Juniorka vyhrála v Minsku i podruhé!

MHL: Junosť Minsk – HC Energie Karlovy Vary 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
Po čtvrteční těsné výhře 2:1 se energetici radovali i v pátek. Nevyzpytatelného soupeře tentokrát doslova přejeli a vyhráli 4:0. K parádnímu výsledku nakopl hráče hostí brankou z 31. minuty Roman Jurák (na snímku). Ještě do druhé přestávky se trefil kapitán Jaromír Kverka. Ve třetí dvacetiminutovce se trefili ještě Patrik Novák a druhý zásah přidal i Jurák, a tak si Energie odváží cenné tři body. Další utkání mají junioři v rámci MHL na programu v neděli na ledě Dinama Šinnik.
MHL, 30. kolo, pá 16.11.2012
Junosť Minsk
0:4
0:0, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 31. Jurák (Novák), 37. Kverka (Flek, Harkabus), 53. Novák (Koblasa, Chalupa), 56. Jurák (Koblasa). Rozhodčí: Kantinov - Razumovič, Mackevič. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:4.
Junosť Minsk: Stěpanov (56. Borodulja) - Kozlov, Nemenjonok, Gluškin, Kravčenko, Beljaj, Rybačuk, Vasko - Želnerovskij, Indra, Kremzukov - Kubrakov, Žuravljov, Karakulko - Abmjotka, Kogalev, Kaškar - Linnik, Kaskov, Valkov - Džig.
Karlovy Vary: Habal (Fečo) - Klimíček, Šik, Kvapil, Gombár, Troška, Chalupa, Dvořák - Flek, Kverka, Harkabus - Koblasa, Novák, Jurák - Sýkora, Piskoř, Zadražil - Csamango, Gorčík, Kohout - Vrána.