Hroch sestřelil Kometu

SDO: HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Dvě trefy si rozdělil hrdina karlovarského týmu do první a třetí třetiny. Daniel Hroch zařídil svými trefami celému týmu důležitý tříbodový zisk i přesto, že Kometa domácí energetiky výrazně přestřílela. Velký dík tak patří i gólmanovi Jakubu Frčkovi.
Extraliga staršího dorostu, II.12, út 26.2.2013
Kometa Brno
2:1
1:0, 0:0, 1:1
Branky a nahrávky: 19. Hroch, 59. Hroch - 49. Boltvan (Štancl). Rozhodčí: Valenta - Malý, Kotyza. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 79. Střely na branku: 17:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Karlovy Vary: Frček - Bláha, Michálek, Novák J., Priškin, Vaněk, Veverka - Čejka, Dimitrov, Hroch, Janata, Novák M., Osmík, Petrov, Pfister, Rubeš, Svoboda
Kometa Brno: Jekel - Hájek, Koch, Kubeš, Štancl, Vlček, Zbořil - Boltvan, Denk, Dufek, Dvořák, Dymáček, Jenyš, Kozel, Král, Zohorna

Skóre utkání otevřel v první třetině Daniel Hroch, který propálil hostujícího brankáře a posunul tím domácí do vedení. Brno se během první i druhé třetiny dostalo do několika šancí, které ale neproměnilo. Získalo však naději, když nešťastně odražený puk od domácího hráče doputoval za záda Jakuba Frčka. Branka byla připsána Jakubu Boltvanovi. Ve třetí periodě mohla vést Energie, pro domácí byl puk nešťastně odehrán vysokou holí, proto branka platit nemohla. Dlouho netrvalo a Vary dostaly šanci na zvýšení skóre. Důvodem byla úmyslně posunutá branka hráči Komety Brno, a proto bylo nařízené trestné střílení. K nájezdu nastoupil jediný střelec domácích, Daniel Hroch. Ten opět s přehledem zpracoval puk a posunul svůj tým do vedení. Hostující tým v závěru zápasu pokoušel i hru bez brankáře. Power-play Kometě toužený úspěch nepřinesla a vítězem utkání se stál domácí celek.