Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Předprodej permanentek na baráž od středy 22. března

Předprodej permanentek na baráž od středy 22. března

19.3.2017 | Michal Slavík

Ve středu 22. března bude spuštěn předprodej permanentních vstupenek na baráž. Cena byla stanovena na 750 Kč a 350 Kč, což je cena čtyř domácích zápasů ze šesti. Předprodej (dobití) permanentních vstupenek na baráž bude probíhat v pokladně KV Areny č. 2 od středy 22. března (vč. víkendu) do pondělí 27. března, vždy od 15:00 do 18:00. Majitelům stávajících permanentních vstupenek budou jejich místa po tuto dobu rezervována. V případě, že si majitelé permanentních vstupenek nestihnou své místo zakoupit na pokladně, nebo je KV Arena daleko od jejich bydliště, mají možnost si svou permanentní kartu aktivovat (dobít) přes operátora Ticketportal do pondělí 27. března. Musí však být u Ticketportalu registrováni (návod na registraci). Jakmile se zaregistrujete, dobití své permanentní vstupenky provedete dle tohoto návodu.

Od úterý 28. března budou neprodaná místa uvolněna k prodeji na jednotlivé zápasy. Cena jednotlivých vstupenek je stejná jako v základní části, 190 a 90 korun.

Slevy pro děti, ZTP, seniory a studenty zůstávají stejné jako v základní části.

Prolínací soutěž o udržení extraligy, tzv. baráž, ve které se utkají dva nejhorší týmy Tipsport extraligy a finalisté druhé nejvyšší soutěže WSM ligy, odstartuje v úterý 28. března a skončí dvanáctým kolem v neděli 23. dubna. Jakmile budeme znát jednotlivé soupeře, bude spuštěn i předprodej vstupenek na jednotlivé zápasy.

baraz