Starší dorost otočil zápas se Slavií

SD: HC Slavia Praha - HC Energie 3:4pp (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
Starší dorostenci se v sobotním utkání představili na ledě pražské Slavie. Na ledě Edenu se energetikům příliš nedařilo, ale v závěru třetí třetiny dokázali otočit nepříznivý stav. Velkou zásluhu má na výhře dvougólový Michal Hotěk (na fotce), díky kterému si Energie připsala bonusový bod v prodloužení.
Extraliga staršího dorostu, 28. kolo, so 3.12.2016, Zimní Stadion Eden
Slavia
3:4p
(0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 29. Stark (Všetečka), 46. Hradil (Všetečka, Zderadička), 53. Šilhan (Janča) – 27. Hotěk (Holub), 42. Štaif (Hotěk, Habr), 57. Hotěk (Holub, Přibyl), 65. Tlačil. Rozhodčí: Pilný – Frodl, Laczko. Vyloučení: 7:4. Bez využití. Diváci: 70. Střely na branku: 33:32.
Slavia: Vecka – Holý, Vobořil, Macek, Stark, Erben, Zderadička – Grim, Marek, Klapka – Všetečka, Hradil, Martínek – Šilhan, Janča, Furch – Vaniš
Karlovy Vary: Kašpar – Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Brabec, Kala – Holub, Habr, Maydl, Šik, Tlačil, Halberštát, Hotěk, Petrov, Jílek