HC Energie Karlovy Vary

Mediální partneři

Karlovarský deník

karlovarsky.denik.cz

GARMOND spol. s r.o.

www.garmond-tisk.cz

Tiskárna GARMOND spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1992. Tiskárna byla od svého začátku zaměřena na klasický ofsetový tisk. Postupem času byla pořízena některá zařízení pro knihařské zpracování, později i výsekem, vlastní osvitovou jednotkou či laminováním.

W&P

www.wandp.cz

Váš specialista na outdoorovou reklamu! Billboardy – 650 nosičů na území Karlovarského a Plzeňského kraje, navigace na sloupech veřejného osvětlení, široká nabídka tiskových služeb (flexo tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk), výroba obalů z kartonu.

Český rozhlas Karlovy Vary

vary.rozhlas.cz/

Prvořadým úkolem Českého rozhlasu Karlovy Vary je přinášet všem posluchačům aktuální informace z karlovarského regionu. Regionální zpravodajství vysílá denně od 5 do 19 hodin. Český rozhlas Karlovy Vary poslouchejte na frekvencích 91.0 MHz (Karlovy Vary), 96.7 MHz (Aš), 98.2 MHz (Sokolov), 100.8 MHz (Cheb), 103.4 MHz (Jáchymov).

MEDIA a.s

www.mediaas.cz

Jsme moderní reklamní a vydavatelská agentura, která působí na trhu od roku 2005. Za tu dobu jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších společností ve svém oboru na západě Čech, která pracuje pro významné klienty v celé republice. Naší filozofií je individuální přístup ke každému klientovi, kterému navrhujeme taková řešení, která jsou za daných podmínek nejefektivnější. Našimi přednostmi jsou komplexnost, spolehlivost a rychlost.

Radio SPIN

www.radiospin.cz

RADIO SPIN – NEJVÍC RAPU V RAPUBLICE

Náš region

www.nasregion.cz

TV - Focus

www.tv-focus.cz

TV – FOCUS – Regionální televize Chomutov, Jirkov, Kadaň a Klášterec