Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Letní akce s energetiky > 21.6. Fotbal: Cheb - Energie | Seznam akcí | Změny v kádru Energie - aktualizujeme | Program přípravných zápasů | Permanentky 2018/19

Narozeninová přání

Chcete udělat radost svým blízkým, popřát vše nejlepší svým přátelům nebo originálně překvapit oslavence ze své rodiny? HC Energie Vám nabízí možnost sdělit narozeninové či jiné přání přímo v průběhu utkání! Stačí pouze nejpozději den před utkáním kontaktovat naše produkční oddělení, zaplatit poplatek 250 Kč a sdělit základní informace o oslavenci. Při některém přerušení hry v průběhu vybraného utkání pak již můžete jen s napětím očekávat oslavencovo překvapení. POZOR! Držitelé permanentek mohou tuto nabídku využít za zvýhodněnou cenu 200 Kč!


Kde objednat?

Kontaktujte naše produkční oddělení, pan Tomáš Němec (mail: nemec@hokejkv.cz, tel.: 724 022 216, případně osobně v kancelářích klubu ve 4. patře Malé areny).

Kdy objednat?

„Přání“ je nutné objednat nejpozději den před plánovaným utkáním. V každém utkání můžeme poskytnout prostor maximálně pro dvě „Přání“. Proto s objednávkou neváhejte, uspokojit můžeme pouze první dvě objednávky v pořadí!

Co musím sdělit?

Pro přesnou identifikaci oslavence potřebujeme znát jeho přesné místo (sektor, řada, místo), zároveň Vás požádáme i o fotografii, abychom oslavence bezpečně identifikovali. Zároveň nám nezapomeňte sdělit jméno oslavence a text přání, které moderátor přečte.

Co mohu očekávat?

Ve vhodném přerušení hry během vybraného utkání rozezní arénu známá narozeninová melodie, kamera zabere na kostku nad ledem do detailu a moderátor večera popřeje oslavenci podle předané instrukce.

Kolik zaplatím?

Za realizaci této aktivity je nutné zaplatit předem 250 Kč, a to v hotovosti na pokladně HC Energie (paní Hájková, kanceláře klubu ve 4. patře Malé areny). POZOR! Po předložení permanentní vstupenky na probíhající sezonu zaplatíte pouze 200 Kč!