ELIOD liga mladšího dorostu, 2. kolo, so 23.9.2017
Ostrov
Karlovy Vary "B"
1:3
1:1, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 8. Králová - 6. Vogel (Bílek), 38. R. Vondráček (Kukačka, Šmajdová), 59. Kukačka (Bílek). Rozhodčí: Juránek - Glanc, Pastier. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
Ostrov: Sequens - Stehlík "C", Zapf, Kadlec, Helecz, Abel, Jonák, Pater, Zrna, T. Pazour, L. Pazour, Králová, Pišna.
Karlovy Vary "B": Šírek (22. Kubát) - Šmajdová, Kukačka "C", Hrůšová "A", Vogel, Motl, R. Vondráček, Botoš, Vílek, Hrůša, Kala, Prošek, Skuhravý, Fuksa.

Tomáš Lengö: První třetina utkání skončila zaslouženě remízou, avšak zbývající průběh utkání jsme měli pod kontrolou. Vytvořili jsme si velký tlak, ale v koncovce nám nepřálo štěstí . Ve druhé třetině jsme vstřelili vedoucí gól a během třetího dějství přidali ještě jednu branku. Výhra byla zasloužená a chci poděkovat klukům za za výborný výkon hlavně ve 2 a 3.třetině.