podlahy, dřevo, parkety marmoleum, lité podlahy, terasy?

Přijďte si vybrat do XXL haly na PODLAHY a my se o Vás postaráme.

MANFRED SCHÖNER

www.autoschoner.cz

Autoservis Manfred Schöner Karlovy Vary, Sokolov, Cheb - autorizovaný prodejce ŠKODA, VW, SEAT v Karlovarském kraji.

3 x N spol. s r. o.

www.3xn.cz

Společnost 3xN působí v oblasti revitalizace a zateplení domů, instalace plastových oken, zasklívání lodžií a prodeje kvalitního stavebního materiálu od omítek přes izolační materiály a zateplovací systémy až po plastová okna.

DS engineering PLUS, a.s.

www.ds-plus.cz/

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti stavby silnic, dálnic, mostů a dalších objektů dopravní infrastruktury. Zpracováváme investiční záměry, projekty a dokumentace. Zajišťujeme výstavbu i rekonstrukce a opravy mostů a silnic. Budujeme protihlukové stěny a gabiony, osazujeme silniční svodidla a systémy liniového řízení dopravy na dálnicích.

AUTO MUDRA s.r.o.

www.automudra.cz

Společnost Auto Mudra spol. s r.o. se specializuje především prodejem nových vozidel a mimo jiné nabízí také prodej, výkup a protiúčet ojetých vozidel, kompletní servisní služby, financování nových i ojetých vozidel, zpětný leasing.

Radegast

www.radegast.cz

Oficiální pivo hokejové extraligy a vybraných hokejových klubů.

KARLOMIX-TRADE s.r.o.

www.karlomix-trade.cz

Firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. se již od prvopočátků zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebních materiálů, v průběhu podnikání dále rozšiřuje svoji nabídku zákazníkům. V současné době je kromě prodeje stavebnin k dispozici tónování barev, omítek, laků a lasur na počkání a nově půjčovna nářadí a stavebních strojů.

BAU-STAV a.s.

www.baustav.cz

Tradiční stavební firma z Karlových Varů působící na území celé České republiky. Společnost se orientuje na stavby a rekonstrukce bytových domů, zdravotnických zařízení, správních budov a areálů, hotelů a lázeňských zařízení, občanských staveb a v neposlední řadě i rodinných domků.

Algon Plus-Auto a.s.

auto.algon.cz

Značkový prodej a servis kvalitních a spolehlivých vozů renomovaných značek, s autosalony v Karlovarském a Plzeňském kraji.

HORTIM International, spol. s r. o.

www.hortim.cz

Společnost patří v současnosti mezi největší dodavatele u nás, které Vám zaručí kompletní servis ovoce a zeleniny. Jsme schopní, díky vlastnímu vozovému parku vždy včas dodávat ovoce a zeleninu komukoli. Hlavním cílem je tedy zkvalitňovat tyto služby a rozšiřování naší působnosti ke spokojenosti našich klientů.

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

www.becherovka.cz

Hlavní činností společnosti je výroba a prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Statut akciové společnosti má od roku 1994 a v roce 1997 byla privatizována a přešla do vlastnictví druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě, skupiny Pernod Ricard.

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov

www.globus.cz/karlovy-vary-jenisov.html

Hypermarket Globus Karlovy Vary – Jenišov je v provozu od roku 2008. Disponuje vlastním pekařstvím, řeznictvím, restaurací a čerpací stanicí.

Parkhotel Richmond

www.richmond.cz

Parkhotel Richmond nabízí svým hostům služby špičkové úrovně. Veškeré léčebné procedury jsou poskytovány přímo v hotelu, nechybí ani nádherný bazén. Kromě tradiční komplexní lázeňské léčby si klient může vybrat ze široké škály speciálních léčebných a relaxačních programů.

TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o. (Českomoravský beton)

www.transportbeton.cz/tbg-severozapadni-cechy-s-r-o/betonarna-karlovy-vary-otovice.html

Společnost Českomoravský cement spolu s dceřinými společnostmi Českomoravský beton a Českomoravský štěrk je součástí silné mezinárodní skupiny HeidelbergCement a patří mezi přední výrobce cementu, transportbetonu a kameniva na území České republiky.

SPA HOTEL ČAJKOVSKIJ

www.cajkovskij.com

Lázeňský hotel Čajkovskij**** poskytuje komplexní lázeňskou léčbu a nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených veškerým komfortem.

Jednota Toužim

/www.jednotatouzim.cz

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potravin a drogistického zboží.

HDT impex s.r.o.

www.hdt.cz

HDT impex nabízí širokou paletu zvukové a světelné techniky pro vybavení stadionů a arén, velkoplošné LED obrazovky a zobrazovače eLite Vision včetně vzdálené správy a servisu a hudební nástroje Stagg a Dimavery. Kromě maloobchodního a velkoobchodního prodeje HDT provozuje internetový obchod se zásilkovým prodejem a kompletní realizace zakázek na klíč.

SAFEGUARD SERVICE, a.s.

www.safeguard.cz

Společnost SAFEGUARD SERVICE,a.s. je jednou z nejlépe vybavených bezpečnostních agentur s působností na celém Karlovarském kraji. Pevné postavení naší společnosti na trhu bezpečnosti, umožňuje rychlou operativnost při řešení bezpečnostních situací a poskytování profesionálních služeb.

EUROMASTER Česká republika s.r.o.

www.euromaster.cz/servisni-centra/5-karlovarsky-kraj/

Servisní centrum Euromaster Karlovy Vary, Váš odborník na prodej pneumatik a údržbu vozidel.

ZITA studio, s.r.o.

www.zitastudio.cz

Společnost se zabývá realizací interiérů podle představ klienta. (např. lepení koberců, PVC, plovoucích podlah nebo tapet) Dále nabízí nábytek, svítidla, koupelnové doplňky, výrobu a montáž garnýží, žaluzií, japonských stěn, textilních dekorací včetně šití.

Pohřební služby Ivan Oračko

/www.pohrby-oracko.cz

Nabízíme veškeré služby v oblasti pohřebnictví: pohřby do hrobu, pohřby žehem, převozy po celé ČR a zahraničí, nonstop služby 24 hodin denně. Tel.: 722 189 678.

K.V. DOORS s.r.o.

www.kvdoors.cz

Od roku 1998 se obchodně specializujeme na sortiment dveří, zárubní a příslušenství s postupným rozšířením služeb o dodávky včetně montáží s využitím vlastních montážních skupin.

Petr Šafránek – JYMMI ELEKTRO

www.jymmi-elektro.cz

Profesionální elektrikářské služby, domovní instalace, tepelná čerpadla, slaboproudé systémy. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupné služby.

Apartmány Engadin

www.apartmanyengadin.cz/

Ubytování v 16 komfortně vybavených apartmánech v samotném srdci Krušných hor ve městě Boží Dar. Nabízí venkovní posezení s grilem, samoobslužný bar, spoustu zábavy pro děti a hlavně wellness cetrum, kde příjemně doplníte Energii.

Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o.

www.tchibo-coffeeservice.cz

Specialista pro prožitek z kávy a čaje mimo domov. Tchibo Coffee Service Czech Republic je obchodní zastoupení německé společnosti Tchibo GmbH, jednoho z největších výrobců kávy v Evropě. Tchibo Coffee Service nabízí všechno, co patří k perfektní kávě a specializuje se na dodávky do hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, pekáren a cateringu.

Hologram4U s.r.o.

www.hologram.cz

JEDINEČNOST ORIGINÁLU
Výroba hologramů a bezpečnostních prvků proti padělání. 3D digitální hologramy.

Reklamní společnost REMA, spol. s.r.o

www.remakv.cz

Reklamní společnost REMA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti reklamy, propagace a marketingové studie pro podporu prodeje. Disponuje vlastním výrobním zázemím, velkoformátovým digitálním tiskem a DTP studiem. Dále nabízí tisk reklamních tiskovin a tiskopisů, malonákladový expresní tisk, polepy automobilů, autoplachet, výrobu reklamních tabulí aj.

PROM-IN

www.prom-in.cz

Firma se zabývá výrobou sportovní výživy. Konzumenti doplňků PROM-IN jistě nejvíce ocení právě nové vylepšené složení. Současná, inovovaná receptura je chutnější a vytvořena z kvalitních surovin tak, aby více vynikla samotná chuť výrobků.

Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.

www.hofmann.cz

Více než 20 let vytváříme z Vašich nápadů úspěšné gastronomické projekty. Věnujeme své plné soustředění a péči Vaší kavárně, restauraci, lázeňskému hotelu, franšízovému fast-foodu, kuchyni ve školní jídelně i cateringovému výdeji jídla.

Konzultace - Plány a projekty - Stroje a zařízení - Zaškolení a HACCP - Odborný servis 365 dnů v roce.

Varyada Karlovy Vary s.r.o.

www.varyada.cz

OC Varyáda je největším obchodním centrem v Karlových Varech. Nabízí 70 obchodů, kaváren a restaurací. V celém komplexu je k dispozici wi-fi připojení zdarma, 1200 parkovacích míst a dětské hřiště v příjemném prostředí řeky Ohře.

SOŠ stavební Karlovy Vary

www.stavebniskolakv.cz

Střední odborná škola stavební nabízí svým žákům obory s různým zaměřením pro stavebnictví. Studium v maturitních oborech je 4-leté ukončeno maturitou, učební obory jsou 3-leté, nebo 2-leté a zakončeny závěrečnou zkouškou s výučním listem. Po úspěšném získání výučního listu je možnost studovat 2 letou nástavbu, která je zakončena maturitou.

VLNY music agency

www.vlny-musicag.cz

VLNY music agency pořádá koncerty, taneční party, zajišťuje i logistiku různých slavností, trhů a společenských událostí.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

www.dpkv.cz

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. je tradičním provozovatelem hromadné dopravy v Karlových Varech. Provozuje pravidelné autobusové městské linky, zvláštní linky i příměstské linky během denního i nočního provozu. Specifikem karlovarské hromadné dopravy je provoz lanové dráhy z Divadelního náměstí k hotelu Imperial a od Grandhotelu Pupp k rozhledně Diana.