HC Energie Karlovy Vary

Narozeninová přání

Chcete udělat radost svým blízkým, popřát vše nejlepší svým přátelům nebo originálně překvapit oslavence ze své rodiny? HC Energie Vám nabízí možnost sdělit narozeninové či jiné přání přímo v průběhu extraligového utkání! Stačí pouze nejpozději den před utkáním kontaktovat naše produkční oddělení, zaplatit poplatek 250 Kč a sdělit základní informace o oslavenci. Při některém přerušení hry v průběhu vybraného utkání pak již můžete jen s napětím očekávat oslavencovo překvapení. POZOR! Držitelé permanentek mohou tuto nabídku využít za zvýhodněnou cenu 200 Kč!


Kde objednat?

Kontaktujte naše produkční oddělení, pan Jakub Drhlík (mail: caniga@hokejkv.cz, případně osobně v kancelářích klubu ve 4. patře Malé areny).

Kdy objednat?

„Přání“ je nutné objednat nejpozději den před plánovaným utkáním. Službu je možné využít pouze během utkání Tipsport extraligy. V každém utkání můžeme poskytnout prostor maximálně pro dvě „Přání“. Proto s objednávkou neváhejte, uspokojit můžeme pouze první dvě objednávky v pořadí!

Co musím sdělit?

Pro přesnou identifikaci oslavence potřebujeme znát jeho přesné místo (sektor, řada, místo), zároveň Vás požádáme i o fotografii, abychom oslavence bezpečně identifikovali. Zároveň nám nezapomeňte sdělit jméno oslavence a text přání, které moderátor přečte.

Co mohu očekávat?

Ve vhodném přerušení hry během vybraného utkání rozezní arénu známá narozeninová melodie, kamera zabere na kostku nad ledem do detailu a moderátor večera popřeje oslavenci podle předané instrukce.

Kolik zaplatím?

Za realizaci této aktivity je nutné zaplatit předem 250 Kč, a to v hotovosti na pokladně HC Energie (paní Hájková, kanceláře klubu ve 4. patře Malé areny). POZOR! Po předložení permanentní vstupenky na probíhající sezonu zaplatíte pouze 200 Kč!