Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Mediální partneři

Karlovarský deník

Karlovarský deník

karlovarsky.denik.cz

GARMOND spol. s r.o.

GARMOND spol. s r.o.

www.garmond-tisk.cz

Tiskárna GARMOND spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1992. Tiskárna byla od svého začátku zaměřena na klasický ofsetový tisk. Postupem času byla pořízena některá zařízení pro knihařské zpracování, později i výsekem, vlastní osvitovou jednotkou či laminováním.

MEDIA A.S.

MEDIA A.S.

www.mediaas.cz

Jsme moderní reklamní a vydavatelská agentura, která působí na trhu od roku 2005. Za tu dobu jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších společností ve svém oboru na západě Čech, která pracuje pro významné klienty v celé republice. Naší filozofií je individuální přístup ke každému klientovi, kterému navrhujeme taková řešení, která jsou za daných podmínek nejefektivnější. Našimi přednostmi jsou komplexnost, spolehlivost a rychlost.

Český rozhlas Plzeň

Český rozhlas Plzeň

vary.rozhlas.cz/

Český rozhlas Plzeň je jednou z nejposlouchanějších regionálních rozhlasových stanic. Svým signálem pokrývá území západních Čech. Vysílání stanice je zaměřeno především na regionální dění v Plzeňském a Karlovarském kraji, ale má také přesahy do regionu Jihočeského, středních i severních Čech. Svým posluchačům nabízí velmi širokou a pestrou nabídku hudebních i slovesných pořadů.

Kamelot

Kamelot

www.kamelot.cz

W&P

W&P

www.wandp.cz

Váš specialista na outdoorovou reklamu! Billboardy – 650 nosičů na území Karlovarského a Plzeňského kraje, navigace na sloupech veřejného osvětlení, široká nabídka tiskových služeb (flexo tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk), výroba obalů z kartonu.

TV Ostrov

TV Ostrov

www.tv-ostrov.cz/

TV - Focus

TV - Focus

www.tv-focus.cz

TV – FOCUS – Regionální televize Chomutov, Jirkov, Kadaň a Klášterec

eSports.cz

eSports.cz

www.esports.cz