Béčko si semifinálovou sérii protáhne. Třetí duel vyšel lépe Technice

Ke třetímu semifinálovému zápasu vyrazili svěřenci Adama Sýkory do Brna. Na domácí půdě byli hráči Techniky jistější a po bezbrankové první třetině se rozjeli. Ve druhé třetině poslali brněnští mladíci kotouč do karlovarské branky dvakrát. A další tři branky přidali v poslední třetině. V té nechyběla ani bitka. V čase 56:28 vykřesal jiskřičku naděje Miloš Vimr, který zakončil akci Davida Chromka a Jiřího Malého. Na straně energetiků však nakonec už žádný gól nepadl. Poslední slovo měli hráči Techniky, když v čase 59:32 zaokrouhlili počet gólů na pět. Autorem této branky byl Dominik Hamák, který si tímto gólem zkompletoval hattrick, neboť byl autorem všech tří gólů Techniky ve třetí třetině. Stav série je 2:1 ve prospěch karlovarských bojovníků a další zápas sehrají v Brně již zítra.
Liga dorostu, SF3, po 13.3.2023
Technika Brno
5:1
0:0, 2:0, 3:1
Branky a nahrávky: 26. Frimel (Hladký, Smrž), 32. Hamák (Minář, Matyáš), 45. Hamák (Minář, Zelinka), 52. Hamák (Minář), 60. Hamák (Kalinichenko) – 57. Vimr (Chromek, Malý).
Rozhodčí: Čech — Kučera, Jurčík
vyloučení5:7
využití1:0
diváci39
Technika Brno: Y. Kalinichenko (M. Článek) — Š. Matyáš, D. Navrátil, M. Hrabinec, M. Mozr, L. Starý, M. Čaňo, D. Hejduk — M. Balog, P. Minář, D. Hamák, D. Hladký, Š. Provazník, F. Frimel, M. Smrž, K. Zelinka, F. Hnízdil, K. Večerka
Karlovy Vary: M. Tomášek (M. Psohlavec) — O. Příplata, D. Postl, P. Roštejnský, J. Malý, Š. Klíma, O. Magner — M. Vimr, J. Skuhravý, M. Michalov, Š. Kožík, F. Kirschner, M. Šedivec, Š. Šilhan, O. Pačíska, D. Chromek, V. Šuma, V. Dobřemysl

Jan Korotvička (Technika Hockey Brno):

V pondělním zápase jsme nastoupili na domácím hřišti, kde nám to sedí. Na klucích bylo od začátku vidět, jak moc chtějí vyhrát. Důležité bylo, že se nám podařilo dát góly. Tam se to lámalo. Zápasy jsou hodně vyrovnané a rozhodují maličkosti. V tomto utkání jsme byli ti šťastnější my, ale zítra je nový den a zase hrajeme od nuly.

Adam Sýkora (HC Energie Karlovy Vary):

V první řadě gratulujeme soupeři k vítězství. V tomto utkání byli lepší než my. My jsme si nezasloužili vyhrát. Dělali jsme velké množství chyb a byli jsme téměř nuloví v ofenzivě. To se promítlo na výsledku. Budeme doufat, že se dobře vyspíme. Dáme si nějaký společný program a zítra do toho půjdeme od nuly a pokusíme se dotáhnout sérii do vítězného konce.