První bod pro juniory, mohly být tři

MHL: Loko Jaroslavl - HC Energie 4:3 sn (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0) Junioři Energie načali svou druhou sezonu v MHL porážkou v samostatných nájezdech v Jaroslavli. V Aréně-2000 přitom dvakrát vedli o dvě branky, Loko však v poslední třetině během necelých dvou minut vyrovnalo a poslalo zápas do bezbrankového prodloužení a ve čtvrté sérii nájezdů rozhodl o jeho vítězství Makarov. Branky Západočechů vsítili Flek, Gorčík a Dvořák (na snímku).
MHL, 1. kolo, út 3.9.2013
Jaroslavl
4:3sn
0:1, 1:1, 2:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 26. Mokšancev (Maňuchov), 47. Petrakov (Šamin), 49. Chloptov (Koledov, Šubin), rozhodující nájezd Makarov – 8. Flek (Rubeš), 24. Gorčík (Gríger), 42. T. Dvořák (Kohout). Rozhodčí: Gorděnko. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 780. Střely na branku: 34:21. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3 - 4:3.
Jaroslavl: Sidorov (42. Chomčenko) – Koledov, Gavrikov, Ljubiškin, Maňuchov, Rafikov, Čerepanov, Maslov, Akamov – Chlopotov, Voronin, Šubin – Mokšancev, Korjeněv, Krasovskij – Petrakov, Šamin, Lebeděv – Kulagin, Makarov, Skvorcov
Karlovy Vary: Honzík – Kvapil, Škvor, Kečkeš, T. Dvořák, Šafář, Šimek, Bahounek, Adam – Tomeček, Flek, Kverka – Bezúch, Táborský, Kohout – Gríger, Gorčík, Zadražil – Rubeš, Csamangó, Beránek