ELIOD liga mladšího dorostu, 5. kolo, ne 15.10.2017
Karlovy Vary "B"
Rokycany
9:4
3:3, 4:0, 2:1
Branky a nahrávky: 2. Hrůša, 8. R. Vondráček (Krnáč, Hrůšová), 20. Kala (Krnáč), 30. Hrůša (Motl), 36. Skuhravý (Bockstefel), 36. Kala (Bockstefel), 40. Motl (R. Vondráček), 46. Šmajdová (Skuhravý, Hrůšová), 53. R. Vondráček - 2. Praizler (A. Halounová), 19. Ptitsa (Maťák), 20. S. Halounová (A. Halounová), 55. S. Halounová (Šnajdr). Rozhodčí: Suchý - Pastier, Helecz. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 7. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 9:3, 9:4.
Karlovy Vary "B": Šírek (36. Kubát) - Bockstefel, Šmajdová, Fuksa, Hrůša, Hrůšová "A", Skuhravý, Kukačka "C", Motl, Kala, Krnáč, R. Vondráček, März, Houdek.
Rokycany: Schwarz - Císař, Hanzlíková "C", Hošek, Suchý, Půst, J. Koukolík, Lávička, Novák, Praizler, Ptitsa, A. Koukolík "A", Papež, Maťák, Arnošt, S. Halounová, A. Halounová, Šnajdr.