Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Realizační tým

Vojtěch Polák st. Kustod (Equipment Manager)
V realizačním týmu nenajdete nikoho, kdo by v KV Areně a dřívější „Plechárně“ odpracoval více času. Věrnost klubu prokazoval už jako hráč, když karlovarský dres nevyměnil ani v hokejových dobách temna. V pozici kustoda má na starosti péči o výzbroj a výstroj hráčů. V květnu 2017 oslavil člen síně slávy karlovarského hokeje kulaté 60. narozeniny.
David Merc Kustod a masér (Equipment Manager, Masseur)
David Merc u karlovarského A-mužstva zahajuje svou třetí sezonu, již dříve jako kustod a masér pracoval u mládeže, a s mnoha hráči se tak nyní potkává znovu. V minulosti si hokejový všeuměl vyzkoušel také práci rolbaře či rozhodčího. V kabině se kromě těl a zázemí hráčů stará také o pohodu a dobrou náladu. V osobním životě mu nejvíce radosti dělají dcery Kamila a Štěpánka.
MUDr. Michal Vinš Lékař, chirurg (Team Doctor, Surgeon)
Stejně jako další členové se i Michal Vinš dostal do síně slávy karlovarského hokeje díky svým šikovným rukám. Na rozdíl od ostatních v nich však místo hokejky neomylně pohyboval skalpelem a využíval svých odborných znalostí. Jako lékař s chirurgickou specializací pečuje o zdraví hokejistů už téměř tři desítky let. Jeho civilní lékařskou praxi naleznete v Nemocnici Ostrov.
MUDr. Jaroslav Budín Lékař, ortoped (Team Doctor, Orthopeadist)
Druhý z lékařského týmu, Jaroslav Budín, je specialistou v ortopedii. Že zranění pohybového aparátu jsou u sportovců častá, poznal i díky vlastní hokejové etapě, ve které nastupoval například za Sokolov. V tamní nemocnici také ordinuje. Vedle Energie pomáhá také u mládežnických národních týmů. Pro novou sezonu si jej do svého týmu vybral kouč juniorské reprezentace Filip Pešán.
MUDr. Miroslav Švec Lékař (Team Doctor)
Doktor Miroslav Švec s karlovarským hokejovým klubem spolupracuje již dlouhá léta. Působil především jako lékař u mládežnických kategorií, jeho péči využívali třeba junioři při své účasti v Mládežnického hokejové lize. Od nové sezony rozšířil realizační tým elitního výběru Západočechů. Doktor Švec je zároveň primářem Ortopedického oddělení Nemocnice Karlovy Vary.