Extraliga mladšího dorostu, II. 3, út 19.12.2017
Ústí n. L.
5:2
4:0, 0:2, 1:0
Branky a nahrávky: 10. Dominik Bockstefel (Radim Kala, Jan Kosina), 11. Jan Korčmaroš (Tomáš Bílek), 16. Jan Korčmaroš (Jakub Vogel, Lukáš März), 19. Jan Korčmaroš (Tomáš Bílek, Alexandr Remeš), 50. Jakub Vogel (Patrik Hohl, Lukáš März) – 29. Jakub Kaše (Jakub Tot), 34. Viktor Weis (Pavel Tomšík, Marek Krocker). Rozhodčí: Šindel – Jelínek, Charvát. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 28:27. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2.
Karlovy Vary: Bednář – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Prošek, Remeš, Bílek, Bockstefel, Blecha, Mareček, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, März, Kala
Ústí n. L.: Haspra (11. Mazourek) Jarábek, Tomšík, Kylíšek, Polata, Krocker, Iljuk, Tot, Doskočil, Kaše, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Pavlíček, Filip Hampl

Jiří Kovka: Celé utkání bylo ovlivněno únavou hráčů z domácího turnaje. Šli jsme šťastně do vedení o několik branek, ale tahali jsme celé dvě třetiny nohy a snížení Ústí bylo jen otázkou času. Hráči zmobilizovali poslední síly, semkli se a odpracovali třetí třetinu jako tým, za což byli po právu odměněni vítězstvím. Velice cenné tři body a uznání zejména za způsob, jak k nim tým došel.