Extraliga mladšího dorostu, 6. kolo, ne 1.10.2017
PZ Kladno
0:6
0:1, 0:1, 0:4
Branky a nahrávky: 8. Botoš (Mareček), 31. Mareček (Vondráček), 49. Pohanka (Mareček), 50. Bílek (Blecha, Matoušek), 50. Korčmaroš (Remeš), 54. Botoš (Vogel). Rozhodčí: Micka - Marek, Ovsík. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 90. Střely na branku: 17:35.
PZ Kladno: Burda - Vyhnal, Horák, Krejžík "A", Vinš, Brejcha - Strnad, Štrombach "C", Hurta, Votoupal, Šťastný, Kulich, Darsa "A", Pulda, Rambousek, Karmazin, Adam.
Karlovy Vary: Bednář - Pohanka, Benda, Krutina, Kosina "C", Vogel, Hohl - Remeš, Bílek, Blecha, Matoušek, Mareček, Botoš, Korčmaroš "A", Vondráček, März.