Extraliga juniorů, 20. kolo, so 15.11.2008, Palác kultury a sportu Ostrava
Vítkovice
3:2
1:0, 0:0, 1:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 15. Šedivý (Palát, Bursík), 48. Vrána (Kucsera, Noga), rozhodující nájezd Bursík - 57. Rohan (Mistoler), 60. Topinka (Rohan, Schimdt). Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

V porovnání s předchozím zápasem byl výkon karlovarských hráčů jako "noc a den". Velmi dobře bránili a ohrožovali brankáře vedoucího týmu extraligy z rychlých protiútoků. Zlomovým momentem utkání se stala nevyužitá přesilovka domácích 5 na 3 v úvodu třetí třetiny, která díky dvěma pětiminutovým trestům trvala téměř čtyři minuty. Karlovarským zůstalo ve hře pouze 13 hráčů, kteří ze sebe dokázali vydolovat poslední zbytky sil a v závěrečných čtyřech minutách skóre srovnali. Vyrovnávající Topinkova branka padla v power play v čase 59:53. Bod navíc získali domácí díky úspěšnosti v samostatných nájezdech.