HC Energie Karlovy Vary

Mladší dorost v divokém zápase nestačil na Kladno

Mladší dorostenci se utkali s Kladnem. Energetici dokázali dvakrát dorovnat skóre. Nejprve na první kladenský gól odpověděl Petr Rozhon. Když se Rytířům podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, dokázal dvakrát udeřit David Novotný a vyrovnat tak na 3:3. Kladno pak znovu dokázalo vstřelit dvě branky. Karlovarští se znovu pokusili srovnat a zásluhou Dominika Bockstefela tomu byli velmi blízko. Kladno však vsítilo další dva góly a rázem vedlo 7:4. Energetici se nehodlali vzdávat a ještě se jim podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Na konečných 8:5 pro Rytíře upravil Jiří Ticháček.
Extraliga mladšího dorostu, II. 4, čt 8.12.2016, ČEZ stadion
Kladno
Karlovy Vary
8:5
2:1, 3:3, 3:1
Branky a nahrávky: 4. Hasil (Karásek, Zíka), 19. Hasil (Bernat, Staněk), 28. Šimek (Klíma, Urban), 35. Klíma (Srbek, Urban), 36. Karásek (Bernat, Hasil), 43. Bernat (Urban), 53. Hasil (Bernat, Karásek), 58. Ticháček (Bernat) – 11. Rozhon, 29. Novotný (Rozhon, Pohanka), 33. Novotný (Křemen, Pohanka), 37. Bockstefel (Mašek), 57. Korčmaroš (Karbulka). Rozhodčí: Velčovský – Zháňal, Kučera. Vyloučení: 7:4. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 39:40.
Kladno: Pěkný – Robovský, Smažík, Staněk (A), Flachs, Zíka (C), Funk, Klíma – Ticháček, Karásek, Kleveta, Šimek, Karmazin, Hasil, Bernat (A), Srbek, Urban, Vrkoč, Sojka
Karlovy Vary: Bednář – Stejskal, Pohanka, Braný, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček – Bockstefel, Matoušek, Křemen (C), Mašek, Rozhon, Jiskra (A), Karbulka, Korčmaroš, Novotný (A)