Junioři vítězně i na ledě středočeského Kladna

Junioři: HC Kladno - HC Energie Karlovy Vary 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Další výhru s vysokým počtem vstřelených branek má za sebou juniorka karlovarské Energie. Mladíci porazili v sobotu odpoledne své vrstevníky z týmu Kladna. Na horké středočeské půdě tak navázali na svou parádní vlnu výher, která se natahuje na šestý zápas v řadě. Výhru Západočechů zařídilo kvarteto střelců a výborně chytající Vladislav Habal (na snímku). Dvacetiletý brankař si připsal svou druhou nulu v sezoně a s 35 zákroky se sebou může být spokojený. Další utkání čeká na karlovarské bojovníky ve čtvrtek. V KV Areně přivítají pražskou Slavii.
NOEN extraliga juniorů 2011/12, 28. kolo, so 7.1.2012, Městský zimní stadion Kladno
Kladno
0:4
0:1, 0:1, 0:2
Branky a nahrávky: 15. Kubáč (Funk), 37. Kverka (Harkabus), 59. Zadražil (Funk), 60. Gombár (Kverka). Rozhodčí: Wütherle - Komárek, Špůr. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 31:25. Průběh utkání: 0:4.
Kladno: Ilašenko – Bunda, David, Gutwald, Kolařík, Steigauf, Tomáš – Bernat, Čurda, Gottlieb, Janeček, Krpata, Novák P., Redlich, Strnad, Véber, Šilhavý
Karlovy Vary: Habal – Funk, Gombár, Novák O., Schusser, Troška, Urbančok, Valeš – Baar, Harkabus, Koblasa, Kubáč, Kverka, Půlpán, Vrána, Winkler, Zadražil, Švec