Liga starších žáků 7. tříd, 2. kolo, so 16.9.2017
10:4
5:0, 3:2, 2:2
Branky a nahrávky: 5. Slavík (Pastor), 10. Pastor, 15. Kolář (Král, Anton), 19. Zeman (Smýkal), 20. Hofmann (Pastor), 24. Zich, 34. Král (Pastor), 36. Zeman, 48. Vimr (Zich, Stehlík) - 22. Bystřický, 26. Ščišlák (Mikolášek), 48. Mikolášek, 52. Maštalířský. Rozhodčí: T. Hanák, Suchý. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 48. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 10:3 ,10:4.
Karlovy Vary: Hájek (31. Riedlová) - Anton "A", Doubek, Zeman, Zich "C", Kolář, Král, Oberle, Pastor "A", Schöberl, Smýkal, Slavík, Stehlík, Vimr, Hofmann.
Litvínov: Tuhý (21. Vrzal) - Ščišlák "C", Kornalík, Kočí, Maštalířský, Mach, Bystřický, Mikolášek, Chovanec, Dudáček, Němec, Fikrt, Růžička.