Extraliga dorostu, 24. kolo, so 24.11.2007
Šumperk
2:3
2:0, 0:0, 0:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 8. Skoumal (Stejskal), 11. Stejskal (Skoumal) - 43. Kverka (Sýkora), 55. Fusek(Schusser), rozhodující nájezd: Vaněk.

Karlovarští nastoupili do utkání oproti pátečnímu zápasu oslabeni o tři hráče. Oslabení se projevilo v úvodní třetině, která se jim vůbec herně nepovedla, čehož domácí dokonale využili. Po důrazné domluvě trenérů v kabině mezi třetinami se obraz hry změnil a Západočeši začali soupeře dostávat pod tlak, který vyvrcholil v poslední části hry vyrovnáním na 2:2. Při samostatných nájezdech pak rozhodli o bodu navíc. Za odvedenou dřinu v obou utkáních hráči Energie zaslouží pochvalu.

Karel Mlejnek (trenér HC Energie Karlovy Vary): Náš výkon byl v první třetině matný, mizerný, bez nasazení. Ve druhé třetině jsme se zvedli a nakonec se nám ve třetí části podařilo vyrovnat. Dokázali jsme se ubránit řadě oslabení, včetně 3 proti 4 a 3 proti 5. Toho si velmi cením. V samostatných nájezdech už jsme si věřili.