Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Vedení organizace

Prezident (President):ing. Ladislav Trubač
Prezidentskou funkci v karlovarském klubu zastává od ledna 1991, kdy došlo k odvolání výboru tehdejší Slavie Karlovy Vary. Vedle své funkce v HC Energii pracuje jako poradce generálního ředitele společnosti Thun – Karlovarský porcelán. Ing. Ladislav Trubač vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Jednatel (Director):Radek Liangovský
Do funkce jednatele klubu nastoupil v roce 2008 a hned ve své první sezoně si mohl užívat zisku mistrovského titulu. Více než sportovní výsledky ale patří do jeho kompetencí otázka hospodaření společnosti. Radek Liangovský vystudoval ekonomickou školu v Karlových Varech. Volný čas věnuje rodině a sportu.

Generální manažer (GM):Miroslav Vaněk
Aktuálně nejzkušenější generální manažer v celé české extralize s hokejem začínal v Karlových Varech a zůstal mu věrný téměř po celou aktivní kariéru. Jen v dorosteneckém věku zamířil na čas do dresu Plzně. Po ukončení hráčské kariéry nastoupil v roce 1991 jako člen nového vedení, které během necelých dvaceti let vytáhlo z hokejového podpalubí až k mistrovskému titulu v roce 2009.

Výkonný ředitel pro sportovní rozvoj (Executive Director):Bronislav Píša
Jako šikovný útočník spojil své aktivní hokejové roky s kluby v Šumperku, Opavě, Kadani, Ústí nad Labem, Klášterci a Sokolově. Především je ale jeho jméno spojeno s Karlovými Vary, kde pomáhal vybojovat první ligu a odehrál další spousty parádních zápasů. Funkcionářskou kariéru odstartoval v roce 2001, v posledních letech navíc působí i jako asistent trenéra u některé z mládežnických kategorií.

Sportovní manažer a hlavní skaut klubu (Chief Sports Officer):Jaromír Látal
Zkušený funkcionář je odchovancem Olomouce, ale do velkého hokeje jej uvedla Sparta Praha, kam v roce 1982 přestoupil. V Holešovicích vydržel, kromě dvou let povinné vojny v Dukle Trenčín, do jara 1990, kdy se Spartou získal svůj první mistrovský titul. Poté na tři roky odešel do Valerenga Oslo. Po návratu do Čech slavil svůj druhý titul, tentokrát s Olomoucí v roce 1994. Po dvou sezonách se opět stěhoval do Prahy, tentokrát do Edenu a dresu Slavie, kde hráčskou kariéru v roce 1997 ukončil.

Ve Slavii začala i jeho druhá hokejová kariéra, funkcionářská, když nastoupil na pozici generální manažera. V roce 2001 přijal nabídku Sparty Praha a stal se hlavním skautem a generálním manažerem mládeže, ve které pracoval dva roky. Své manažerské schopnosti dále využil v Českých Budějovicích, kde čtyři roky působil ve funkci sportovního ředitele, a během kterých se Jihočeši třikrát probojovali do semifinále extraligy. V roce 2009 se vrátil zpět do Sparty, ve které vykonával funkci manažera pro sportovní rozvoj a zároveň byl sportovním ředitelem v prvoligovém Berouně. Hokejoví fanoušci jej svého času mohli vídávat i na obrazovkách České televize v pozici odborného spolukomentátora zápasů. V současné době je členem Výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje. Do funkce sportovního manažera a hlavního skauta HC Energie nastoupil k 1. lednu 2012.

Obchodní manažer (Business Manager):Vítězslava Fenclová
V klubovém managementu působí od roku 2000, předtím několik let zastávala pozici asistentky ředitele reklamní agentury a následně umělecké produkční. V předchozím zaměstnání načerpala spoustu zkušeností a kontaktů, ze kterých čerpá dodnes. Její hlavní pracovní náplní je zajišťování finančních prostředků, komunikace zhruba se stovkou obchodních partnerů a koordinace veškerých PR klubových aktivit. Díky rozmanitosti každodenních činností ji práce stále baví a naplňuje. Klub je pro ni srdeční záležitostí a je velmi pyšná, že byla součástí týmu, který získal mistrovský a vicemistrovský titul. Ve volném čase se ráda odreaguje na aerobiku, zumbě, při tanci nebo poslechu hudby. V zimě ráda lyžuje, i když miluje především teplo a moře.

Sekretář a tiskový mluvčí (Secretary and Press Agent):Jiří Holý
S karlovarským hokejem je spjat již od svých osmi let; prošel totiž všemi mládežnickými kategoriemi tehdejší Slavie K. Vary. Po dvouleté základní vojenské službě se do klubu vrátil v době, kdy hrál 2. ligu, ale dva roky bez bruslí byly velkým handicapem. Proto odešel hrát krajský přebor nejprve za IPS K. Vary (kde hrál s bývalými hráči Slavie např. V. Šináglem ml., Cellerem, Košťálem) a potom ještě za Ostrov a Nejdek. Ve druhé polovině osmdesátých let začal s prací amatérského diskžokeje a od roku 1991 se tato činnost stala jeho hlavní pracovní náplní. Zároveň moderoval hokejová utkání na zimním stadionu a pomáhal s rozjezdem radia Dragon, kde posléze působil jako sportovní redaktor. Od roku 2001 vykonává současnou klubovou funkci.

Asistent marketingu, produkce (Marketing Assistant, Production):Tomáš Němec
Spektrum jeho úkolů je nesmírně pestré. Během dne se nezastaví při přípravě podkladů pro režii utkání a při řešení marketingových záležitostí. Nově začíná tvořit také nejrůznější grafické podklady. Je všestranným sportovcem. Volný čas věnuje především kopané a tenisu. V zimě pak snowboardingu.
Ekonom (Economist):Lenka Poláková
Lenka Poláková vystudovala střední ekonomickou školu v Karlových Varech, v oboru má 15tiletou praxi, v klubu pak pracuje od roku 1993. Hokejem žije celá její rodina. Manžel Vojtěch dlouhá léta hrával, posléze trénoval mládež v Karlových Varech a v současnosti působí jako kustod u prvního týmu HC Energie. Starší syn Vojtěch hraje třetí sezonu v barvách Ocelářů Třinec. Mladší Tomáš sbíral hokejové zkušenosti v zámoří a loni i v Rusku.

Pokladní a účetní (Booking Clerk):Veronika Červená
Karlovarskému hokejovému klubu je na pozici pokladní a účetní věrná již od roku 2005. Předtím stihla úspěšně vystudovat pedagogickou školu v Karlových Varech. Vedle vášnivé podpory hokejistům HC Energie je velkou fanynkou motocyklového závodníka Valentina Rossiho a skupiny Depeche Mode. Ve volném čase se věnuje všem možným sportům.

Sekretariát GM (GM Secretary):Gabriela Fenclová
Gabriela Fenclová úspěšně absolvovala studia na karlovarské obchodní akademii. Klubová administrativa, spolupráce s marketingovým oddělením, grafické práce a řada dalších úkolů spadá pod její křídla. Ve volném čase se věnuje sportovním a společenským aktivitám. Z kulturní oblasti je pro ni srdeční záležitostí hudba M. Jacksona a literatura faktu.

Externí spolupracovník – Asistent GM (GM Assistant):Alexej Naumov
Jeho sportovní kariéra patřila fotbalu, dokonce nastupoval v ruské lize za KS Samara. Více než deset let už ale žije v České republice a po celou dobu nadšeně podporuje karlovarské hokejisty. V klubu je pravou rukou generálního manažera, a to zejména při péči o zahraniční partnery. Klíčovou roli sehrál mimo jiné při rýsování významné spolupráce s klubem Salavat Julajev Ufa.