Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Oficiální partneři

Hotel Imperial****superior

Hotel Imperial****superior

/www.spa-hotel-imperial.cz

Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Hotel Imperial je čtyřnásobným držitelem ocenění Czech Republic´s Leading Spa Resort. Svou prestiž si však získal nejen díky té nejvyšší kvalitě lázeňských služeb. Hotel Imperial zaručuje svým hostům dokonalost v každém detailu. Neorenesanční budova hotelu Imperial poskytuje hostům luxusní ubytování ve stylově zařízených pokojích třídy **** Superior.

BPA sport marketing a. s.

BPA sport marketing a. s.

www.bpa.cz

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.

Rieker

Rieker

www.rieker.com

Obuv Rieker - kdo by neznal věhlasnou obuvnickou značku, která je jedničkou na našem trhu

JERUS a.s.

JERUS a.s.

www.jerus.cz

Akciová společnost Jerus nabízí zprostředkování obchodu, technické a spediční služby a realitní činnost v Praze a Karlových Varech.

S. & W. Automobily s.r.o.

S. & W. Automobily s.r.o.

www.suw.cz

Autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz a Fuso v Jenišově u Karlových Varů a Ústí nad Labem. V nabídce jsou osobní, dodávková i nákladní vozidla nová i použitá z CarStore. Samozřejmostí je špičkový záruční i pozáruční servis s výhodami pro vozy starší 5 let, záruka, zprostředkování financování, prodej originálního příslušenství a náhradních dílů a další doplňkové služby. Nabízíme také vozy Ligier a Microcar, které mohou být řízeny od 15 let věku, stačí řidičský průkaz na moped.

Thun 1794 a.s.

Thun 1794 a.s.

www.thun.cz

Thun 1794 a.s. je největší český výrobce porcelánu. Vyrábí užitkový, hotelový a limitované série ozdobného porcelánu. Jedná se o specifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypalovací teplotou 1405 °C. Vysoká kvalita a osobitý design vycházející z více jak 200-leté tradice výroby porcelánu v Čechách zaručuje vysoký uživatelský standard pro naše zákazníky.

STASKO plus, spol. s r.o.

STASKO plus, spol. s r.o.

www.stasko.cz/

Soukromá stavební společnost v Karlových Varech s 20 letou tradicí. Novostavby, rekonstrukce na klíč, vestavby a nástavby, program Zelená úsporám.

Zeppelin CZ s.r.o.

Zeppelin CZ s.r.o.

www.zeppelin.cz

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je vedoucí firmou na trhu stavebních a zemních strojů, manipulační techniky a energetických systémů v České republice. Je součástí koncernu Zeppelin GmbH. Společnost vyniká především úplností nabídky pro zákazníky, kdy prodej strojů a zařízení doplňuje například servisními službami, zajištěním náhradních dílů, nabídkou různých možností financování apod.

EUROVIA CS

EUROVIA CS

www.eurovia.cz

EUROVIA CS je největší stavební skupinou v České republice a jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství. Výstavbu a rekonstrukce silničních a železničních staveb doplňuje v jejím širokém portfoliu také výstavba mostů, revitalizace památkových center a městských komunikací, budování sportovních areálů nebo čistíren odpadních vod.

Karlovarská Korunní s.r.o.

Karlovarská Korunní s.r.o.

www.korunni.cz

Závod Karlovarská Korunní s.r.o. se řadí mezi nejvýznamnější výrobce minerálních vod v České republice. V současnosti je Karlovarská Korunní třetí nejprodávanější značkou balených vod v České republice a druhou nejprodávanější na Slovensku.

Carlsbad International School

Carlsbad International School

www.carlsbadschool.cz/

První mezinárodní střední škola v Karlových Varech nabízí nadstandardní vzdělávací program zakončený prestižním IB diplomem, který umožňuje studium na uznávaných univerzitách po celém světe. Zahraniční učitelé a lektoři, převážně z USA a Velké Británie, vytváří multikulturní prostředí. Luxusní areál školy zajišťuje maximální bezpečí a poskytuje příjemné rodinné zázemí celoročně ubytovaným studentům.

WITTE Automotive

WITTE Automotive

www.witte-automotive.cz

Od r. 1899 vyniká firma WITTE Automotive kreativními a inovačními řešeními v oblasti zamykací techniky a díky tomu se vyvinula v celosvětově působící korporátní společnost. Již 25 let působí v Nejdku a od roku 2016 také v novém závodě v Ostrově. Opakovaně je vyhlašována Zaměstnavatelem regionu. S výrobky společnosti WITTE, jako jsou zámky, panty, klíčové garnitury a kliky, se setkáte ve všech vozidlech významných výrobců automobilů na celém světě. WITTE Automotive - klíčové koncepty pro automobilový svět.

HF-Czechforge s.r.o.

HF-Czechforge s.r.o.

www.hammerwerk.cz

Společnost HF-Czechforge s.r.o., dceřiná fírma společnosti Hammerwerk Fridingen GmbH, provozuje od roku 2007 v Průmyslovém parku Cheb moderní zápustkovou kovárnu se specializací na ocelové výkovky v hmotnostním spektru 0,3 – 7 kg.

TRANS KV, s.r.o.

TRANS KV, s.r.o.

Provozovatel vnitrostátní a mezinárodní autobusové dopravy.

PROFISTEP s.r.o.

PROFISTEP s.r.o.

www.profistep.cz

Prodej kvalitních podlah a podlahových krytin v Karlových Varech.

Lias Vintířov, LSM, k.s.

Lias Vintířov, LSM, k.s.

www.liapor.cz

Stavební materiály Liapor jsou k dostání přímo ve výrobně ve Vintířově, nebo v několika obchodních a poradenských centrech rozmístěných po celé republice. Společnost Lias Vintířov také spolupracuje s celou řadou projektantů, stavebních firem, dopravců a dalšími subjekty.

K.V. DOORS s.r.o.

K.V. DOORS s.r.o.

www.kvdoors.cz

Od roku 1998 se obchodně specializujeme na sortiment dveří, zárubní a příslušenství s postupným rozšířením služeb o dodávky včetně montáží s využitím vlastních montážních skupin.

Vladimír Friš, Realstep - sdružení

Vladimír Friš, Realstep - sdružení

www.realstep.cz

AUTO MUDRA s.r.o.

AUTO MUDRA s.r.o.

www.automudra.cz

Společnost Auto Mudra spol. s r.o. se specializuje především prodejem nových vozidel a mimo jiné nabízí také prodej, výkup a protiúčet ojetých vozidel, kompletní servisní služby, financování nových i ojetých vozidel, zpětný leasing.

Karlovarská krajská nemocnice

Karlovarská krajská nemocnice

www.kkn.cz

Základním posláním společnosti je poskytování akutní i následné, lůžkové a ambulantní zdravotní péče pro pacienty z řad obyvatelů i návštěvníků Karlovarského kraje, v základních, specializovaných a superspecializovaných oborech, v maximálně možném rozsahu, kvalitě a dostupnosti.

HOPI

HOPI

www.hopi.cz

Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup.

KARLOMIX-TRADE s.r.o.

KARLOMIX-TRADE s.r.o.

www.karlomix-trade.cz

Firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. se již od prvopočátků zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebních materiálů, v průběhu podnikání dále rozšiřuje svoji nabídku zákazníkům. V současné době je kromě prodeje stavebnin k dispozici tónování barev, omítek, laků a lasur na počkání a nově půjčovna nářadí a stavebních strojů.

Algon Plus-Auto a.s.

Algon Plus-Auto a.s.

auto.algon.cz

Značkový prodej a servis kvalitních a spolehlivých vozů renomovaných značek, s autosalony v Karlovarském a Plzeňském kraji.

Velta Tea

Velta Tea

www.veltatea.cz

V dnešním hektickém světě plném shonu je naší hlavní ideou přinášet vám kvalitní chuť čajů a směsí pro každý moment a to jak pracovních tak volných chvil každého dne přímo z lázeňského města. Vychutnávat kvalitu čajů Velta Tea s recepturou přímo z Karlových Varů můžete již od roku 2003, jejich historie ale sahá ještě o něco hlouběji, a to do roku 2000, kdy tato značka vznikla.

HORTIM International, spol. s r. o.

HORTIM International, spol. s r. o.

www.hortim.cz

Společnost patří v současnosti mezi největší dodavatele u nás, které Vám zaručí kompletní servis ovoce a zeleniny. Jsme schopní, díky vlastnímu vozovému parku vždy včas dodávat ovoce a zeleninu komukoli. Hlavním cílem je tedy zkvalitňovat tyto služby a rozšiřování naší působnosti ke spokojenosti našich klientů.

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

www.becherovka.cz

Hlavní činností společnosti je výroba a prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Statut akciové společnosti má od roku 1994 a v roce 1997 byla privatizována a přešla do vlastnictví druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě, skupiny Pernod Ricard.

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.

GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s.

www.pupp.cz

Grandhotel Pupp je již po tři staletí tradičním symbolem Karlových Varů, místem komfortu a prvotřídních služeb pro hosty z celého světa. Ochutnejte speciality naší šéfkuchařky v Grandrestaurantu, lahodnou kávu a vyhlášené tradiční dezerty v Café Pupp. Těšíme se na Vás.

LightGate, a.s.

LightGate, a.s.

www.hologram.cz

JEDINEČNOST ORIGINÁLU
Výroba hologramů a bezpečnostních prvků proti padělání. 3D digitální hologramy.

Grandhotel Ambassador – Národní dům

Grandhotel Ambassador – Národní dům

www.grandhotel-ambassador.cz

LaNova Consulting, s.r.o.

LaNova Consulting, s.r.o.

www.lanova.eu

Váš partner pro oblast klinického výzkumu, evaluace klinických studií a efektivní lékařský management. Společnost kromě své hlavní činnosti spravuje Nadaci St. Joachim, zaměřenou na podporu kulturního, sportovního a společenského rozvoje v česko-německém pohraničí.

Jednota Toužim

Jednota Toužim

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potravin a drogistického zboží.

Parkhotel Richmond

Parkhotel Richmond

www.richmond.cz

Parkhotel Richmond nabízí svým hostům služby špičkové úrovně. Veškeré léčebné procedury jsou poskytovány přímo v hotelu, nechybí ani nádherný bazén. Kromě tradiční komplexní lázeňské léčby si klient může vybrat ze široké škály speciálních léčebných a relaxačních programů.

HDT impex s.r.o.

HDT impex s.r.o.

www.hdt.cz

HDT impex nabízí širokou paletu zvukové a světelné techniky pro vybavení stadionů a arén, velkoplošné LED obrazovky a zobrazovače eLite Vision včetně vzdálené správy a servisu a hudební nástroje Stagg a Dimavery. Kromě maloobchodního a velkoobchodního prodeje HDT provozuje internetový obchod se zásilkovým prodejem a kompletní realizace zakázek na klíč.

SPA HOTEL ČAJKOVSKIJ

SPA HOTEL ČAJKOVSKIJ

www.cajkovskij.com

Lázeňský hotel Čajkovskij**** poskytuje komplexní lázeňskou léčbu a nabízí svým hostům komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených veškerým komfortem.

MOSER, a.s.

MOSER, a.s.

www.moser-glass.com

Moser patří k nejstarším manufakturám v Evropě, jejichž věhlas je založen na dokonalém zvládnutí procesu ruční výroby, na originálním designu a mimořádné kvalitě výrobků. Nápojové kolekce, interiérové doplňky a umělecké rytiny Moser v charakteristických barvách a osobitých tvarech patří v oblasti ruční výroby luxusního křišťálu mezi nejlepší díla na světě. Křišťál Moser svou nadčasovou uměleckou a užitnou hodnotou vytváří nezaměnitelný životní styl a je rovněž výhodnou investiční příležitostí.

ELKOV elektro a.s.

ELKOV elektro a.s.

www.elkov.cz

Specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly se sítí 21 prodejních skladů na území České republiky. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a široký výběr svítidel a světelných zdrojů různých typů od více než 900 domácích i zahraničních dodavatelů.

SVUS Pharma a.s.

SVUS Pharma a.s.

www.farmax.cz

Obchodní značka Farmax je produktem předního českého výrobce generických léčiv a doplňků stravy, SVUS Pharma a.s. Produkty prodávané pod obchodní značkou Farmax jsou vyvíjeny na základě vědeckých poznatků. Všechny produkty Farmax jsou vyráběny v režimu správné výrobní praxe, tím je zaručena kvalita a účinnost.

SAFEGUARD SERVICE, a.s.

SAFEGUARD SERVICE, a.s.

www.safeguard.cz

Společnost SAFEGUARD SERVICE,a.s. je jednou z nejlépe vybavených bezpečnostních agentur s působností na celém Karlovarském kraji. Pevné postavení naší společnosti na trhu bezpečnosti, umožňuje rychlou operativnost při řešení bezpečnostních situací a poskytování profesionálních služeb.

EUROMASTER Česká republika s.r.o.

EUROMASTER Česká republika s.r.o.

www.euromaster.cz/servisni-centra/5-karlovarsky-kraj/

Servisní centrum Euromaster Karlovy Vary, Váš odborník na prodej pneumatik a údržbu vozidel.

ZITA studio, s.r.o.

ZITA studio, s.r.o.

www.zitastudio.cz

Společnost se zabývá realizací interiérů podle představ klienta. (např. lepení koberců, PVC, plovoucích podlah nebo tapet) Dále nabízí nábytek, svítidla, koupelnové doplňky, výrobu a montáž garnýží, žaluzií, japonských stěn, textilních dekorací včetně šití.

Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o.

Tchibo Coffee Service Czech Republic spol. s r.o.

www.tchibo-coffeeservice.cz

Specialista pro prožitek z kávy a čaje mimo domov. Tchibo Coffee Service Czech Republic je obchodní zastoupení německé společnosti Tchibo GmbH, jednoho z největších výrobců kávy v Evropě. Tchibo Coffee Service nabízí všechno, co patří k perfektní kávě a specializuje se na dodávky do hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, pekáren a cateringu.

KV Arena, s.r.o.

KV Arena, s.r.o.

www.kvarena.cz

Multifunkční kulturní a sportovní centrum v Karlových Varech - Tuhnicích. Domovská aréna HC Energie Karlovy Vary.

Reklamní společnost REMA, spol. s.r.o

Reklamní společnost REMA, spol. s.r.o

www.remakv.cz

Reklamní společnost REMA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti reklamy, propagace a marketingové studie pro podporu prodeje. Disponuje vlastním výrobním zázemím, velkoformátovým digitálním tiskem a DTP studiem. Dále nabízí tisk reklamních tiskovin a tiskopisů, malonákladový expresní tisk, polepy automobilů, autoplachet, výrobu reklamních tabulí aj.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

www.dpkv.cz

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. je tradičním provozovatelem hromadné dopravy v Karlových Varech. Provozuje pravidelné autobusové městské linky, zvláštní linky i příměstské linky během denního i nočního provozu. Specifikem karlovarské hromadné dopravy je provoz lanové dráhy z Divadelního náměstí k hotelu Imperial a od Grandhotelu Pupp k rozhledně Diana.

PROM-IN

PROM-IN

www.prom-in.cz

Firma se zabývá výrobou sportovní výživy. Konzumenti doplňků PROM-IN jistě nejvíce ocení právě nové vylepšené složení. Současná, inovovaná receptura je chutnější a vytvořena z kvalitních surovin tak, aby více vynikla samotná chuť výrobků.

W&P

W&P

www.wandp.cz

Váš specialista na outdoorovou reklamu! Billboardy – 650 nosičů na území Karlovarského a Plzeňského kraje, navigace na sloupech veřejného osvětlení, široká nabídka tiskových služeb (flexo tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk), výroba obalů z kartonu.

KARLOPHARMA spol. s.r.o.

KARLOPHARMA spol. s.r.o.

www.lazenska-lekarna.cz

Společnost KARLOPHARMA spol. s r.o. provozuje v Karlových Varech 3 lékárny základního typu, Lázeňskou lékárnu, Lékárnu Atrium a Lékárnu U Thermalu. O pacienty se stará tým erudovaných zdravotnických pracovníků. Rádi vám ochotně poradíme, poskytneme informace o lécích a jejich užívání. Doporučíme vám volně prodejný lék nebo potravinový doplněk.

Lux Lighting s.r.o.

Lux Lighting s.r.o.

www.luxlighting.cz

Moderní svítidla a LED osvětlení.

Lakomal Karlovy Vary

Lakomal Karlovy Vary

Malířské, lakýrnické, natěračské, tapetářské a drobné stavební práce.

Varyada Karlovy Vary s.r.o.

Varyada Karlovy Vary s.r.o.

www.varyada.cz

OC Varyáda je největším obchodním centrem v Karlových Varech. Nabízí 70 obchodů, kaváren a restaurací. V celém komplexu je k dispozici wi-fi připojení zdarma, 1200 parkovacích míst a dětské hřiště v příjemném prostředí řeky Ohře.

SOŠ stavební Karlovy Vary

SOŠ stavební Karlovy Vary

www.stavebniskolakv.cz

Střední odborná škola stavební nabízí svým žákům obory s různým zaměřením pro stavebnictví. Studium v maturitních oborech je 4-leté ukončeno maturitou, učební obory jsou 3-leté, nebo 2-leté a zakončeny závěrečnou zkouškou s výučním listem. Po úspěšném získání výučního listu je možnost studovat 2 letou nástavbu, která je zakončena maturitou.

NON STOP SERVIS s.r.o.

NON STOP SERVIS s.r.o.

www.vysivkynatextil.cz

Dárky, loga, nášivky, výšivky od jednoho kusu.

PILIS velkoobchod nápoji s.r.o.

PILIS velkoobchod nápoji s.r.o.

www.pilis.cz

Náš velkoobchod se zabývá prodejem a distribucí nápojů. Zásobování gastronomických zařízení, velkoobchodů, maloobchodních provozoven a čerpacích stanic. Jsme logistický a distribuční partner firem Pepsico CZ s.r.o. a Pivovaru Bernard.

Boom - reklamní agentura

Boom - reklamní agentura

http://www.agboom.cz

Sehraný tým reklamní společnosti BOOM nabízí svým zákazníkům kompletní služby v oblasti reklamy a propagace. Společnost disponuje vlastním technologickým zázemím. Do portfolia služeb patří např. velkoplošná reklama, informační systémy budov a areálů, polepy firemních vozů a sutobusů, světelná reklama, potisk textilu, výlep plakátů aj.

TEJPY.cz

TEJPY.cz

www.tejpy.cz

Náš e-shop nabízí široký sortiment kineziotejpů, fixačních tejpů, tejpovacích pomůcek, masážní oleje a rehabilitační pomůcky.