Extraliga dorostu, 32. kolo, so 7.12.2002
Liberec
4:1
20. Jakub Bauer (Loučka, Jan Bauer), 29. Sedláček (Jakub Bauer, Jan Bauer), 59. Jan Bauer (Jakub Bauer, Sedláček), 60. Gellner (Moro, Charousek) - 20. Polcar. Vyloučení: 5:11. Využití: 1:0. Střely na branku: 27:26. Rozhodčí: Svátek - Starý, Merc.
Karlovy Vary: Jakubal - Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek, Kupka - Jakub Bauer, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Bašiaga, Moro, Petružálek, Jan Bauer
Liberec: Davídek - Bosák, Mrkvička, Pavlů, Rýgl, Kříž, Čejka, Divíšek, Polcar, Špaček, Vávra, Vantuch, Dušek, Nedvěd, Tomáš Svoboda

Vyrovnaný zápas sehrál dorost s mladými libereckými hokejisty. Hosté se ujali vedení v poslední minutě úvodní části, ale naši dokázali ještě do sirény vyrovnat. Dramatický duel pokračoval i v dalších dvou třetinách a gradoval v poslední minutě. Přesně 60 vteřin před koncem zvýšil Jan Bauer a když se trefil devět sekund před koncem Gellner, mohla karlovarská radost vypuknout naplno, protože znamenala oslavu postupu mezi dvanáct nejlepších týmů extraligy dorostu.