Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Online rezervace vstupenek

Pokyny k online rezervaci vstupenek

Rezervované i on-line zaplacené vstupenky na hokejové zápasy HC Energie Karlovy Vary nelze zakoupit ani vyzvednout u pokladen KV Areny.

V poslední době dochází k nedorozumněním při rezervacích vstupenek na extraligové zápasy a jejich následném vyzvednutí. Na základě těchto skutečností HC Energie Karlovy Vary informuje o prodeji online vstupenek přes ticketingového operátora TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz).

Řada lidí při zadávání rezervace vstupenek často nevěnuje pozornost informacím, které jim operátor Ticketportal sděluje. Při dokončení rezervace vstupenek je každému zaslána na jeho přihlašovací email zpráva o provedené rezervaci, kde jsou všechny potřebné informace (termín utkání, začátek atd.).

Důležité je, aby zadavatel věnoval v první řadě největší pozornost datu, kdy jeho rezervace končí! Místo s datem konce rezervace je červeně podtržené na obrázku níže. Maximální doba rezervace je 5 dní, poté se nevyzvednuté, nebo nezaplacené místo opět uvolní k dalšímu prodeji. Druhá, neméně důležitá informace, kterou zadavatel rezervace musí znát, je číslo rezervace (číslo je zvýrazněno na obrázku červeně). Bez uvedení čísla rezervace není možné vstupenky na prodejním místě zakoupit.

Rezervovat vstupenky lze i v den utkání, ale i v tomto případě je velmi důležité vědět číslo rezervace a konec platnosti rezervace! Ta končí zahájením prodeje vstupenek na pokladnách KV Areny před samotným zápasem. Pokladny se otevírají 90 minut před začátkem zápasů. I v tomto případě jsou v potvrzovacím emailu informace o době platnosti rezervace a jejím ukončení.

V případě, že budete mít problém s vyzvednutí rezervace a nechcete o svoji vstupenku přijít, můžete zaplatit platební kartou, platebním nástrojem PaySec, službou umožňující platbu mobilem Mobito, nebo bankovním převodem. Rozhodete-li se pro tento způsob platby, kliknete ve vaší rezervaci na odkaz ZDE (vyznačeno červeně pod modrým pruhem s cenou). Na váš email poté přijde potvrzení o provedené platbě.

Kliknutím na odkaz ZDE (červeně vyznačeno pod modrým polem ve spodní části) se vám otevře nabídka způsobu vyzvednutí vstupenky:

  • HOMETICKET – vytištění vstupenky na vlastní tiskárně = jdete rovnou k turniketům.
  • Zaplacená vstupenka ON-LINE, ale nevytištěná na vlastní tiskárně, je nutné vstupenku vyzvednou přímo na prodejním místě. V tomto případě je důležité zapamatovat si, nebo mít opsaný variabilní symbol platby, který při vyzvednutí vstupenky předložíte na prodejním místě společnosti Ticketportal. Seznam prodejních míst.

Důležité upozornění

Zaplacenou vstupenku nelze vyzvednout u pokladen KV Areny, stejně tak ani rezervovanou vstupenku nelze u pokladnen zakoupit! Důvodem je, aby se u pokladen neprodlužovaly fronty a nezdržoval se tak prodej. Nevyzvednuté rezervace se uvolní do přímého prodeje na pokladnách.