HC Energie Karlovy Vary

Realizační tým

Radim Knápek - vedoucí mužstva

Členem realizačního týmu A-mužstva se stal před sezonou 2019/20. Od sedmi let se věnuje hokeji v Karlových Varech, v šestnácti letech hrál Krajskou ligu mužů za IPS Karlovy Vary a i dnes rád nastupuje za starou gardu. Více jak šestnáct let byl věrný značce Volvo, pro kterou působil jako prodejce vozů. S rodinou žije v Karlových Varech.

Vojtěch Polák st. - kustod

V realizačním týmu nenajdete nikoho, kdo by pro hokej v našem městě odpracoval více času. Věrnost klubu prokazoval už jako hráč, za A-tým Slavie odehrál 16 sezon a prožil si pád do krajského přeboru i odraz ode dna. Po právu byl uveden do síně slávy karlovarského hokeje. V pozici kustoda má na starosti péči o výzbroj a výstroj hráčů. Volný čas rád věnuje svému plechovému miláčkovi, sbírá také předměty se socialistickou tematikou a tato jeho záliba je patrná i na výzdobě jeho kanceláře v aréně.

David Merc - kustod a masér

David Merc u karlovarského A-mužstva zahajuje svou čtvrtou sezonu, již dříve jako kustod a masér pracoval u mládežnických týmů, a s mnoha tak prožil mnohdy dobrodružné výjezdy do Ruska k utkáním MHL. V minulosti si vyzkoušel práci ledaře či rozhodčího, letos své mnohostranné zkušenosti ještě rozšíří jako člen realizačního týmu reprezentace U16. V kabině se kromě pohodlí hráčů stará také o dobrou náladu, v baráži tým hecoval zeleně obarvenými vousy.

MUDr. Michal Vinš - lékař, chirurg

Jako lékař působí u karlovarského áčka už od sezony 1989-90. Zpočátku pomáhal také ve fotbalovém a boxerském oddíle, u hokeje ale zůstal nejdéle a vysloužil si uvedení do síně slávy. Vystudoval lékařskou vojenskou akademii a s armádou spojil i prvních 22 let své lékařské kariéry. Postupně se specializoval na internu, všeobecné lékařství, nejvíce jej však zaujala chirurgie. Pracovně působil v zaniklé nemocnici Eliška, nyní je kmenovým lékařem Nemocnice Ostrov. Rád běhá v lázeňských lesích a má 3 syny.

MUDr. Jaroslav Budín - lékař, ortoped

Základem každého sportu je pohyb, a na lavičce hokejového týmu tak nemůže chybět špičkový ortoped. Již řadu sezon tuto pozici zastává Jaroslav Budín, který riziková místa těl hokejistů zná z vlastní hráčské kariéry. S hokejem se už mnoho nacestoval jako lékař mládežnických reprezentací, v aktuální sezoně působí u kategorie U18 vedené Aloisem Hadamczikem. Ordinuje v Sokolově a ve stejném městě je po něm pojmenována golfová jamka č. 16 - Budínovo křoví.

MUDr. Miroslav Švec - lékař

Bývalý vášnivý cyklista, nyní primář Ortopedického oddělení Nemocnice Karlovy Vary. S karlovarským hokejovým klubem spolupracuje již mnoho sezon. Dříve působil především jako lékař u mládežnických kategorií, včetně hráčů Vlčí smečky při jejich účasti v náročné MHL. Je hlavním lékařem karlovarské hokejové Akademie a zároveň spolupracuje s A-týmem.