Dominik Rymon
#
Narozen
29. 5. 2004 (21 let)
Hůl
Levá
Výška
179 cm
Váha
70 kg
Statistiky
| Sezóna | Z | G | A | B | +/- | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Příprava na sezonu 2022/23 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tipsport extraliga 2021/22 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 |
| DHL Extraliga juniorů 2021/22 | 41 | 27 | 19 | 46 | 27 | 10 |
| Příprava na sezonu 2021/22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tipsport extraliga 2020/21 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
| ELIOD Extraliga dorostu 2020/21 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Juniorská liga Akademií 2020/21 | 9 | 4 | 5 | 9 | 3 | 0 |
| Turnaj O Pohár DHL 2019/20 | 10 | 3 | 4 | 7 | -1 | 2 |
| ELIOD Extraliga dorostu 2019/20 | 28 | 24 | 25 | 49 | 25 | 12 |
| Extraliga dorostu 2018/19 | 28 | 19 | 19 | 38 | 7 | 16 |
Články o hráči
-
Mládežnický hokej
24. 10. 2025
Mládí v zámoří: Bednář nejlepším gólmanem Liigy! O slovo se hlásí útočníci
Další týden a další várka zápasů. Ani naši mladíci v cizině se rozhodně nenudí. A vede se jim čím dál lépe. Nejenže se svými týmy slavili výhry, ale dařilo se i jim osobně. Střeleckou smůlu protrhl Jiří Kulich. První gól v univerzitním hokeji si vstřelil Dominik Rymon a body sbírá Jakub Galnor. A září i naši gólmani, kteří ze svých zápasů vyšli vítězně nebo alespoň se ziskem bodů. Nejenže si Jan Bednář ve Finsku vychytal první čisté konto, ale navíc je nejlepším gólmanem Liigy.
-
Mládežnický hokej
10. 10. 2025
Mládí v zámoří: Naši mladíci se ve světě rozhodně neztrácejí
Po trochu delší pauze se vracíme také s pravidelným přehledem toho, jak se daří našim krajánkům. Jejich řady prošly drobnou obměnou. Po dvou letech se ze zkušené v týmu Kamloops Blazers vrátil obránce Matteo Kočí, který nyní obléká dres a-týmu Energie a Baníku Sokolov. Také útočník Dominik Rymon uzavřel své působení ve WHL, kde hájil barvy týmu Everett Silvertip a nyní ho budeme vídat v NCAA. Působiště změnil rovněž gólman Jan Bednář, který vyměnil Ameriku za Finsko. Naopak na zkušenou v zámoří vyrazil brankář Michal Oršulák. A do Aberdeen Wings se vrátil gólman Adam Dybal. Tým změnil také Jakub Galnor. A další sezonu v Kamloops Blazer má před sebou Vít Záhejský. A místo v NHL si vybojoval Jiří Kulich. Pojďme se tedy podívat jak se našim mladíkům v období do 5. října dařilo.
-
Mládežnický hokej
31. 7. 2025
Univerzita? Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel, ale moc se těším, vyhlíží splnění dětského snu Dominik Rymon
Šikovný útočník patří k mladíkům, kteří vědí co chtějí a jdou si za tím, i přestože ta cesta k cíli je, jako v případě Dominika, hodně křivolaká. Přes nesnadné začátky v zámoří se Dominik Rymon vypracoval mezi hvězdy WHL a ačkoliv se, podle vlastních slov, škole spíše vyhýbal, čeká ho nástup na univerzitu, protože se upsal týmu Bowling Green State University. Jak se skromný a vždy usměvavý mladík dostal až do univerzitního hokeje, odkud může vést cesta do NHL? Jak Dominik vzpomíná na zisk bronzu v neuvěřitelném utkání s Finskem, ale i o tom že je stále doma v Energii, se dočtete v našem článku.
Odebírej náš newsletter
Nenech si ujít zajímavosti z karlovarské kabiny a světa hokeje. Přihlas se k doběru a dostávej pravidelné informace o svém klubu