Extraliga dorostu, 35. kolo, po 16.12.2002
Sparta
2:2
25. Prštický (Kuběna, Jan Bauer), 46. Kuběna (Jan Bauer, Sedláček) - 1. Karel Ton (Drak, Vojta), 58. Lukačovič (Řepík, Vojta). Vyloučení: 2:4. Bez využití. Střely na branku: 29:36. Rozhodčí: Hošek - Brejcha, Uřídil.
Karlovy Vary: Jakubal - Kloz, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek - Kostourek, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Bašiaga, Moro, Račanský, Petružálek, Kalousek, Jan Bauer, Stehlík
Sparta: Novák - Kanov, Vojta, Slezák, Protivný, Martin Ton, Sosnovec, Karel Ton, Hron, Kretzer, Drak, Dulovec, Vach, Bezouška, Lukačovič, Látal, Řepík