Energetici rozstříleli Rytíře!

SD: Rytíři Kladno - HC Energie 1:9 (1:2, 0:4, 0:3)
Starší dorostenci na ledě Kladna začali velmi dobře, když se ve třetí minutě dostali do vedení. Na první gól dokázali Rytíři ještě reagovat srovnáním v 15. minutě zápasu. Od této chvíle byli na kotouči pouze Karlovarští, kteří svého soupeře vůbec nepustili do hry a po devíti brankovém nášupu do kladenské svatyně se vrací se třemi zaslouženými body.
Extraliga staršího dorostu, 18. kolo, út 15.11.2016, ČEZ stadion
Kladno
1:9
1:2, 0:4, 0:3
Branky a nahrávky: 15. Bláha (Kalaj) – 3. Bečka (Bernáth), 19. Petrov (Halberštát), 21. Přibyl (Ptáček, Šik), 24. Bernáth (Šik, Ptáček), 34. Tlačil (Přibyl), 36. Petrov (Habr, Přibyl), 45. Tlačil (Habr), 46. Holub (Zavřel), 54. Bernáth (Prošek). Rozhodčí: G. Malá – O. Malý, Šimán. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:5. V oslabení: Bez využití. Diváci: 65. Střely na branku: 27:46.
Kladno: Altrichter (34. Jiroušek) – Zelingr, Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, Stůj, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Kalaj, Kouba
Karlovy Vary: Kašpar – Bernáth, Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Kala – Holub, Hudečka, Habr, Bečka, Prošek, Šik, Tlačil, Halberštát, Hotěk, Petrov