Liga starších žáků 8. tříd, 15. kolo, so 25.11.2017
Litoměřice
6:4
2:0, 2:2, 2:2
Branky a nahrávky: 6. Čech (Pešta, Maxa), 17. Maxa (Hartman), 27. D. Hamr (Beran, Pešta), 40. Novotný, 45. Pešta (Beran), 60. Beran (Pešta) - 23. Dorot (Czingel), 40. Sapoušek (Šlechta), 42. Zolnaj (Neubert, Dorot), 52. Šmajda (Šlechta, Sapoušek). Rozhodčí: Koblischke - Hubínek, Povová. Vyloučení: 1:4, navíc Czingel (KVA) 10 minut. Diváci: 49. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4.
Litoměřice: Chlouda - Beran "C", Vostiňák, D. Hamr, Pešta, Čech, A. Hamr, Kuchař, Novotný "A", Maxa, Gregor, Hartman.
Karlovy Vary: Hykel - Zolnaj "A", Dlouhý, Dorot, Vican, Sýkora, Bubeliny, Šmajda "C", Hofmann, Galla, Bubanec, Dvořák, Neubert, Šlechta, Czingel, Sapoušek.

Bohumír Sapoušek: Utkání ve kterém jsme tahali za kratší konec. Do zápasu jsme nastoupili v bez několika zraněných hráčů. Zaostávali v pohybu a nasazení. Rychle jsme prohrávali o dva góly. V poslední třetině jsme dotáhli na rozdíl jednoho gólu a nevyužili několik stoprocentních šancí. V závěrečném powerplay potvrdil soupeř vítězství gólem do prázdné branky.