Vlčí smečka v Petrohradu našla svého přemožitele

MHL: SKA-1946 - HC Energie 5:3 (2:0, 1:3, 2:0)
Vlčí smečka zahájila v úterní podvečer venkovní trip utkáním s petrohradskými juniory. Ti do utkání vstoupili lépe, ale Energie se dokázala ještě do zápasu vrátit, hlavně díky Ondřeji Beránkovi, který byl u všech branek Energie. Prosadit se dokázala také hned v prvním utkání nová posila karlovarského týmu, Luděk Škop. A na konci druhé třetiny už byl stav vyrovnaný. Rozhodla tedy až třetí třetina, v níž byli úspěšnější domácí. Odveta je na programu hned ve středu.
MHL, 27. kolo, út 18.11.2014
SKA-1946
5:3
2:0, 1:3, 2:0
Branky a nahrávky: 10. Laričev (Komarov, Děmidov), 18. A. Barabanov (Komarov, Laričev), 36. A. Barabanov (Komarov, Laričev), 50. Komarov, 59. Valencov (Laričev, Rykov) – 25. Škop (Beránek), 31. Beránek (Rubeš), 40. Beránek (Šafář, Táborský). Rozhodčí: Hribik, Šindler – Jindra, Zíka. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Střely na branku: 39:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.
SKA-1946: Korobov – Děmidov, Čurkin, Kostygov, Rykov, Sultějev, Valencov, Nestěrov – Několenko, V. Barabanov, Grebenščikov, Komarov, Laričev, Orlovič-Grudkov, Volkov, Nikolajev, Ščjolokov, Lelin, Černov, Petkov, A. Barabanov
Karlovy Vary: Fučík – Šafář, Rulík, Röthlisberger, Michálek, Šimek, Běhal – Osmík, Beránek, Gríger, Táborský, Orság, Harkabus, J. Vrána, Škop, Hroch, Zadražil, Rubeš

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): Dnes to byl opět zápas plný zvratů. Velmi špatně jsme začali, neměli jsme pohyb a pouze jsme přihlíželi hře velmi agilních domácích. Od druhé třetiny jsme se výrazně zlepšili a dvěma goly se vrátili do zápasu. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat slabších okamžiků a individuálních chyb. Když jsme podruhé srovnali krok na 3:3 a vytvořili si několik dalších slibných příležitostí, tak jsme si lehkovážně nechali dát po neproměněné přesilové hře další branku. V závěru jsme se kvůli vyloučením již nedokázali do zápasu vrátit. Více než ukončení vítězné série mě mrzí výkon některých našich hráčů, kteří nedali do zápasu, co mohli nebo co měli. Že naše série někdy skončí, bylo jasné, ale my se musíme opět vrátit k poctivé práci a jednoduché hře, což dnes někteří hráči nedokázali.