HC Energie Karlovy Vary

Bezbrankovou partii s CSKA rozhodl Kverkův nájezd

MHL: HC Energie - Rudá Armáda 1:0 sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
V pátek odpoledne zhlédla KV Arena defenzivně laděné střetnutí mezi juniorkou HC Energie a CSKA Moskva. Energie si po celý zápas udržovala mírnou převahu, oba gólmani však zůstali stoprocentní až do závěrečných samostatných nájezdů. V těch o prvním letošním vítězství Energie za dva body rozhodl kapitán Jaromír Kverka. Brankář Vladislav Habal vychytal desáté čisté konto v MHL.
MHL, 41. kolo, pá 11.1.2013
Karlovy Vary
Rudá Armáda
1:0sn
0:0, 0:0, 0:0 - 0:0
Branky a nahrávky: rozhodující sam. nájezd Kverka. Rozhodčí: Kuljov - Vaněk, Hynek. Vyloučení: 5:9. Bez využití. Diváci: 215. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 1:0.
Karlovy Vary: Habal - Troška, Klimíček, Dvořák, Šik, Matyáš, Gombár - Harkabus, Kverka, Tomeček - Zadražil, Jurák, Novák - Flek, Vrána, Kohout - Piskoř, Sýkora, Švec
Rudá Armáda: Sinjagin - Ogijenko, Lisov, Makkajev, Voronkov, Ogurcov - Bojko, Kovalevskij, Golovanov, Fefelov, Masljuk, Silajev, Šiksatdarov, Mamin, Kramskoj, Světlakov, Nikolišin, Timirjov, Zykov, Prochorov

Komentář k utkání

Komentář připravujeme

Ohlasy trenérů

Karel Mlejnek (HC Energie Karlovy Vary): Po těch dvou nepovedených zápasech, které jsme odehráli s Rigou, musíme být s výsledkem duelu s Rudou Armádou spokojeni. S tímto soupeřem jsme odehráli již čtyři zápasy a poprvé se nám jej podařilo porazit. Prohráli jsme s nimi jak na světovém poháru, tak i dvakrát u nich doma. Až teď máme první body. Musím před tímto soupeřem smeknout klobouk. Oni mají v soutěži suverénně nejmladší tým, a když se člověk na ně podívá, jak mají propracovanou hru, tak musí uznat jejich kvality. Za rok nebo dva budou v tabulce úplně někde jinde.

Fotogalerie

Související články

Preview k zápasu | pá 11.1.2013

Junioři přivítají na svém ledě Rudou armádu