Extraliga mladšího dorostu, 4. kolo, so 23.9.2017
Třemošná
1:2sn
1:0, 0:1, 0:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 2. Seidler - 29. Korčmaroš (Remeš), nájezd Mareček. Rozhodčí: Němec - Pešek, Hřebík. Vyloučení: 2:4, navíc Pechr (TRM) 5+OK - Benda (KVA) 10 minut. Bez využití. Diváci: 65. Střely na branku: 20:48. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Třemošná: Pícl – Špaček, M. Pícl, Poch, Šedivý, Makovec, Jánský, Pechr, Štaif – Kozlík, Altrichter, Antony, Seidler, Hauser, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha.
Karlovy Vary: Bednář (Charvát) – Pohanka, Ševčík, Benda, Krutina, Kosina, Hohl – Remeš, Bockstefel, Blecha, Matoušek, Mareček, Rymon, Korčmaroš, Vondráček, März.

Jiří Kovka: Jsme rádi, že jsme tento těžký zápas zvládli. Po nevydařeném utkání s Chomutovem jsme začali opět velmi bojácně, což umocnila brzká branka Třemošné. Hráči se uklidnili až v první přestávce a od druhé třetiny se začali blížit ke hře, kterou bychom se chtěli prezentovat. Bohužel nedůrazná koncovka ponechávala Třemošnou ve hře a utkání se nám podařilo rozhodnout až v nájezdech. Doufám, že následující utkání již odehrajeme se sebevědomím celých 60 minut.