Extraliga mladšího dorostu, 6. kolo, ne 2.10.2011
Kladno
7:5
5:3, 1:1, 1:1
Branky Energie: Trapl 2x, Janata 2x, Čejka, Dimitrov, Svoboda Asistence Energie: Svoboda, Vodička, Pfister 2x, Kozák, Novák M., Čejka
Karlovy Vary: Frček (21. Harakal) - Červenka, Binias, Truhlář, Novák J., Vodička, Rulík, Bláha - Novák, Dimitrov, Rubeš, Pfister, Janata, Čejka, Svoboda, Kozák, Trapl

V 6 . kole se v domácím prostředí utkali hráči Energie s týmem Kladna. Domácí hráči chtěli napravit dojem z posledního utkání, kdy zcela selhali v koncovce, v 1. třetině vyslali na soupěřova brankáře 11 střel a výsledkem bylo 5 krásných gólů v soupeřově brance. Bohužel útočná činnost domácího týmu byla lepší než obranná a to dovolilo Kladnu, aby stav zkorigovalo na 5:3 po 1. třetině. Do 2. třetiny nastoupil v domácí brance Harakal a svůj tým podržel zejména při trestném střílení, kdy nedovolil, aby soupeř stáhl náskok domácího týmu na 1 gól. Ve 3. třetině šli domácí hráči do 3 brankového vedení a zdálo se, že utkání dohrají v poklidu, opak však byl pravdou. Po neuvěřitelných chybách a lehkovážné hře některých hráčů, museli trenéři zvýšit hlas a i díky Harakalovi v brance domácích si vítězství již domácí hráči nenechali vzít. Pochvalu zasluhují někteří hráči, kteří absolvovali ve 4 dnech 4 utkání a na jejich výkonu se únava projevila, přesto však odvedli pro svůj tým maximum.
Nejlepší hráči zápasu: Harakal, Trapl, Janata, Kozák.