Liga starších žáků 8. tříd, 16. kolo, so 2.12.2017
Ústí n. L.
5:3
1:1, 1:2, 3:0
Branky a nahrávky: 14. Galla, 22. Sapoušek (Varvařovský), 56. Šmajda (Sapoušek, Dorot), 56. Šmajda, 57. Bubanec (Varvařovský) - 17. Bauer, 19. Špaček (Bauer), 27. Bár. Rozhodčí: Klika - Temr, Touš. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3.
Karlovy Vary: Jiskra - Zolnaj "A", Dlouhý, Dorot, Bošek, Sýkora "A", Varvařovský, Šmajda "C", Hofmann, Galla, Bubanec, Sapoušek, Dvořák, Neubert, Zahraj, Šlechta, Czingel.
Ústí n. L.: Tuček - Beca, Kuchler, Vyhlídal, Vosyka, Hána, Hurný, Kurty, Ficaj, Bár, Filip, Linet, Mareček, Špaček, Bauer, Vytejček.

Bohumír Sapoušek: Dramatické utkání, ve kterém jsme byli lepším týmem, bohužel jsme neproměňovali vyložené šance. Ve třetí třetině jsme přestáli dvojnásobné oslabení a v posledních pěti minutách otočili nepříznivý stav na konečných 5:3. Pochvala týmu za bojovný výkon i přes nepříznivý stav a úsilí a chuť po vítězství v závěrečných minutách.