ELIOD servis extraliga mladšího dorostu, 25. kolo, ne 16.1.2011
Chomutov
2:3
1:1, 0:0, 1.2
Branky a nahrávky: 16. Strunz (Macháček, Černý), 57. Klepl (Mojžíš) - 20. Veverka (Řezníček), 43. Jiroušek (Řezníček), 45. Vrána (Gorčík). Vyloučení 6:3.
Chomutov: Lukeš - Cestr, Černý, Hlaváček, Kosina, Mojžíš, Procházka, Dimitrov, Frajt, Kampf, Kaše O., Klepl, Macháček, Strunz, Páleník, Kaše D.
Karlovy Vary: Harakal - Zikmund, Michálek, Kodl, Opatrný, Klíma, Řezníček, Vrána, Veverka, Šafář, Petrov, Jirušek, Gorčík, Hroch, Molnár, Bláha, Rulík.

V začátku zápasu si hosté vypracovali několik slibných příležitostí, bohužel laxnost v zakončení pomohla soupeři k vedení, ale v závěru první třetiny pohotovou tečí energetici srovnali. Po důrazné domluvě v kabině se jejich hra zlepšila, přesto neschopnost proměnit vytvořené šance přetrvávala. Po několika nastřelených brankových konstrukcích se karlovarským konečně podařilo dvěma rychlými góly odskočit, a to až v závěrečné třetině. Soupeř jen korigoval konečný výsledek.