Junioři přivezli z Ústí dva body

Ú s t í n/L. - Nepříliš povedený vstup do utkání měli karlovarští junioři na ledě Ústeckých Lvů. Už v 5. minutě museli čelit trestnému střílení a brzy nato i dvojnásobné přesilovce. Dokázali však udržet čisté konto a v polovině utkání dvěma přesilovkovými trefami udeřili. Přestože ústečtí mladíci nakonec dokázali dvougólové manko smazat, v prodloužení se hned v první minutě trefil Přindiš a vystřelil tak pro Energii prémiový bod.
Extraliga juniorů, 26. kolo, po 17.11.2008
Ústí n. L.
2:3p
0:0, 0:2, 2:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 47. Drda (Jurčák), 50. Janíček (Grin) - 28. Topinka (Rohan), 31. Vachovec (Mareček, Tollinger), 61. Přindiš (Vachovec). Rozhodčí: Turčan - Kebrle, Hlinka. Vyloučení: 9:7, navíc Přindiš (KVA) TS [PODR]. Využití: 0:2. Diváci: 83. Střely na branku: 23:37. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Ústí n. L.: Wegert - Zákoutský, Šulc, Grin, Holomek, Stejskal, Drahorád, Říha, Jurčák - Šrámek, Drnec, Místecký - Kentoš, Bříza, Janíček - Řídel, Baránek, Kočí - Šaršok, Drda, Sveikauskas.
Karlovy Vary: Habal - Schmidt, Ryžuk, Přindiš, Tollinger, Rohan - Švec, Vaněk, Mistoler, Vachovec, Kverka, Topinka, Hudák, Rohan, Mareček.